Pewna wygrana z Radomniakiem

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-05-30

Trzecie z rzędu zwycięstwo pod wodzą nowego trenera odnieśli piłkarze Polonii Pasłęk. Tym razem pewnie pokonali Radomniaka Radomno 4:0. Pierwsza bramkę w dwudziestej trzeciej minucie strzelił Kamil Kopycki. Siedem minut później po bramce Huberta Konczewskiego prowadziliśmy 2:0. Po zmianie stron w 66 minucie drugą swoją bramkę w meczu strzelił Hubert Konczewski. Wynik meczu w siedemdziesiątej piątej minucie ustalił Michał Konczewski.

Polonia Pasłęk – Radomniak Radomno 4:0 (2:0). Bramki: Kopycki 23’. Konczewski H 30’ i 66’, Konczewski M 75’

Skład: Wilczyński, Filaszkiewicz(77’ Chwoszcz), Wiczyński, Kuczkowski, Lenart(77’ Zaborny), Konczewski H(73’ Kamiński), Błażewicz, Sobas(37’ Musiński), Kopycki(65’ Szymanowski), Leśniewski(73’ Konczewski M), Czerniewski.