21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Motory

dodał Ponad tydzień temu, 2022-05-13
Motory

W niedzielę 22 maja Pasłęcka Grupa Motocyklowa organizuje święcenie pojazdów (kościół św. Bartłomieja) i paradę przez miasto. Po paradzie motocykliści zawitają do Parku Ekologicznego, gdzie odbędzie się pieczenie kiełbasy. Czynne będą punkty gastronomiczne a ze sceny popłynie muzyka w wykonaniu pasłęckiej kapeli rokowej. Sczegóły imprezy podamy wkrótce.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Roman
   6 dni temu, 2022-05-15

  Policjanci sprawdzili z jaką prędkością porusza się mężczyzna. – Ku zdziwieniu funkcjonariuszy okazało się, że zarejestrowali prędkość 50 km/h, czyli o 30 za dużo dla tej kategorii pojazdu. W związku z popełnionym wykroczeniem 21-letni mieszkaniec Grudziądza został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 zł – poinformował Kowalczyk, rzecznik miejscowej policji. Nie mogę pojąć, dlaczego używanie ekologicznego i przyjaznego dla środowiska pojazdu ma takie ograniczenia, jak prędkość. Gość jechał asfaltową jezdnią, był w kurtce ochronnej i kasku, szanował przydrożne znaki drogowe. I, co ważne, bez hałasu.

  tonik
   Tydzień temu, 2022-05-13

  ROWERÓW nikt nikt nie świeci a całe rodziny na grzyby i na ryby I WYCIECZKI i do pracyi na wyścigi i na zdrowie wszystkim wychodzi ......

  Wfm 175-wiatr
   Ponad tydzień temu, 2022-05-13

  Na zlot bym przyjechał, tylko po co było mieszać w to plebana i jego gusła? Wiele osób pewnie zdegustowana też zrezygnuje.

  Beskit
   Ponad tydzień temu, 2022-05-13

  MOTOCYKLE nie MOTORY. MOTORY (vel silniki) to one maja w sobie a samochody pod maskami …

  • Taka prawda Beskit
    Ponad tydzień temu, 2022-05-13

   Zarówno profesor Bralczyk, jak i profesor Miodek uznają obie formy - motor i motocykl za poprawne w kontekście jednośladu.

  • Ahmed Beskit
    Ponad tydzień temu, 2022-05-13

   Do Taka prawda Najpierw wytłumacz osobnikowi kim są ów profesorowie,bo siebie chyba uważa za największego profesora.

  • Beskit Beskit
    Ponad tydzień temu, 2022-05-13

   Wytłumaczę. ci dlaczego prof Bralczyk akceptuje takie określenia jako poprawne. Bo takie idndywidua jak Ty kaleczą polski język. Stad tez poszłem, piardłem będące na porządku dziennym stają się częścią języka i chcąc nie chcąc musimy to akceptować. Na szczęście niektóry mniej chętnie niż inni.

  Roman
   Ponad tydzień temu, 2022-05-13

  Myślę, że proboszcz nie popiera przeciwników hałaśliwych i zatruwających powietrze pojazdów. Zatruwają też jeżdżąc normalnie, na trasach, lecz podczas parad przez miasto, hałas i spaliny stają się jakoś bardziej dokuczliwe. Premier obiecał ongiś produkcję w Polsce elektrycznych samochodów. Wyszło, jak zwykle. Może udałoby mu się z elektrycznymi motocyklami? Hulajnogi już są.

  • Rory Roman
    Tydzień temu, 2022-05-14

   Tylko ze pewnie ci panowie którzy w tej paradzie uczestniczą w dupie maja kwestie zanieczyszczania powietrza i spalin wiec niech pan nie oczekuje ze ktoś z nich by się zainteresował elektrycznym motorem. Chodzi żeby było dużo, nieekologiczne i głośno i żeby wszyscy widzieli. Szkoda ze my na tym cierpimy ze pare osób koniecznie musi się w ten sposób pobawić

  Krystyna
   Ponad tydzień temu, 2022-05-13

  I dla tego jesteś BEZDOMNY....

  Bezdomny
   Ponad tydzień temu, 2022-05-13

  Nie pozdrawiam tych co z motorów robią wiejski tuning i montują w nich wydechy co ryczą strasznie po mieście.

  • Zdomny Bezdomny
    Ponad tydzień temu, 2022-05-13

   Ja tez nie, co za pajacowanie z tymi motorami, nie zgadzam się na żadna paradę po mieście i ryk motora pod moim oknem, fajnie by było gdyby motocykliści pomyśleli o potrzebach innych ludzi a nie tylko o sobie

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk