17 grudnia 2018 Olimpii, Lazarza, Floriana

Ostatnia sesja w starym roku

dodał 2017-12-30
Ostatnia sesja w starym roku

Wczoraj na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej w Pasłęku dokonano zmiany budżetu gminy na rok 2017. Zmiana była konieczna w związku z realizacją zadania adaptacji pomieszczeń na przedszkole w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku przy ul. Jagiełły 30. Po wysłuchaniu wyjaśnień dyrektora szkoły Dariusza Ponichtery, radni podjęli jednomyślną decyzję o zmianie budżetu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wieśka   2018-01-15

Pani Babicz proponowana przez Gminę na stanowisko księgowej nr 1 w Pasłęku narozrabiała, a teraz wzywa się Pana Dyrektora na wyjaśnienia, śmiech warte. Pani Dorota Babicz która niby posiada biuro rachunkowe, z dala od takich księgowych!!!!!!


#2 wyborca   2018-01-01

Dobra propozycja jednego z wyborcy i proponował bym zacząć od ul. Wojska Polskiego a skończyć Spółdzielczej nie wliczając tu Burmistrza i Starosty wiemy co dokonali dla miasta jak i dla wsi oraz powiatu za to im dziękujemy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzymy im.


#Wyborca   2017-12-31

Czas rozliczyć za obietnice złożone przedwyborcze każdego z Radnego z osobna , czy to do rady miejskiej czy do powiatu . Czekamy Panie redaktorze . Czas rozpocząć, czasu mało


#Zy   2017-12-31

To najpierw zrobili robotę a potem szukali pieniędzy w budżecie? Ciekawe kto dostał tą fuchę i za jakie pieniądze bo jakoś oo przetargu nie było słychać.


#Ja   2017-12-30

Wie ktoś do której jutro Ogrody są otwarte?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...