17 listopada 2019 Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Nowy podmiot na rynku POZ?

dodał 2015-01-07
Nowy podmiot na rynku POZ?

Administrator obiektu przy pl. Grunwaldzkim przygotował pomieszczenia do prowadzenia działalności w ramach podstawowej opieki zdrowotnej przez ewentualny nowy podmiot. Nie mamy informacji na temat konkretnej jednostki chcącej świadczyć usługi kompleksowej opieki medycznej i tworzenia tzw. aktywnej listy pacjentów, ale w obecnej sytuacji byłoby to bardzo pożądane. Monopol na rynku usług medycznych w Pasłęku nie wychodzi pacjentom na zdrowie. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   2015-01-09

Trochę szkoda,bo na dlugie lata zostaną ci sami lekarze,a była szansa na konkurencje!


#Grab   2015-01-08

podpis, a skąd Ty wiesz, że "jak dorwie się do władzy bedzie skakał jak mu Europa zagra"?


#Grab   2015-01-08

@ To co piszesz, to tylko puste, bezmyślne powtarzanie rządowej propagandy. Nawet komuchy, wierni Moskwie nie byli tak jej służalczy, jak obecni rządcy podporządkowuję się "Europie" (czytaj: Niemcom). Komuchy przynajmniej coś budowali, obecni marnują wszystko jak leci.


#Podpis   2015-01-08

Jak dorwie sie do wladzy bedzie skakal jak mu Europa zagra. Narazie nie rzadzi to ciagnie go politycznie do Rosji, na przekor rzadzacym. Chcesz ruskiej dominacji? A ta ochrona za publiczne miliony to nie zlodziejstwo?


#Grab   2015-01-08

"Eunuch z PiS-u" ma tę zaletę, że nie kradnie i dobro Polski jest dla niego ważniejsze, niż dobro "Europy" pod niemiecką dominacją. A to dużo, to w porównaniu z obecnym zarządcą, bardzo dużo.


#Echoes   2015-01-08

BiSMARcK powiedział kiedyś "dajcie Polakom wolność to sami się wytłuką"(coś w tym stylu)-sama prawda :),Polacy w większości to idioci, którym wystarczy powiedzieć w tv,że żyją dostatnio i są bogaci...i durnie myślą, że tak jest.


#Podpis   2015-01-08

A kogo ty grab widzisz w roli tego zarzadcy? Eunucha z PiS-u czy dziecioroba konserwatyste? Ktory z nich uczciwszy? Milioner zyjacy wokol polityki czy bankrut wydajacy z naszych miliony na swoja ochrone?


#Grab   2015-01-07

"Ciekawe kiedy i kto to wszystko doprowadzi do ładu". To mogą zrobić tylko Ty, ja i nasi sąsiedzi, mieszkający w całej Polsce. NIKT INNY. Zamiast labidzić, trzeba iść na wybory i wynająć sobie innego rządcę, który będzie zarządzał naszym wspólnym folwarkiem - Polską. Takie proste a tak trudno to niektórym zrozumieć. Ale trzeba ruszyć dupy i na te wybory iść. Aha, i jeszcze jedno, trzeba wynająć uczciwszego.


#Podpis   2015-01-07

@z - jacy wyborcy, taka "demokracja". W Belgii na samą wieść o pomysłach podniesienia wieku emerytalnego ludzie wyszli na ulice, we Francji kilka godzin po zamachu na redakcję czasopisma satyrycznego w wielu miastach obyły się wielotysięczne manifestacje. U nas raz na kilka miesięcy marsz po stolicy, z którego rządzący i tak sobie nic nie robią. I jeszcze "usłużne" media wytłumaczą, że to "seanse nienawiści". Przez 25 lat ja straciliśmy "pazur" buntowania się i bycia jednocześnie solidarnymi.


#Tt   2015-01-07

Kto to doprowadzi do ładu? Ten kto zlustruje urzędy właściwie!!! 25 lat po komunie niby a do dziś mamy ubeckie metody w mediach! Sracie na komuchow a jednocześnie na ich emerytury zapitalacie i nikt porządku z tym nie robi - bo komuna nie przepadła.


#Z   2015-01-07

Żenada! Ciekawe kiedy i kto to wszystko doprowadzi do ładu. Myślę , że nie tylko ja jestem delikatnie mówiąc zmęczony taką demokracją.


#Grab   2015-01-07

Arłukowicz nie dał lekarzom tego co chcieli ale nam pacjentom dał to, czegośmy nie chcieli - zamiast bezpośrednio do specjalisty, najpierw do lekarza z ZOZ-u po skierowanie do specjalisty, Oczywiście, dla naszego dobra.


#Podpis   2015-01-07

arłukowicz dał lekarzom to co chieli, ale pacjenci nie byli reprezentowani w rozmowch


#Time   2015-01-07

ty obiektywny rzadko spotykany idiota jesteś skoro arłukowicza popierasz albo lizus po-wski , w Pasłęku nie ma normalnych lekarzy , tobie już tylko lekarze z Fromborka pozostali .


#Obiektywny   2015-01-07

Głupio dla ,,,, tych z Pl.Grunwaldzkiego,,,Dobrze Wam nareszcie ktoś dobrał się doi... d y.Pokaż lekarzu co masz w garażu,,Namawiam pacjentów do pójścia do normalnych a nie starych komuchów którym się wszystko należy.BRAWO ARŁUKOWICZ.


#J.j   2015-01-07

Zabierzcie mu internet ..proszę nie da się czytać co ten człowiek wypisuje ... panie Chrapan idź pan zrób coś dobrego a nie brednie wypisujesz ... koty nakarm czy biednym pomóż tylko proszę przestań pisać ..


#Podpis   2015-01-07

teraz do przychodni będę chodzić w rękawiczkch i bron Boże nie siadać na krzesłach....... wszelkie syfy będą najpierw sprawdzane przez lekarza rodzinnego. Gorzej niz na oddziale zakażnym, bo bez srodków ochrony


#Siekiera   2015-01-07

przyjdzie jeszcze gorsze niż było,będziemy stać teraz w kolejkach najpierw do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do następnej kolejki do dermatologa czy okulisty,super....a czy pacjent bez lekarza pierwszego kontaktu nie może sobie sam wybrać gdzie ma iść???czy to takie trudne do ogarnięcia!!!podziękujcie teraz fani bartłuka właśnie jemu za genialne rozwiązanie problemu kolejek...nie daj boże zachorować na nowotwór i żeby nas rodzinny leczył...-za to też podziękujcie bartłukowi


#Ja   2015-01-07

I niestety wróci stare !


#Siekiera   2015-01-07

Juz dawno po proteście, lekarze doopy dali


#Marek Chrapan   2015-01-07

Nie wszyscy lekarze mają zasoby finansowe na prowadzenie w nieskończoność protestu. A że protest jest m.inn. na rzecz pacjentów, - rejestracja po skierowania do specjalisty których wcześniej nie było - protest trzeba wspomóc, a więc wspomóc lekarzy biorących udział w proteście. TEN KTO MUSI IŚĆ DO LEKARZA I W JAKIEJŚ NAWET MIERZE STAĆ GO, NIECH UDA SIĘ DO DOMU LEKARZA NA PRYWATNĄ WIZYTĘ (lekarze nie oskubią - organizujace się społeczeństwo przeciw antyspołecznej bandzie udającej "rząd")


#Podpis   2015-01-07

ciekawe kogo teraz ... może ukrainskich lekarzy sprowdzą.... moze z 3 swiata.... bo młodzi zza granicy zachdniej juz nie wrócą


#Makabi   2015-01-07

Rafał i j.j a cos na temat artykułu napiszecie czy tego wam nie napisalie w rozkazie :)


#Makabi   2015-01-07

Rafał i j.j a cos na temat artykułu napiszecie czy tego wam nie napisalie w rozkazie :)


#J.j   2015-01-07

Zabierzcie mu internet ..proszę nie da się czytać co ten człowiek wypisuje ... panie Chrapan idź pan zrób coś dobrego a nie brednie wypisujesz ... koty nakarm czy biednym pomóż tylko proszę przestań pisać ..


#Rafał   2015-01-07

Marek Chrapan - w niezłej bajce żyjesz, po jakich tabletkach ma się taki stan? I jak dużo trzeba ich połknąć?


#Marek Chrapan   2015-01-07

Burmistrz do lekarzy ma to że w ramach swojej bandyckiej kliki żydokomuszej "przygotowuje pomieszczenia" dla łamistrajków czy lekarzy zmuszonych koniecznością życiową do przerwania protestu. Znając zasady panujące w tej zbrodniczej bandzie, burmistrz moze nawet zacznie finansować swój "nowy pomiot", a pacjentów naganiać sprawdzoną na mnie metodą 02.03.2013 - uszkodzenie mi oka z bandycką premedytacją przez byłego kapusia WSI(do spółki z komendantem


#Marek Chrapan   2015-01-07

POlicji). Wówczas bezpośrednio mogłem się udać do okulisty i tylko tam odczekać w kolejce, teraz, po „wysiłku umysłowym” bezmózgowia typu jołop Arłukowicz i przysłowiowej blondynki na urzędzie „premiery”, trzeba będzie dwa razy więcej stracić czasu by dostać się do okulisty, dermatologa, dentysty i innych specjalistów do których wcześniej nie było potrzeby mieć skierowania od lekarza rodzinnego, a teraz będzie obowiązkowe w ramach „ułatwień dla pa cjentów” i „zmniejszania” kolejek.


#Makabi   2015-01-07

Ano to ze jako reprezentant tej partii przygotował z jej polecenia pomieszczenia dla nie istniejacej , alternatywnej spółdzielni lekarskiej pomieszczenia w obiekcie którego jest włascicielem - ignorancie


#Makabi   2015-01-07

Ano to ze jako reprezentant tej partii przygotował z jej polecenia pomieszczenia dla nie istniejacej , alternatywnej spółdzielni lekarskiej pomieszczenia w obiekcie którego jest włascicielem - ignorancie


#Podpis   2015-01-07

Ty makabi ro z Afryki czy z Arabii? Wracaja tam skad przyjechaleles./pewno do Izraela, bo tam jest klub o takiej nazwie/ Co ma Burmistrz Pasleka do lekarzy. Kolejny idiota na portalu!


#Makabi   2015-01-07

Może w końcu Premier KOPACZ- lekarz i Minister Arłukowicz- podobno tez lekarz zaczną stosowac podstawową zasadę ,, po pierwsze nie szkodzić,, pacjentowi . Platforma Obywatelska cała a tutaj reprezentowana przez Burmistrza (członek i kandydat do Sejmiku z jej listy) ma w dooopie zwykłego człowieka i stara sie spacyfikowac kolejna grupe zawodowa z która na swoje nieszczęście MUSI sie liczyć . Nastepni bedą górnicy .


#Bbbbbbbbbbb   2015-01-07

Dokladnie-jak wyczytaliśmy z komentarzy większość pacjentów jest nie zadowolona,jest narzekanie na świadczone usługi-może to wyjdzie wszystkim na zdrowie jak powstanie nowy podmiot.A lekarze na przyszłość pomyśla o swoich pacjentach-to nie tylko przeziębienia ,ale szczepienia,wizyty u nowo narodzonych maleństw czy ktoś pomyślał o tych matkach i noworodkach pozostawionych w domach!Może w końcu nasza służba zdrowia zostanie wyleczona!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało12 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało14 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...


Pierniki i marcepany

Pozostało23 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...