14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

Muzeum w Godkowie

dodał 2017-08-03
Muzeum w Godkowie

[color=#1d2129]W ubiegłym tygodniu gościliśmy niezwykłe towarzystwo ludzi zakręconych na punkcie odkrywania historii w przeróżnych zakątkach naszego kraju.Prawdziwi pasjonaci, bardzo sympatyczni i pogodni poprzez swoje zajęcia z młodzieżą sprawili,że nasza młodzież uczestniczyła w niezapomnianej lekcji historii. Serdecznie dziękujemy Muzeum Migracji: Kamilli Szuba, Jankowi Wiśniewskiemu, Jankowi Mencwelowi oraz Dawidowi Zielińskiemu- było nam niezmiernie miło was gościć i uczestniczyć w waszym projekcie. Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w [color=#1d2129]Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08.


Dzięki ich staraniom od 30.07 mieszkańcy mogą odwiedzać Muzeum mieszczące się w Niewiadówce n126 - polskiej przyczepce kempingowej, stacjonującej naprzeciwko UG w Godkowie. Jeszcze do 04.08 17 można będzie tam zajrzeć i obejrzeć zdjęcia uczestników Akcji Wisła, oraz wysłuchać ich relacji. .
Szczególne podziękowania kieruję też do mieszkańców, którzy zechcieli podzielić się swoimi wspomnieniami. Wielkie uznanie dla młodzieżówki OSP, która pomagała tworzyć wystawę, w szczególności dla Dominika Króla (niedzielnego kustosza) oraz ich opiekuna Krzyśka Smotryckiego. Na końcu pragnę podziękować za ogromną pomoc i zaangażowanie Jankowi M. Jaskotowi.


Poniżej fotorelacja z tworzenia wystawy oraz mieszkańcy odwiedzający Muzeum.0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na jasełka

Pozostało11 3 minut

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...