24 października 2020 Rafala, Marcina, Antoniego
Nomex 2019

Oblężony Park Ekologiczny

dodał 2020-06-29
Oblężony Park Ekologiczny

Prawdziwe oblężenie przeżywa w weekendy Park Ekologiczny. Wczoraj w szczytowym okresie na plaży przed kąpieliskiem było około 700 osób. Cieszymy się oczywiście z licznych odwiedzin. Niestety nie wszyscy stosują się do regulaminu obowiązującego w Parku. Dotyczy to głównie właścicieli psów zabieranych ze sobą na plażę. Młodzieży korzystającej z uroków Jeziorka przypominamy, że spożywanie alkoholu dozwolone jest w miejscach do tego przeznaczonych. Przestrzegamy też przed kąpielą po spożyciu alkoholu.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#××××   2020-06-29

Cieszymy?? Ludzie wogule nie przestrzegaja zasad gdzie odstepy pomiedzy recznikami ? Nic zero maja gdzies wirusa nikt nie reaguje wszyscy na kupie do czasu az bedzie zbiorowe zakazenie koronawirusem policji brak bo niedziela to odpoczywaja a rodzice dzieci browary pija i nawet nie patrza co te dzieci robia bylam widzialam zero rozwagi!!!


#Dxy#××××  2020-06-30

Jak by zrobili testy przesiewowe na koronowirusa w Pasłęku to by się okazało że jest pandemia i Pasłęk do izolacji,ale po co,lepiej zrobić testy na Śląsku albo w innym mieście gdzie jest jakiś znaczący przemysł żeby przychamowac rozwuj. I właśnie po to został rozreklamowany koronowirus,taka ma być jego rola. Europa za dobrze się rozwija i ludności ma iść na zasiłki albo mieć odcięte pesje. I taka jest prawda. Zobaczymy na jesieni,przecież oni już wiedzą że będzie nawrót choroby. Przypadek?nie sądzę.


#Alex#××××  2020-06-29

Myślisz że na innych plażach jest inaczej? Wszędzie jest tak samo. Jak teraz nie będzie masowego przyrostu zachorowań, to znaczy że cała pandemia jest rozdmuchana.


#Maria #Alex  2020-06-29

Żeby można stwierdzić przyrost zachorowań trzeba wykonywać testy.


#Alex#Maria   2020-06-29

Tyż prawda.


#Moja   2020-06-30

Za wprowadzanie psów powinny być wręczane mandaty


#Abc#Moja  2020-06-30

Skąd takie żałosne ludzie się biorą


#Roman   2020-06-30

"Młodzieży korzystającej z uroków Jeziorka przypominamy, że spożywanie alkoholu dozwolone jest w miejscach do tego przeznaczonych." To cytat z tekstu. No cóż... . Autor zapomniał o obowiązkowym przecinku po słowie "Młodzieży". Tak, przy okazji, zapomniał też o informacji, że młodzież w wieku poniżej..., alkoholu nie powinna spożywać, a nawet wąchać. Od wąchania i smakowania zaczyna się... . No cóż... .


#Abc   2020-06-30

Wczoraj pol dnia spedzilam nad jeziorkiem. Na oczach ratownika młodzież i dzieci skacza do wody, Nikt nie reaguje. Smieci wysypywaly sie z pojemnikow. Jak kapielisko jest otwarte to powinna wisiec biala flaga a nie czerwona opuszczona fo 1/4 masztu


#Abc   2020-06-29

Bardziej niż psów boję się ludzi przyjeżdżających z innych miast nie przestrzegających zasad dziś mamy pierwsze zachorowania w powiecie elbląski parę dni temu w zalewie więc bardziej martwić się trzeba ludźmi nie psami


#Gangus z Mosiru   2020-06-29

Zakaz goni zakaz a prywatne konie to gdzie się schładzają w rzece czy na Zakrzewski.


#Koniuszy#Gangus z Mosiru  2020-06-29

Mój koń to browarem się chłodzi,pasi ci?


#JA   2020-06-29

wcale się nie cieszymy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
Żwirownia 1140 px
nasza2