1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Początek sezonu na Kanale Elbląskim

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03
Początek sezonu na Kanale Elbląskim

Rozpoczął się sezon żeglugowy na Kanale Elbląskim. Co roku z tej atrakcji turystycznej korzystało nawet 60 tys. osób. Podróż statkiem przez pięć pochylni jest wyjątkowa szczególnie dla gości z zagranicy. W związku z pandemią odwołano wszystkie rezerwacje na maj. Przewoźnicy pracują nad przystosowaniem statków do nowych wymogów sanitarnych. Póki co ruch nad Kanałem jest niewielki. W czasie majowego weekendu można było spotkać zwiedzających i spacerowiczów podziwiających oryginalne urządzenia wodne i piękną przyrodę.

jp

 

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Sądzę, a nawet myślę, że sezon powinien być otwarty, w terminie dozwolonym, z wielkim szumem i hałasem, z udziałem uroczych bosmanek i innych marynarek, nawet cheerleaderek, by zachęcić turystów, szczególnie zagranicznych, do stłoczenia się na niewielkiej powierzchni, by kilka godzin spędzić na warmińskiej wodzie. Na razie i Polacy i zagraniczni goście są przyzwyczajani do życia bez tłoku.


#Mieszkaniec#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-05

Nie warmińskiej wodzie tylko na wodach Powiśla, natomiast Ostróda to już wody Mazur Zachodnich. :)


#Mieszkaniec#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-05

To nie wody warmińskie, tylko wody Powiśla, a Ostróda to Mazury Zachodnie.


#Prorok hi hi#Roman  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-03

Zawsze się zastanawiam co mogłoby uatrakcyjnić pobyt nad kanałem. Jest to atrakcja turystyczna na skalę światową wszystko zadbane ale jakby czegoś tam jest brak może wymyślimy coś razem tylko z sensem i stosowne do miejsca


#Roman   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-05

"- 1 maja wodniacy płynący z Pętli Żuławskiej na pochylnie Kanału Elbląskiego dowiedzieli się od operatora mostu, że Most Dolny (Niski) - ten od strony Zalewu Wiślanego - nie jest otwierany w ogóle ze względu na remont". Remont Mostu Dolnego w Elblągu miał zakończyć się 20 kwietnia 2020 roku." Dodam, że most będzie remontowany do 29 czerwca br. Cie Florek... .


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności