21 kwietnia 2021 Anzelma, Bartosza, Feliksa
Reklama Heops

Na zdjęciach sprawcy pobicia

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-02-27
Na zdjęciach sprawcy pobicia

W czwartek około godziny 17:00 dwaj młodzieńcy widoczni na zdjęciach pobili w Parku Ekologicznym młodego mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce koło „Grzybka”. Przyglądało się temu kilka osób, w tym koleżanki agresywnych napastników. Całość nagrana została przez kamery. Są też świadkowie pobicia. Dokumentacja tego smutnego zajścia trafi w ręce policji.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Veto
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-03

  #Józek- przebywała bo miała do tego prawo i nie ty będziesz decydował, czy ktoś jest poradny, czy nieporadny umysłowo, bo fizycznie ta osoba, to pewnie jest dużo bardziej sprawna od ciebie, natomiast co osoby nieletnie tam robiły nie zachowując reżimu sanitarnego, bo te co go tłukły, to akurat pełnoletnie, przypomnijmy że kopanie kogoś w głowę to usiłowanie zabójstwa.

  Józek
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-03

  Mam jedno pytanie ( abstrahując od tematu przemocy) 00 na terenie Parku Ekologicznego. Gdzie znajdował się opiekun tej osoby, ktoś z rodziny czy też kurator??? Dlaczego Pan K. wypisując łzawe żale w Internecie obarcza odpowiedzialnością pasłęcką policję czy zarządcę Parku za brak opieki nad bratem? Dlaczego poucza pasłęckich rodziców jak mają wychowywać swoje dzieci ? Co ma do tego bohaterstwo. Może zamiast przesiadywać w Internetach tworząc beztreściwe rysunki zająłby się bratem i jego bezpieczeństwem. Przepis art. 210 KK się kłania- Przestępstwo porzucenia małoletniego lub osoby nieporadnej.

  Ultramagnus
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-01

  Oczywiścia w artukule "minął weekend" ani słowa o badytach tylko o mandatach za maseczki. Ta nasz policja pasłecka to sie nadaje świnie paść..

  Masny Ben
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-28

  No co tam knutem fajnie się bawisz z Kuryło i Branickim :)) Frajerzy j....i Ramba bic

  Ultramagnus
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Teraz bedzie wpier.. tylko w druga strone.. Gnojki nie wiedzieli , ze Mariusz ma tylu przyjaciół w naszym miescie.. teraz gnoje odczuja to na własnej skórze.

  Pas
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Pobili nie broniącego się człowieka trzy razy w ciągu 8 minut, kopali po głowie, to był lincz z widownią ok 10 osób sie temu przyglądało czekam na wysokie wyroki i nie tylko dla tych trzech tylko dla całej bandy.

  Mati
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Dwóch na jednego.... Cwaniaki, co się dzieje w tym mieście.... Bezstresowe wychowanie rurki na dupe głośniczek i w miasto.

  Mateusz pomarańcza
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Chyba brakowalo na piwo pasleckim gangsterom w podobnych ciuchach siedzieli blisko małej 3 i sluchali o jakims wegorzu buraki

  Ultramagnus
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  No to sobie chlopaczki prz......iście, i nie mam tu na mysli Policji... Do zobaczenia na szlaku ;)

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  To w Pasłęku jest policja? Jakaś ściema czy nowość?

  Veto
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Niech policja się przyjrzy, w sumie powinni już od paru godzin siedzieć w areszcie.

  DB
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Niech rodzice się dobrze przyjrzą,, może rozpoznają swoje pociechy (szczególnie po charakterystycznych ciuszkach) i wyciągną wnioski, późnej konsekwencje. Sprawcami jest pasłęcka młodzież, siedzą przed tymi komputerami na zdalnym nauczaniu, nic się nie dzieje, są nie wyżyci, roznoszą ich hormony (to norma w wieku nastoletnim), i jak wyjdą na świeże powietrze to im odbija. A może tym dwóm odbiło od czegoś innego? Przyczyny w tym przypadku są nie ważne i nic ich nie usprawiedliwia. Napadli chorego człowieka, który pomimo swojej niepełnosprawności jest aktywnym i uczynnym mieszkańcem Pasłęka (wolontariuszem). Ale co jest też złe w tej całej sytuacji, że grupa młodych ludzi z którą przyszli agresorzy, siedzieli sobie obojętnie na huśtawce w pobliżu.

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-02-27

  Po co zasłaniać im facjaty na zdjęciu? Niech ludzie wiedzą kto to i albo niech ich omijają albo niech się z gierojów "dwóch na jednego" śmieją.

Żwirownia 1140 px
nasza2