Otwarcie Drogerii Jawa w Pasłęku

dodał 2018-05-15
Otwarcie Drogerii Jawa w Pasłęku
W środę 16. maja nastąpi otwarcie nowej Drogerii Jawa w Pasłęku. Na klientów oczekiwać będą atrakcyjne promocje i niespodzianki!

 

Polska sieć Drogerii Jawa otwiera swoje drzwi dla mieszkańców Pasłęka. Drogeria Jawa umiejscowiona jest przy ulicy Bankowej 25. W dniu otwarcia Konsultantki Jawa będą czekać na klientów z licznymi promocjami, upominkami niespodziankami oraz pokazami makijażu.

W środę 16 maja 2018r., już od godziny 8:30 mieszkańcy Pasłęka będą mogli zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą promocyjną oraz skorzystać z porad ekspertów Jawa.W Drogerii Jawa specjalna oferta promocyjna będzie obowiązywała aż do 23.05.2018r. Drogeria w dniu otwarcia zaprasza wszystkie mieszkanki Pasłęka do strefy makijażu, w której będą wykonywane bezpłatne makijaże.

Z okazji otwarcia warto dokładnie zapoznać się z ofertą drogerii na maj, ponieważ wiele produktów będzie można kupić w obniżonych, promocyjnych cenach. Dodatkowo w terminie od 21.05. do 4.06.2018r., we wszystkich Drogeriach Jawa na terenie Polski obowiązywać będzie promocja na kosmetyki do oczyszczania i demakijażu do -50%, na wybrane marki.

 

Drogerie Jawa mają dogodne godziny otwarcia. Będziecie je mogli odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach: poniedziałek – piątek 9:00 -19:00 a w soboty 9:00 – 16:00.

 

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997r. Inspiracją oraz pomysłem na nazwę Jawa było powszechnie znane i dobrze kojarzące się powiedzenie „To nie sen, to jawa”. Celem firmy było stworzenie marki, która będzie oferowała swoim klientom duży wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach – wręcz zaskakujących w pozytywnym tego słowa znaczeni. Marki, która będzie się dobrze kojarzyła i budziła sympatię klientów. Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 37 drogerii własnych. Drogeria w Pasłęku to również placówka własna.

W Drogeriach Jawa znajdą Państwo wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.
 

„Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji !”

Serdecznie zapraszamy do Drogerii Jawa!

 

 

 


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Zaproszenie na jasełka

Pozostało1 dzień

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...