Reklama Heops

Niemoc drogowców

dodał Tydzień temu, 2022-06-21
Niemoc drogowców

Kierowcy korzystający codziennie z drogi dojazdowej do S 7 od strony węzła Północ zwracają uwagę na uciążliwe pęknięcia w jezdni na połączeniu z wiaduktem. Pisaliśmy już o tym swego czasu. Próbowano to naprawiać, ale bez rezultatu. Podobne uszkodzenia są na samej trasie S 7.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ogrodowa

Komentarze

 • Złoty środek
   5 dni temu, 2022-06-22

  Jak jesteśmy w temacie dróg, to proszę o odpowiedź, ile kosztuje naszą gminę bezsensowne i bezcelowe i bezefektywne smarkanie z samochodu beczki masą bitumiczną z kamyczkami na dziury w asfalcie??? Kiedy w końcu zacznie się normalne łatanie naszych ulic, tak jak BÓG przykazał i technologia nakazuje? Po beczce na kółkach, która chlapie mazią tak przynajmniej ze 3 razy w roku jedyny efekt to upaćkane smołą podwozia i karoserie samochodów, a kamyczki zmiatają ludzie sprzątający chodniki!!!

  Mietek
   6 dni temu, 2022-06-21

  To jest znak od Boga. Centymetr po centymetrze cywilizacyjnie oddalamy się coraz bardziej od europy.

  Onufry-Kocipała
   6 dni temu, 2022-06-21

  Tak właśnie się dzieje jeśli buduje się coś z publicznych pieniędzy. Gdyby to były prywatne pieniądze to ten kto by się dopuścił takiego partactwa słono by za to zapłacił pod groźbą kary.

  Roman
   6 dni temu, 2022-06-21

  Ze zdjęcia widać, że najprawdopodobniej niewłaściwie została wykonana dylatacja. Na pewno zbyt szerokie są "szpary" dylatacyjne. Na tego typu drodze powinny wynosić 3-5 cm. Wypełnianie asfaltem powstałych ubytków pomoże na krótko, gdyż różnice temperatur i drgania szybko utworzą "gruz" asfaltowy. Niezbędny jest tzw. remont średni. Szczegóły tego remontu ustali fachowiec po zamknięciu drogi i rozebraniu szczelin, choćby na krótkim, jednometrowym, odcinku.

  • szkoda gadać Roman
    6 dni temu, 2022-06-21

   Dokładnie jest tak jak piszesz Roman. Remont to minimum miesiąc, Tylko zamknięcie tego wiaduktu spowoduje, że na Zydląg i do Ornety/w drugą stronę do miasta, będzie objazd przez węzeł w Bogaczewie. W taki oto sposób zaniedbania Burmistrza doprowadziły do zaorania miasta. Gdzie on był, kiedy GDKiA projektowała S7 i był etap konsultacji. Może nasz dociekliwy dziennikarz by zapytał.

  trelinka
   6 dni temu, 2022-06-21

  to gospodarze gminy powinien dbać i pilnować żeby naprawy były dobrze wykonane !!!

  • Bezdomny trelinka
    6 dni temu, 2022-06-21

   Ten odcinek nie podlega gminie. Doucz się a nie komentujesz coś na czym się nie znasz. Dylatacja jest źle zrobiona i trzeba ją naprawić jak ktoś wcześniej bardzo dobrze wytłumaczył.

  amur
   6 dni temu, 2022-06-21

  kilkukrotnie ktoś wyjeżdżał na czołowe zderzenie bo chciał ominąć tą dziurę, kilkukrotnie byłem bliski urwania koła, po fuszerce jaką zostawili drogowcy kamienie wzbijały się w powietrze i uderzały w przejeżdżające samochody. To nie jest rzadko uczęszczana droga i to nie jest kawał drogi tylko mały pasek, skoro zaprzyjaźnione firmy z Pasłęka nie dają sobie rady to może zwrócić się do prawdziwych fachowców. Ronda na Piłsudskiego nie będzie pieniądze są.

  Piątka
   6 dni temu, 2022-06-21

  Tak to jest jak poszedł jeden z większych przekrętów na całej 7

  pożal się boże
   Tydzień temu, 2022-06-21

  To już jest od paru miesięcy ktoś urwie w końcu koło lub dojdzie do tragedii to może w końcu szanowni panowie z generalnej dyrekcji wezmą się do roboty w końcu to droga krajowa a nawet szybkiego ruchu.......

  • spejson pożal się boże
    6 dni temu, 2022-06-21

   Przewodnia polityka gminy paslek - dopoki nie ma trupa na ulicach, tak dlugo nikt z niczym nie zrobi. W tym roku trup z powodu slizgiej drogi - raz dwa wyjechały piaskarki.

  • Do pozal sie Boze pożal się boże
    6 dni temu, 2022-06-21

   A czy jestes pewien,ze jest to droga GDDKia?Zanim cos napiszesz sprawdz wczesniej,bo glupoty gadasz

kocham jarka
Żwirownia 1140 px