1 marca 2021 Antoniny, Radoslawa, Dawida
Reklama Heops

Pijany kierujący zatrzymany przez patrol policji

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-01-07
Pijany kierujący zatrzymany przez patrol policji

W Pasłęku przy ul. Bohaterów Westerplatte policyjny patrol zatrzymał do kontroli audi a4, którym kierował pewien 47-latek. Mężczyzna był pijany.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 16.00 przy ul. Bohaterów Westerplatte. 47-latek zatrzymany do kontroli kierował osobowym audi. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,80 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że ma on dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami obowiązujący go od listopada 2020 roku. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

Za kierowanie pojazdem po alkoholu oraz niestosowanie się do orzeczeń sądu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Man   Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Do więzienia z takim delikwentem skoro mial zakaz prowadzenia pojazdów oraz byl pod wpływem alkoholu. Powinno to być jako proba pozbawienia życia w ruchu ladowym.


#Optymista#Man  Ponad miesiąc temu, 2021-01-09

Mówisz - do więzienia, gdzie jego wikt i opierunek będziemy opłacać my, podatnicy. To nie jest dobry sposób. Lepiej skonfiskować mu auto. Wtedy sprawca poniesie stratę a nie my. A kupi drugiego rzęcha i pojedzie po pijaku, skonfiskować i tego drugiego. Ciekawe kto w końcu skapituluje - Państwo czy pijak. Ale do tego trzeba ustawodawcy mądrego i przewidującego - a nie rozlazłego miękiszona, gdzie zamiast działać wspólnie w sprawach oczywistych, zwalczające się stronnictwa robią sobie na złość, jak dzieci w piaskownicy.


#Mietek#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-09

Klepiesz enty raz to samo jakby ktokolwiek kto w tym miejscu to przeczyta mógłby to zmienić. Zadaj sobie trudu i napisz do jakiegoś parlamentarzysty, wiecej będzie z tego pożytku, choć na 100% zleje cie ciepłym moczem jak wszyscy tu czytający. I żeby nie było....zgadzam się z tobą, ale chłopie daruj juz sobie bo szkoda prądu


#Optymista#Mietek  Ponad miesiąc temu, 2021-01-09

Niestety - jesteś typowym przedstawicielem współczesnego "się nie da". Zgoda - ja jeden mogę sobie tylko popisać ale gdyby tysiące tak myślały jak ja i były zdecydowane upomnieć się o swoje racje, to rządzący byłyby zmuszone do tego się odnieść. Ale mamy społeczeństwo bierne, nie przyzwyczajone do walki o swoje racje, nie przyzwyczajone do współpracy w walce o swoje racje i dlatego KAŻDA władza może robić z nami to co chce. Powiem dosadniej - nie jesteśmy społeczeństwem obywateli świadomych swojej siły, jesteśmy społeczeństwem bezwolnych niewolników. Nie chodzi o to, żebyśmy z byle powodu wszczynali bunty - chodzi o to, by w KAŻDA władza wiedziała, że w sprawach ważnych społeczeństwo nie pozwoli, by ignorować jego zdanie.


#Mietek#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-09

Pasłęk czy Berdyczów, i w sumie racja...po co wydawać na znaczki?


#Man#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-09

Pieprzysz glupoty az sie słuchać nie chce,nawet nie odczuwasz tego ze utrzymujesz więzienie czy inne instytucje, a po konfiskacie kupi drugie i co zrobisz jak wjedzie w twojego członka rodziny ?? Wtedy będziesz mowil ze miekiszon ustalil głupie prawo bo nie zamknęli go poprzednio tylko zabrali samochod.... J***e od ciebie typowa cebula.


#Optymista choć nie tym razem#Mietek  Ponad miesiąc temu, 2021-01-10

Nigdy u nas nie będzie poprawy czegokolwiek, jeśli społeczeństwo będzie się składało z mentalnych niewolników, jakimi tu zaprezentowali się niektórzy komentatorzy. Byłoby pół biedy, gdyby rządzący - jacykolwiek - rozumieli, że wyjdziemy z biedy, jeśli każdy obywatel będzie mógł produkować co mu się zamarzy, nawet norki, oczywiście w ramach prawa NA WŁASNE RYZYKO, coś na kształt pierwotnej ustawy Wilczka bez późniejszych ograniczeń i bez tej rozdętej biurokracji. Ale żaden rząd się na to nie zdecydował, nawet PiS, który to obiecywał. Sprawę może poprawić tylko ruch obywateli ale takich u nas brak, pełno za to zastrachanych niewolników którzy wiedzą jedno - NIC SIĘ NIE DA, JESTEŚMY BEZ SZANS.NAJWYŻEJ MOŻEMY SOBIE PISAĆ NA BERDYCZÓW.


#Może za 50 lat a może wcale#Optymista choć nie tym razem  Ponad miesiąc temu, 2021-01-10

Obywatele zostali wymordowani a także wymarli. Po wieloletnim braku dobrych szkół i skutecznym praniu mózgów mamy rzesze niewolników, niezdolnych do jakiejkolwiek samodzielności. Obsuwamy się w muł zatomizowanego tłumu.


#PissPolicmajster#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-10

Nie bluźnij na WŁADZĘ bo dostaniesz mandat od policjanta za mienie garba i będziesz musiał udawadniać przed sądem ,że nie jesteś wielbłądem.


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Kierującym pod wpływem alkoholu lub narkotyków powinien mieć bezwzględnie konfiskowany pojazd. Choćby ten przykład pokazuje jak ułomny i nieskuteczny jest dotychczasowy system karania tego rodzaju przestępstw. Gdyby wcześniej zabrano mu pojazd - wszak nie bez kozery miał dożywotni zakaz jazdy - nie jeździłby teraz po pijaku, bo nie miałby czym. Nasz system karania może byłby dobry dla dzieci jeżdżących na rowerkach (postraszyć ich) ale nie dla dorosłych, świadomie stwarzających niebezpieczeństwo na drogach. Ale przecież ustawodawcy nie chcą kręcić bata na swój grzbiet - wszak wielu z nich też jeździ po pijaku.


#Stary driver #Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

Durak z ciebie. Co za problem kupić kolejny złom. Zobacz ile lat Korwin jeździł bez prawa jazdy.


#Naciapany driver#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Pier... jak potłuczony. G***o nie zabrać nawet prawka nie powinni zabierać człowiek pod wpływem alkoholu 1 promil powinien jeździć bez problemu co to 6 piwek i jest promil a bomby zero... Pis jest zajebiaszczy to pewnie zmienią ten debilistyczny przepis na lepsze...


#Pan Brovarek#Naciapany driver  Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

No miło posłuchać mądrego drivera.Sześć browarków to tyle co dla byka jabłko.


#Mało miasteczkowy #Pan Brovarek  Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

Ciekawe jak by taki po 6 piwkach wjechał w kogos z twojej rodziny ty żałosny egoistyczny degeneracie społeczny, wtedy bys skomlal jak s**a pod buda ty internetowy cwaniaku anonimowy. Takich jak ty to powinno się od małego izolować od społeczeństwa.


#Duff#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Jestem pewien debilu, ze ty nawet prawa jazdy nie masz i nie masz pojecia o prawie własnosci pojazdów ani ich rejestracji czubku.


#Duff#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

k***a jaki ty jestes jebniety...


#He he#Duff  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Pewnie też siadasz za kierownicą nachlany i przeraża cię perspektywa utraty rzęcha. Stąd ten wulgarny atak wściekłości na rozsądną propozycję.


#Duff#He he  Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

Tak jestem! i co mi zrobisz? he he he he


#Logiczne#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Przecież nie bez powodu nasi parlamentarzyści mają tak niskie notowania w społeczeństwie.


#Pisowski gamoń   Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Kiedy debil .pewnie wyborca pis


#Zniesmaczony#Pisowski gamoń  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Wyborcy z pod znaku PO, PSL i innych podobnych znaków to sami niepijący - to chciałeś napisać zaślepiony wścieklicą?


#Mosiek#Zniesmaczony  Ponad miesiąc temu, 2021-01-07

Co ty jadasz, że smak straciłeś?Może czosnek?


#Psychoprosiak#Zniesmaczony  Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

PO i PSL to takie same ś*****o jak PiS :)


#Pasłęk   Ponad miesiąc temu, 2021-01-08

To Tomek Ziomek


nasza2