19 września 2021 Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama Heops

Piknik Godkowiadka 2018 za nami..

dodał 2018-06-07
Piknik Godkowiadka 2018 za nami..
Piknik Godkowiadka 2018 za nami.. Dziękujemy bardzo, że zechcieliście spędzić ten niedzielny czas z nami. Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji oraz mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom...

Dla wszystkich uczestników - wspomnienie w formie fotorelacji i krótkiego nagrania (podziękowania dla Pana Kazimierza Matrunionek za materiał oraz dla Pana Jaromira Nowaka:-)

Dla tych, którzy do nas nie dotarli – popatrzcie, co się u nas działo..

A działo się naprawdę wiele!

Szaleństwa na dmuchańcach, emocjonujące konkurencje rodzinne oraz indywidualne dla dzieci i dorosłych, które poprowadził m.in. trzykrotny mistrz świata w kulturystyce Mariusz Strzeliński! (dziękujemy za wizytę:-). Do tego loteriada z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego uczestnika, pokaz OSTRE CIĘCIE OSP w Godkowie i orzeźwiający prysznic na środku boiska w upalny dzień.. Prawda, że brzmi ciekawie?.. Ale to jeszcze nie koniec.. Zagościły u nas także grupy motocyklowe z Pasłęka, Elbląga i Braniewa, których przedstawiciele okazali się niepokonani w przeciąganiu liny. Najpierw zwyciężyli grupę policjantów, a potem strażakówJ (dzięki, że byliście z nami).

Dodatkowo w trakcie imprezy Policjanci Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Pasłęku i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu prezentowali sprzęt, który wykorzystują podczas swojej służby. Szczególne zainteresowanie wzbudziły policyjne motocykle. Dziękujemy za urozmaicenie naszego festynu.

Ponadto nie brakowało chętnych do spróbowania swoich sił w rekreacyjnym strzelectwie z grupą „Sokół Grądki”, małych buziek do wymalowania, amatorów megabaniek i zumby pod chmurką.. darmowych kiełbasek z grilla, lodów…w ogóle wszystko było za darmo.. A to dzięki sponsorom: VOTUM S.A. Stanisław Szulich, GS Godkowo, Piekarnia Tradycja w Godkowie, PHU Bożena Wierzbicka Godkowo, Wypalarnia Węgla Waldemar Demski, Zakład Mięsny Michał Kreczkowski, Artur Zawadzki, HIPP Podągi, HEOPS Pasłęk, których serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy zarazem, za okazane wsparcie. Przy połączeniu sił i budżetów sponsorów oraz Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów, GOKSiR Godkowo i GKRPA w Godkowie, udało się zrealizować udane przedsięwzięcie.

Podziękowania należą się również pracownikom interwencyjnym Urzędu Gminy Godkowo za przygotowanie boiska do imprezy, opiekunom świetlic wiejskich za pomoc w prowadzeniu konkurencji i przygotowanie słodkiego poczęstunku, dzielnicowemu z Posterunku Policji w Młynarach Panu Zbyszkowi Dutkiewicz, który szczególnie zaangażował się w jej organizację.

Jesteśmy wdzięczni również za pomoc przy konkurencjach sportowych Panu Michałowi Dutkiewicz. Impreza była również dobrym momentem na promocję nowopowstałego UKS Wilki - grupy dziewcząt, które dotąd odnosiły sukcesy w unihokeju pod szyldem GOKSiR Godkowo. Dla przypomnienia dziewczęta zajęły IV miejsce na organizowanych w maju mistrzostwach Polski w tej dziedzinie. Jeszcze raz gratulujemy!

Dziękujemy także za obecność przedstawicielom władz: Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Pasłęku Panu Robertowi Papierowskiemu, Wójtowi Gminy Godkowo – Andrzejowi Bondaruk, Przewodniczącemu Rady Gminy Godkowo – Mariuszowi Dzikiemu.

Celem imprezy było promowanie spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym, na świeżym powietrzu, bez telefonu i komputera...na tych, których udało nam się przyłapać z telefonem w ręku (a dbała o to nasza niezawodna prowadząca ;- ) czekała karna cytrynka... mimo świetniej zabawy, zużyliśmy jej trochę..

 

Policja, GOKSiR Godkowo, GKRPA w Godkowie

 

zdjęcia: TUTAJ


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

Żwirownia 1140 px
nasza2