21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Nowość na rynku pożyczek pozabankowych - pożyczki w domu

dodał 2022-01-21
Nowość na rynku pożyczek pozabankowych - pożyczki w domu

 

Pożyczki kojarzą nam się zazwyczaj z usługami, po które należy udać się bezpośrednio do danej placówki, gdzie należy najpierw stać w długiej kolejce, a następnie złożyć dużą ilość wniosków. Nikt z nas nie lubi długiego oczekiwania ani zbędnych formalności. Odpowiedzią na to są pożyczki online, o które można starać się, posiadając smartfon lub komputer, w zaciszu swojego domu.

Są jednak osoby, które mimo wszystko cenią sobie kontakt osobisty z firmą pożyczkową. Umożliwia to zadanie pytań podczas procesu starania się o pożyczkę i zadanie pytań w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. W odpowiedzi na tę potrzebę, wiele firm zaczęło oferować możliwość wzięcia pożyczki w domu Klienta. Dzięki temu od razu możemy zapoznać się z wszelkimi formalnościami i dostajemy umowę papierową.

Pożyczka bez konieczności wizyty w placówce

Oferta pożyczki w domu skierowana jest przede wszystkim do osób, które nie ufają procesowi zawierania umów na odległość. Umowa zawarta w domu klienta pozwoli na natychmiastowe zweryfikowanie wniosku i otrzymanie decyzji. To unikalny produkt finansowy, który jest przede wszystkim skuteczny i wygodny. Zazwyczaj pożyczki udziela się w formie bezgotówkowej dla bezpieczeństwa. Wskazuje się po prostu rachunek bankowy, na który ma zostać przelana udzielona wcześniej kwota. Dodatkowym atutem takiej pożyczki jest brak konieczności składania wymagających zaświadczeń. Firmy pożyczkowe wychodzą coraz bardziej naprzeciw swoim Klientom, ponieważ nikt nie lubi zbędnych formalności. Oczekiwane jest tylko minimum, które pozwoli na wydanie decyzji. Co jest zazwyczaj niezbędne do uzyskania pożyczki w domu?

- dowód osobisty

- polskie obywatelstwo

- meldunek na terenie Polski

- wypełnienie wniosku

- złożenie podpisu

- zazwyczaj wymagany jest ukończony 20 rok życia, jednak jest to zależne od danej firmy

- dobra historia kredytowa

Zalety pożyczki udzielanej w domu klienta

Przede wszystkim główną zaletą jest fakt, że trudno wyobrazić sobie większą wygodę. Pracownik danej firmy pożyczkowej przyjeżdża do domu Klienta, gdzie możliwe jest dopełnienie wszystkich formalności i zadanie szczegółowych pytań w sytuacji, gdy pojawią się jakieś niejasności. Podstawowe korzyści płynące z tej formy wzięcia pożyczki to:

- możliwość ustalenia wysokości raty, która będzie dla nas najwygodniejsza

- szybkie i proste wnioskowanie o pożyczkę

- brak konieczności wychodzenia z domu

- formalności ograniczone do niezbędnego minimum

- możliwość otrzymania pieniędzy bez konieczności posiadania konta w banku

- szybka realizacja i decyzja

- brak konieczności podawania wrażliwych danych przez internet

Pożyczka w domu to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają zaufania do podpisywania umów przez Internet. To przede wszystkim bezpieczna opcja, która umożliwia zadanie nurtujących nas pytań przedstawicielowi firmy pożyczkowej. Jest to jedna z najwygodniejszych form zawierania pożyczek w dodatku bez zbędnych formalności. W szczególności taka usługa może okazać się przydatna dla osób, którym zależy na czasie, ponieważ proces przebiega wyjątkowo szybko.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • doradca
   2022-01-21

  Rzeczywiste oprocentowanie w ciągu roku może wynosić od 11,87% do 1253,65% , a czas spłaty od 61 dni do 120 miesięcy. Nic tylko brać i potem płakać lub czekać na windykatora.

  oldcopper1952
   2022-01-21

  SUUUPer pomysł w czasie bardzo zakaźnego Omikrona...

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk