19 stycznia 2019 Henryka, Mariusza, Marty

Nieoświetlony przejazd

dodał 2017-10-30
Nieoświetlony przejazd

Mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej zgłaszają problem z brakiem oświetlenia przejazdu kolejowego koło cmentarza. Oświetlenie nie działa podobno od dwóch miesięcy. O fakcie należało poinformować odpowiednie instytucje dużo wcześniej. Brak oświetlenia na przejeździe, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych, to zagrożenie dla pokonujących tą trasę.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca   2017-10-30

"Lokalne wladze o nas dbają" ludzie wystarczy przestrzegac przepisow; STOP to stop,rozgladam sie,upewniam i bezpiecznie jadę,SMSy, fejsbuki,wszystko w czasie jazdy,druga sprawa sprawny samochód. Jesli tego wszystkiego brakuje i jeszcze zabraknie wyobrazni to chociaz jak byśmy tam postawili samego burmistrza z lampą i wielkim dzwonem to za jakiś czas znowu dojdzie do podobnego wypadku.


#Konieczność   2017-10-30

Szczerze???Zawsze kiedy jadę do rodziny przez ten przejazd to rosną mi włosy ze strachu.Musi dojść do katastrofy,żeby ktoś pomyślał o sygnalizacji?


#Racjonalny#Konieczność  2017-10-30

Jak Ci rosną włosy na głowie już przy takim przejeździe i jeszcze rodzinę wieziesz to w domu siedź albo jeździj autobusem. Przejazd jest okej, nie ma wzniesienia, masz dwie proste w lewo i prawo bardzo dobra widoczność. Drogi i ruch drogowy wymaga trochę ogarnięcia od kierowcy, jeżeli nie czujesz się na siłach i przerasta Cię już taki przejazd, to oddaj prawko i nie generuj zagrożenia.


#Hello   2017-10-30

Tak właśnie lokalne władze o nas dbają...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Jordan

Pozostało2 godziny 43 minut

Proboszcz parafii greckokatolickiej w Pasłęku ksiądz mitrat Andrzej Sroka zaprasza na...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...