26 stycznia 2020 Tymoteusza, Michała, Tytusa

Odbiór odpadów wielkogabarytowych z miejscowości wiejskich.

dodał 2018-09-08
Odbiór odpadów wielkogabarytowych z miejscowości wiejskich.

Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż dnia 14.09.2018 r. (piątek) Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Pasłęku przeprowadzi na terenie Gminy Pasłęk (miejscowości wiejskie) zbiórkę wielkogabarytowych odpadów komunalnych, tj. takich, które ze względu na swoje duże rozmiary nie mieszczą się w pojemnikach na odpady np. kanapy, fotele, krzesła, szafy, komody, stoły, dywany, wykładziny, meble ogrodowe, wózki dziecięce, zabawki o dużych rozmiarach, opony samochodowe, itp.

Właściciele nieruchomości chcący przekazać podane wyżej odpady powinni zgłosić fakt ich posiadania pod nr tel. (55) 248-20-01 wew. 73 lub osobiście w siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przy ul. Westerplatte10A w Pasłęku do godz 15:00 dnia 13.09.2018 r., celem odbioru tych odpadów przez firmę PUK Sp. z o. o.


Właściciele nieruchomości posiadający przedmiotowe odpady powinni wystawić je do godziny 600 w dniu ich odbioru, przy pojemnikach na odpady komunalne zmieszane. Prosimy nie zostawiać odpadów wielkogabarytowych przy pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów. Wystawione odpady nie zaliczane do wielkogabarytowych nie zostaną odebrane.

mb


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Grażyna   2018-09-08

Kiedy wreszcie będą opróżnione pojemniki na popiół. To co się dzieje w punktach selektywnej zbiórki woła o pomstę do Nieba.


#432df#Grażyna  2018-09-08

od pazdziernika


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności