30 maja 2020 Ferdynanda, Karola, Jana

Plebiscyt na 70 – lecie klubu

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-17
Plebiscyt na 70 – lecie klubu

Rozpoczynamy pierwszy etap przygotowań w ramach obchodów 70-lecia istnienia KS Polonia Pasłęk. Jest nim nabór kandydatów, nominowanych do udziału w konkursie najlepszego/najbardziej zasłużonego: trenera, postać/działacza, sportowca, piłkarza 70 – lecia. Przypominamy ze nasz klub jest wielosekcyjny. Zapraszamy do nadsyłania nominacji we wszystkich dyscyplinach, które funkcjonują w klubie.

Kandydatury prosimy zgłaszać za pomocą poczty elektronicznej na adres poloniapaslek@wmzpn.pl, oficjalnego profilu klubu na fb lub drogą pocztową na adres siedziby klubu Kraszewskiego 2, 14-400 Pasłęk. Prosimy aby zgłoszenie nominowanego zawierało: imię i nazwisko, kontakt telefoniczny do nominowanego, w ramach możliwości zdjęcie oraz krótki opis jego działalności/osiągnięć. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2020. Kolejnym etapem będzie głosowanie. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystym koncercie galowym w miesiącu wrześniu 2020. Szczegółowy regulamin dostępny na www.poloniapaslek.com


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Mlody g   Ponad miesiąc temu, 2020-04-22

to jeszcze istnieje xd


#Były dyrektor   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Dlaczego nie ma możliwości komentowania przy artykule "Kilka słów do nauczycieli..."??? Może właśnie warto dać się wypowiedzieć. Jest tam napisane, że w tym czasie nauczyciele wymagają szczególnego zaopiekowania. Tymczasem jest zupełnie inaczej. "Zdalne nauczanie" pochłania praktycznie całe dni, kosztem rodzin itp. Przygotowania materiałów, wysyłanie, odbieranie wiadomości na dziennikach, mailach, messengerze, itp. każdego dnia do późnych godzin, od samego rana! Tymczasem gmina ma cudowny pomysł zredukowania pensji do samej podstawy. Nie płaci nadgodzin czy wychowawstwa. A przecież w tym właśnie czasie tej pracy jest conajmniej dwa razy więcej. Wszystkich wrzucili do "jednego worka", nie patrząc kto, ile pracy wykonuje i ile faktycznie ma godzin - pedagodzy, wychowawcy na świetlicach...


#Aaa#Były dyrektor  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Obniżenie pensji jest bezprawne. Walczcie! Gminy Morąg i Elbląg wypłacają pensje uczciwie.


#Kick #Były dyrektor  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

A idź belfer do radnego wf i się poskarż, a to gmina płaci czy dyrektor?


#Bronek #Kick   Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

A kto obniżył, może zapłacić wam jeszcze elito intelektualna nadgodziny i godziny zastępstw i może jeszcze za wycieczki szkolne w internecie, Wstydu nie macie?


#Taka gmina#Były dyrektor  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Przecież z tym brakiem możliwości komentowania, to tutaj norma.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Panie Jerzyk: jest to piękna inicjatywa, niemniej jednak proponuję Panu wyruszenie w teren piechotą, z mikrofonem i magnetofonem w ręku, gdyż Pan zna większość działaczy, sponsorów, trenerów i zawodników różnych sekcji Klubu. Proponuję by Pan nie zapomniał o szachistach, którzy mieli niezłe osiągnięcia na arenie wojewódzkie, ogólnopolskiej, czy nawet międzynarodowej (mecz z Obw. Kaliningradzkim). Mógłby Pan stać się twórcą, czy też współtwórcą niezłej Kroniki Klubu, czego Panu szczerze życzę.


#Kri   Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Nie będzie Zenka Napoleon mu kwiatów nie wręczy i nie przywita słoikiem miodu ...


#Bezradny   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Wszystkie imprezy wiosenne i letnie odwołały też władze Pasłęka. - Taka decyzja już dawno zapadła. Dużą imprezą miały być obchody 30-lecia pasłęckiego samorządu. Wszystko już mieliśmy przygotowane: medale, wyróżnienia, uroczysty koncert. Niestety, to musi poczekać. Jak długo? Tego nie wiemy. W sezonie wiosenno-letnim na terenie gminy i sołectw odbywa się około 100 imprez - mówi Wiesław Śniecikowski, burmistrz Pasłęka.


#Abc   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

otóż tak się składa,że ja pracując w firmie prywatnej również mam zredukowaną pensję do minimalnej, a pracuję tyle ile pracowałam. Nikt mnie nie pytał o zdanie czy się na to godzę. Po prostu decyzja wszechmocnego i tyle.


#Karma wraca#Abc  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Mnie również to spotkało. Wrzucanie wszystkich do jednego wora zasłaniajac się koronawirusum to nieetyczne naduzycie i świadczy o wykorzystywaniu sytuacji. Sytuacja się odwróci po pandemii, gdy zabraknie do pracy Ukraińców.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności