19 stycznia 2019 Henryka, Mariusza, Marty

Pieniądze na drogi i lokal przy ul. Bankowej

dodał 2017-10-08
Pieniądze na drogi i lokal przy ul. Bankowej

Radni rady powiatowej na sesji w dniu 6 października przyjęli dwie uchwały dotyczące zmian w budżecie powiatu elbląskiego. Pozwoli to na przeprowadzenie remontu m.in. ul. Gdańskiej i Limanowskiego. Jest też zgoda na kupno lokalu na potrzeby Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej. Lokal znajduje się na ul. Bankowej i jest własnością banku PKO. Powiat złożył ofertę na kupno piętra budynku za kwotę 415 tys. zł.

jp

foto. powiat el.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Taka druga   2017-10-09

Przecież gdzieś te przechodzone emerytki po kursach z byle czego muszą pracować. Powiat dba o swoich i lokalik im kupuje. A w tym lokaliku paniusie za extra pieniążki robią niby jakieś badania jednocześnie za wynajem lokalu nie płacąc. Taka jedna to jest tam i nie tylko tam mistrzynią świata. Lokale za darmo, niby szczytnie nazywające się "dzieła" a za wszystko kasa, nic społecznie.


#Mieszkaniec   2017-10-09

Mieszkańcy spokojnie sobie mogą zostawiać auta na posesji, a i posiadanie dwóch aut da radę ogarnąć, zostawiając auto na jezdni. Pierwszeństwo mają przecież mieszkańcy zwłaszcza, że na tej ulicy nie ma praktycznie żadnych lokali usługowych, ani sklepów. Nie ma miejsca na pl.Grunwaldzkim? 100 metrów dalej jest parking na Ogrodowej. Nie uprzykrzajmy sobie życia ;)


#Mieszkaniec   2017-10-09

Wreszcie ktoś się zainteresował Gdańską. Jeszcze trzeba coś zrobić z parkującymi "przyjezdnymi". Niby parking na pl.Grunwaldzkim miał usprawnić drożność okolicznych ulic, ale jak widać jest za malutki i często ludzie parkują równolegle do siebie po obu stronach jezdni co sprawia, że większe auta dosłownie prześlizgują się między nimi. Podczas remontu placu na Gdańskiej wprowadzono zakaz parkowania po jednej stronie. Jestem za tym, aby przywrócić ten znak.


#Gadam sobie   2017-10-08

Starosta Romanowski ma się dobrze i to jest najważniejsze.


#???/   2017-10-08

Na Bankowej był piękny budynek szkolny -mogłby byc dobrze wykorzystany/a teraz tyle kasy na poradnie i czy to dobre lokum na taką instytucje?


#Ja   2017-10-08

Gminna czy powiatowa - sztuczny, durny podział


#Scyzoryk   2017-10-08

Drodzy mieszkańcy a co ma piernik do wiatraka ? Rzemieślnicza to droga gminna a tu jest mowa o drogach powiatu.Podstawa to czytanie ze zrozumieniem.......


#Mieszkańcy   2017-10-08

Co z ulicą Rzemieślnicza???30lat się doprosić nie można-komedia...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Jordan

Pozostało4 godziny 2 minut

Proboszcz parafii greckokatolickiej w Pasłęku ksiądz mitrat Andrzej Sroka zaprasza na...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...