12 kwietnia 2021 Juliusza, Luboslawa, Zenona
Reklama Heops

Nowe zakażenia w województwie w – m

dodał 2020-08-01
Nowe zakażenia w województwie w – m

Przy okazji rekordu zakażeń w kraju (657) potwierdzono kolejne dziewięć zakażeń w województwie warmińsko – mazurskim. Jedno z tych zakażeń dotyczy Elbląga. Chory to mężczyzna w średnim wieku z kręgu tzw. Portugalczyków. Służby sanitarne namawiają do używania maseczek ochronnych, szczególnie w sklepach.

jp


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Inspektor   2020-08-02

Przykładem całkowitej ignorancji zaleceń MZ co do Covid 19 są panie w sklepie Stare Delikatesy nie noszą masek nie ma tam pleksy a towary nakładają gołymi rękoma i ot higiena Kliencie chroń się sam brawo


#Gadżet#Inspektor   2020-08-03

Maski, pleksi i przyłbice nie chronią przed tym wirusem. Zrozum to człowieku. Wirus jest tak mały, że te formy ochrony nie stanowią dla niego żadnej bariery. Druga sprawa, że zachorowalność, a dalej umieralność na covid19 jest znikoma!


#Epidemiolog#Gadżet  2020-08-03

Ignorancja zaleceń ludzi którzy mają o tym większe pojęcie niż Ty człowieku marny to czysy egoizm jak nie wierzysz to wybierz się na wycieczkę krajoznawczą na oddz covidu zobaczysz jak ludzie cierpią przez głupotę takich obywateli jak ty bo zostali skutecznie zarażeni przez takich właśnie ignorantów


#Ratownik#Epidemiolog  2020-08-03

Popieram Ci co nie stosują się do zaleceń niech leczą się sami i nie wzywają karetek pogotowia


#Gadżet #Ratownik  2020-08-03

Co Ty chcesz leczyć, jak zdecydowana większość chorych przechodzi to bezobjawowo. Wirus jest niebezpieczny dla osób o słabszym systemie odpornościowym. Stąd informacje o tym, że zmarli mieli z reguły choroby współistniejące. A specjaliści w każdej dziedzinie śpiewają tak, jak im ktoś zagra - czytaj zapłaci. Nie masz nawet pojęcia jak ogromne pieniądze koncerny farmaceutyczne płacą takim specjalistom, żeby Ci mówili jak masz żyć.


#Komedia#Gadżet  2020-08-03

Cytuje-wirys jest tak mały. A jaki ma być????


#Gadżet#Komedia  2020-08-04

Nie chodzi o wymiar wirusa, tylko fakt, że filtry maseczek jednorazowych i tych wielokrotnego użytku nie zatrzymują wirusa. Jak nie rozumiesz znaczenia zdania, które napisałem, to najpierw przeczytaj je w całości. Nie dość, że przepisałeś tylko fragment, to jeszcze z błędem... "Wirus jest tak mały, że te formy ochrony nie stanowią dla niego żadnej bariery." Pomogę, żebyś mógł sobie jeszcze raz przeczytać, może tym razem zrozumiesz.


#Rozsądny#Gadżet   2020-08-04

Panie Gadżet z Pana to niezły medyk i wirusolog głupoty skoro wypisujesz takie brednie ogarnij się i przestań fantazjować


#Neodene#Ratownik  2020-08-04

Sluchajcie wszystkiego co powiedzą w telewizji napewno będziecie bezpieczni Szumowina ma zawsze rację przechorowalem to kurestwo i jest dobrze


#Polak   2020-08-01

Ludzie, zrozumcie że ten wirus to tylko preteks do dalszego ograniczania naszych swobód, wolności, praw. Zobaczycie, że stopniowo doprowadzą do sytuacji, w której jak potulne baranki pójdziemy się zaszczepić, albo pozwolimy na zajęcie nam środków na kontach, już nie mówię o przyzwoleniu społeczeństwa na zbrojne tłumienie buntów przez wojsko czy policję. Otwórzcie oczy, zanim będzie za późno. Tarcza antykryzysowa zadłużyła nasz kraj, czyli nas, na kolejne miliardy złotych. A przyjdzie taki dzień, kiedy przyjadą do Polski zamożni tego świata, wykupią za bezcen to co tu zostało, a my będziemy niewolnikami w swoim kraju, ale już nie na swojej ziemi...


#Warmianka #Polak  2020-08-04

Czytając ten komentarz mam wrażenie że Pan myśli iż koronawirus dotyczy tylko Polski i tylko u nas tak jest. Co za głupota. Boryka się z nim cały świat. W niektórzy tracą swoich bliskich. Przez osoby które mają,, gdzieś,, zachowanie i przestrzeganie zasad ten wirus jest w coraz szerszym gronie. Przez takie osoby i takie poglądy co ma Pan cierpią chorzy. Dzieci, osoby starsze mają większy problem w leczeniu onkologicznym. Nie rozumiem co za problem założyć maseczkę na czas zakupów. Inni w pracy muszą ja nosić 8h i nie protestują tak jak osoba która idzie na zakupy na 15 min


#Psychoprosiak#Polak  2020-08-01

Coś w tym jest. To jak z tą żabą wrzucaną do wrzątku. Jak ją wrzucisz do gotującej się wody zacznie panikować i wyskakiwać. Jak ją wrzucisz do zimnej i zaczniesz podgrzewać to nawet nie zauważy i nie zareaguje gdy będzie już gotowana. Tak samo z narodem, powoli nas przyzwyczajają do ograniczeń. Piszesz o tłumieniu buntów przez wojsko i policję. Już dawno po cichu wprowadzono ustawę umożliwiającą interwencję obcych wojsk na terenie Polski. Także jak już będzie dym, przyjdą niemiaszki i spacyfikują nas, tak jak 76 lat temu. I to wszystko legalnie.


#Duff#Psychoprosiak  2020-08-01

Niemiaszki? Całe szczescie oni mogą co najwyzej ciapatym lizac dupe...


#Byłbym ostrozny#Duff  2020-08-01

Ale pod zielonym sztandarem Proroka mogą nas zaatakować. Za jakieś 10 może 20 lat.


#Odwinęli się za to że ich blokowaliśmy   2020-08-02

Koronawirus. Wjeżdżając z Polski na Ukrainę trzeba będzie przejść kwarantannę Ukraińskie Ministerstwo Zdrowia rozszerzyło listę krajów, po przyjeździe z których należy poddać się kwarantannie. Do tzw. czerwonej strefy weszła również Polska


#Lągą bez S na koncu   2020-08-01

Pejsy z usa zadaja odszkodowania od Polakow z mienie bezspadkowe. Armia usa juz tu jest, ciekawe jak sie sprawy potocza. Bedziemy mieli nowa szlachte jerozolimska?


#Wojak #Lągą bez S na koncu  2020-08-01

Nie. Na takich doopków jak ty wystarczy niedzielna armia Macierewicza.


#Stary wojak#Wojak   2020-08-01

Wojak z Ciebie jak z koziej d*** trąba. Wojak Szwejk to był dopiero wojak na schwał.


#Zasłużony szeregowy#Stary wojak  2020-08-01

Ty stary wojak nie rżnij sierżanta.


#Coś takiego#Zasłużony szeregowy  2020-08-01

Drugi upierdliwiec się znalazł, jak ten półgłup Abc. Że też na to forum nalazło jakiejś stukniętej szarańczy. Jakiś nowy wirus?


#Zasłużony szeregowy#Coś takiego  2020-08-02

A tobie szweju co dolega?


#Abc   2020-08-01

Dziś jest 17 zakarzeń w naszym województwie jedna osoba w powiecie elbląskim


#Ucz się chłopie ucz#Abc  2020-08-01

Zacząłeś od abc i jedź dalej aż dojedziesz do litery Ż i wtedy pisz teksty.


#Abc#Ucz się chłopie ucz  2020-08-01

Cos masz z głową pośpiesz się bo psychiatra jeszcze przyjmuje ale mogą ponownie się pozamykać z powodu wirusa;)


#Ucz się chłopie ucz#Abc  2020-08-01

Ty chłopie nie bredź o psychiatrze tylko zacznij się uczyć, by nie sadzić byków ortograficznych. Być może psychiatra też by ci się przydał ale nie wszystko na raz, bo nie ogarniesz.


#Abc#Ucz się chłopie ucz  2020-08-01

Do lekarza i to jak najszybciej bo żle z tobą


#Taka prawda#Abc  2020-08-01

Oj ty abc chyba ty musisz biegusiem do ,,LEKAŻA,,


#Abc#Taka prawda  2020-08-01

Oj pan uczony strzelił byka ;)))


#Taka prawda#Abc  2020-08-01

Masz rację,ale tym bykiem jesteś ty.Niezłe jaja z ciebie się robi.Kumaty to ty nie jesteś,ale napewno jesteś ,,ZAKARZONY,,albo masz po prostu katar.


#Abc#Taka prawda  2020-08-01

Musisz byc bardzo samotny skoro siedzisz w necie i z ludzi robisz jaja szkoda mi ciebie


#Rozśmieszony#Taka prawda  2020-08-01

Doprawdy, śmiechu warte. "Abc" strzelił byka ortograficznego i broni go jak niepodległości, ukazując swoją coraz większą głupotę. Przyznałby się i po sprawie ale do tego trzeba mieć choć odrobinę rozumu, ale temu gostkowi brak i tej odrobiny. To tak jak Wałęsa, też taki mędrzec. Gdyby wcześniej przyznał się do kapowania kolegów i przeprosił, dawno by mu już wszyscy wybaczyli i o sprawie zapomnieli. Ale to już jest taki typ ludzi - upierają się do usranej śmierci, choć nie mają racji.


#Rafcio   2020-08-01

Warto zauważyć, że te Panie z Rychlik co już prawie cała gmina je chciała ukamienować to są już zdrowe. Wyleczyły te przeziębienie.


#Pasłęczanin#Rafcio  2020-08-01

To dobra wiadomość. Oby więcej takich, daj Boże.


#Ot i cała prawda o komuszych przechrztach   2020-08-01

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o aresztowanie na trzy miesiące Piotra M., byłego posła SLD i rektora prywatnej uczelni. Zarzuty wobec niego dotyczą m.in. przywłaszczenia środków uczelni i wyłudzenia. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzutów. Piotr M. prywatnie jest mężem prowadzącej programy TVP Magdaleny Ogórek.


#Za ile#Ot i cała prawda o komuszych przechrztach  2020-08-01

Może nowy, stary prezes reżimówki, znudził się nową mało-żonką i już kler daje mu świeży rozwód, a Magdalena ponętna, to mężusia pisiory chcą posadzić.


#Mama   2020-08-01

Fryzjerka bez maski


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2