21 lutego 2019 Eleonory, Fortunata, Roberta

Pasłęcki szpital w sieci

dodał 2017-06-29
Pasłęcki szpital w sieci

Szpital Powiatowy w Pasłęku znalazł się na liście szpitali zakwalifikowanych do podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (PSZ). Projekt Ministerstwa Zdrowia, który ma podobno usprawnić organizację udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez szpitale oraz przychodnie przyszpitalne i poprawić dostęp pacjentów do leczenia specjalistycznego w szpitalach wchodzi w życie na mocy ustawy z 4 maja br. Lista szpitali zakwalifikowanych do sieci obowiązuje od 1 października 2017 do 30 czerwca 2021 roku. W pliku poniżej lista szpitali z naszego województwa będących w „sieci”. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-07-01

Nie tylko pogadać, ale nawet można dostać kasę za pisanie jedynie słusznych tez.


#Podpis   2017-07-01

Nie tylko pogadać, ale nawet można dostać kasę za pisanie jedynie słusznych tez.


#Podpis   2017-07-01

Swiadczy o tym , żę kilku znudzonych życiem emerytów dzień w dzień próbuje sobie nawzajem udowodnić swoje racje. Zenujące to jest. Na Jurka miejscu bym was jakoś zablokował albo wypierd.... bo psujecie mu stronę. przenieście sie na do michnika, wp, onety czy gdzie tam chcecie tam jest więcej takich swirów będziecie mieli z kim pogadać


#Grab   2017-07-01

Na tym forum prawie zawsze każdy temat kończy się sporem politycznym. O czym to świadczy? Ano o tym, że toczy się odwieczna walka dobra ze złem. Przy tym każda strona jest przekonana, że jest po stronie dobra. Być może byłyby jakieś punkty styczne, gdyby posługiwano się argumentami merytorycznymi. Niestety, merytoryczność jest zbyt często zastępowana inwektywami. A to do niczego sensownego nie prowadzi.


#Roman   2017-07-01

A tematem jest Pasłęcki szpital w sieci... .Może w sieci naprawdę?


#Ab   2017-07-01

do wyborcy- ten wizjoner jak mówisz ma uporządkowane życie, podporządkował je polityce. Raczej wspomniany przez Ciebie Prezydent Wałęsa miał i ma kłopoty rodzinne. Co do naszych relacji z USA. Nie wyszły nam wcześniej sojusze w obrębie Europy to trzeba się oprzeć o najmocniejszego. Lepiej być wolnym Dżekim niż podnóżkiem niemieckiej Kanclerz.


#Podpis   2017-07-01

małe cwaniaczki to ma być np. Sadowski? Czy cała nasza wierchuszka gminna?


#Wyborca   2017-07-01

Prezes PiS-u jak dobry gospodarz kreśli drogę dalszego rozwoju Polski - napisał grab. No wizjoner nam się trafił z Żoliborza. Szkoda tylko, że przez 60 parę lat, życia prywatnego nie sobie uporządkował. Ten twój idol grab, to chyba jedyny polityk na świecie, który całe życie spędził uczepiony matczynego fartucha. I tak samo uczepił się Matki Polski i z przyzwyczajenia ciągnie ją za fartuch. A niedorajdy życiowe i małe cwaniaczki mu wtórują.


#Wyborca   2017-07-01

Polska jest dla USA małym kundelkiem, wiernym i trzymanym na wizowym łańcuchu. Taki polski Dżeki podwórzowy, który w razie czego może tylko dokuczliwie szczekać. Nie mogę zrozumieć tej polskiej głupawki na punkcie Ameryki. Niestety, brakuje nam teraz polityków pokroju Wałęsy, jedynego którego jankesi słuchali.


#Podpis   2017-07-01

Trump chce odwiedzić kraj w Europie, w którym potraktują go jak w Arabii Saudyjskiej. Będą mu schlebiać, mówić, jaki jest wspaniały. Gdzie przywitają go tłumy. Doradcy przekonali go, że Polska to dobre miejsce. PiS zorganizuje gorące powitanie, przybędą ludzie z flagami, Trump powie coś o Jane Pawle II i o Reaganie.


#Grab   2017-07-01

Prezes PiS-u jak dobry gospodarz kreśli drogę dalszego rozwoju Polski i uczula swoich zwolenników na przeszkody i zagrożenia. A co czynią przeciwnicy PiS-u? W Warszawie Schetyna i w Pasłęku gostek z końcówką ...238 jak zwykłe obszczymurki zamiast merytorycznie wytykać PiS-owi jego - ich zdaniem - błedy i szkodliwe działania, powtarzają nudne już inwektywy i zarzuty przeterminowane, nie nadające się już do użycia. No cóż, ich wybór w drodze na śmietnik historii.


#Roman   2017-07-01

Do podpis z końcówką 89.49: aleś mi dowalił, aleś mnie uwalił, aleś mnie pogrążył. pisząc me imię, poczynając od małej litery. Nie masz, przypadkiem, jakiegoś konfliktu ze Św. Gramatykiem? A może piwo wypiłeś, kupione za 1,50 zł [wraz z zastawem]? Wpadnij jeszcze pod trzepak, by kolegom swój sukces objaśnić.


#Będą punkty za pochodzenie   2017-07-01

Prezes PiS: naszym zadaniem rewitalizacja polskiej inteligencji. Musimy dać młodym ludziom odpowiednią wiedzę, robić z nich osoby zaangażowane, a nie takie, że mamy wiadomo gdzie . Temu ma służyć szkolnictwo wyższe.


#Powiedzial młodzieniec na emeryturze   2017-07-01

. Trzeba wziąć pod uwagę powoływanie dwóch komisji - osobna liczyłaby głosy, bo do liczenia głosów trzeba świeżych sił, a osoby starsze często po całym dniu w komisji są już zmęczone.


#Bubek plecie bez sensu   2017-07-01

Mówiłem: uczciwość i kompetencje, z tym jest różnie. Nie może być innej zasady, niż musimy pilnować najpierw swoich . Pokusa nadużycia jest pokusą silną, musimy o tym pamiętać . Minister Kamiński to prawdziwy Robespierre. Musimy być czujni - powiedział dziś na spędzie jarkacz. Jakby nie wiedział, że Robespierre został zgilotynowany a życiorys jego do dziś nie został wyjaśniony.


#Zdegustowany   2017-07-01

Nie mierz innych swoją miarą.


#Podpis   2017-07-01

Przecież jakbym napisał inaczej to nic by do ciebie nie dotarło.


#Tak pisze Forum Zydow w Polsce   2017-07-01

Donald Trump jest pierwszym i jak dotąd jedynym w historii prezydentem Stanów Zjednoczonych, którego związek z Żydami jest całkiem wyjątkowy w sensie jak najbardziej naturalnie ludzkim, bo rodzinnym: prezydent Donald Trump jest ojcem, teściem oraz dziadkiem Żydów. Są nimi: jego córka Ivanka, jej mąż Jared Kushner, ich troje dzieci.


#Zdegustowany   2017-07-01

Pomijam treść wpisu ...238, ale wulgarność tego osobnika świadczy o jego menelskim charakterze.


#Podpis   2017-07-01

Widzisz Roman jak jest. Kiedy napisaleś swoje spostrzeżenia od razu idiota krzyczy, że plujesz jadem. Tylko im wolno.


#Podpis   2017-07-01

Ciesz się, że Jarka zaprosili. Będzie uczył Trumpa manier. Pokaże, jak się kobietom wyrywa ręce z ramion a jak chłopakom miękko się ściska. Choć oczywiście Jarka tam nie będzie a opozycja i owszem, na specjalne zaproszenia ambasady bo rządzący chcieli udać, ze opozycji nie ma. Po chuj kłamiesz?


#Ab   2017-07-01

do Kantar- z opozycją masz rację, jej nie ma . Ambasada amerykańska też to zauważyła i tylko przedstawiciele koalicji zostali zaproszeni na bankiet. Natomiast przedstawiciele niby opozycji ramach rekompensaty mogą iść pod ambasadę Niemiec w celu poparcia zalegalizowania przez ich sejm małżeństw jednopłciowych.


#Podpis   2017-07-01

roman zaczyna pluc jadem, a taki niby bezstronny był....:)


#Roman   2017-06-30

Do KANTAR: Znakomita ilość wyborców w naszym kraju, to staruszkowie. Nie lekceważ nas. Już w najbliższym czasie, przed wyborami samorządowymi ujrzysz, jak p. poseł Kaczyński będzie starał się o nasze głosy. Tak samo p. mini ster Macierewicz. Przed wyborami się ukryją na z góry upatrzonych pozycjach. Będą obserwować, kto lepszy Błaszczak, czy Brudziński. Im nie chodzi o samorządność samorządów, gdyż Samorządami rządzić sami chcą. Co o tym sądzisz?


#Bogdan dziaslo   2017-06-30

kantar ty taki glupi radiomaryjny oszołom jesteś, myślisz ze ylko pislamisci w tym kraju mieszkają?


#He, he,   2017-06-30

Na bezrybiu i rak ryba.


#KANTAR   2017-06-30

To w tym kraju jest opozycja?! Panowie staruszkowie, jak rozmawiacie to trochę powagi i rzetelności by się przydało.


#SRecnaz- pielegniarki i czarny marsz   2017-06-30

Pytany o uzbrojenie, jakim dysponuje obecnie WOT, wiceminister wymienił jedynie karabinki Beryl i Mini-Beryl.To sztandarowy projekt ministra obrony Antoniego Macierewicza. W ciągu trzech lat ich liczebność ma osiągnąć 50 tys. Żołnierze przechodzą 16-dniowy kurs podstawowy, a następnie weekendowe szkolenia w cyklu trzyletnim. Zdaniem Antoniego Macierewicza ta formacja jest w stanie powstrzymać rosyjski specnaz.


#Paranoja jeden szkoli jednego   2017-06-30

Najwięcej chętnych zgłosiło się do brygady podkarpackiej - 335 osób. Zdecydowanie mniej do podlaskiej - 221, i lubelskiej - 278. W tych dwóch ostatnich liczba kadry, czyli żołnierzy zawodowych, stanowi obecnie duży odsetek. Na przykład do szkolenia 221 ochotników na Podlasiu oddelegowano 169 żołnierzy zawodowych.


#Podpis   2017-06-30

Do trzech brygad sztandarowego pomysłu Antoniego Macierewicza, czyli wojsk obrony terytorialnej, tworzonych w województwach podlaskim, lubelskim i podkarpackim, wcielono 834 kandydatów. Na... 15,7 tys. miejsc. Jeszcze w maju MON obwieszczał sukces rekrutacji.


#Roman   2017-06-30

Do podpis z końcówką IP 65.63: - Wraz z powstaniem pierwszych brygad Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju będzie dostępne najnowocześniejsze uzbrojenie - zapewnił Antoni Macierewicz. Minister Obrony Narodowej podkreślił także, iż brygady te to immanentna część armii polskiej. Ich utworzenie i wyszkolenie jest zdaniem Antoniego Macierewicza szczególnie istotne ze względu na zagrażającą Europie ze strony Federacji Rosyjskiej wojnę hybrydową . Nie ma tu słów o atakowaniu nas.


#Podpis   2017-06-30

A na cholerę ta cala otoczka, Roman? Jak zostaną wysłani do paraliżowania opozycji w kraju, a do tego są tworzeni, to leczyć będą szpitale, których siec właśnie ogłosił drugi gość co to nigdy w publicznym szpitalu nie pracował. podobnie jak Macierewicz, który nigdy nie był w kamaszach.


#Roman   2017-06-30

Do ab: p. mini ster Macierewicz, co ciekawe, nie ogłosił jeszcze naboru dziewcząt na stanowiska sanitariuszek. Nie ogłosił także (sic!) przetargu na sanitarki. Nie chwali się także ilością przygotowanych szpitali polowych i leśnych dla żołnierzy Obrony Teoretycznej Kraju [czy jakoś tak] wraz z lekarzami, których w kamasze powoła. A to jedna z podstaw w wojnie obronnej, jaką zamierza wywołać. Mam prośbę: nie obrzucaj mnie inwektywami, lecz pomyśl i odpowiedz, ok?


#Podpis   2017-06-30

A nie przeszkadza ci podległość tej niby-armii człowiekowi z szaleństwem w oczach? Juz taka prywatna armia kiedys była.


#Pacjent   2017-06-30

Jaka to pomoc jak przy drobnym niby skaleczeniu durnego szwa nie ma komu założyć bo odsyłają do El-ga to jest dopiero chore.Ja nie winię szpital ale tych naszych rządzących.Doprowadzili Służbę Zdrowia do ruiny.Ważne że oni mają kasę na leczenie a reszta ich zdaniem to gorszy sort czyli nie odpowiedzialny holokaust.


#Ab   2017-06-30

Większość znaczących militarnie państw świata posiada dwuczęściową strukturę sił zbrojnych. Jest to regularna,mobilna armia i miejscowe WOT. Narracja antypisowska nie zwalnia od myślenia.


#Podpis   2017-06-30

ab: a prywatna armia Macierewicza tez ci nic nie przypomina?


#Bogdan dziaslo   2017-06-29

logiczny człowiek w działaniach pislamistow dopatrzy sie duzo analogii do lat trzydziestych ubiegłego wieku


#Mati   2017-06-29

Po co ten szpital jak i tak trzeba wszystko w Egu załatwiać i tam jechać....


#Ab   2017-06-29

do ......88,jak można coś takiego insynuować?! Jesteś złym człowiekiem.


#Iahsdfgshg   2017-06-29

w końcu internet w szpitalu!!!


#C est la vie - bedoes   2017-06-29

Nie ma na liście żadnego szpitala rehabilitacyjnego ani psychiatrycznego. Czy czasem już kogoś takiego nie taki było, który w pierwszej kolejności załatwił niepełnosprawnych i psychicznych?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało6 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało8 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało17 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...