16 lipca 2020 Mariki, Benity, Eustachego

Podpisanie umów na realizację zadań publicznych

dodał 2019-07-20
Podpisanie umów na realizację zadań publicznych

W dniu wczorajszym, tj. 19 lipca 2019 roku, Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski podpisał dwie umowy na realizację zadań publicznych pod tytułem „Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Nordic Walking połączonych z uczestnictwem z cyklu zawodów Korona Polski – Małymi Krokami po Mistrzostwo” z Uczniowskim Klubem Sportowym ,,Active Family Pasłęk” oraz ,,Upowszechnianie Kultury fizycznej poprzez uczestnictwo w szkoleniach i rozgrywkach w piłce nożnej” z Akademią Piłkarską Polonia 2018.

Uczniowski Klub ,,Active Family Pasłęk” reprezentowany przez Panią Agnieszkę Rębowską – Prezes oraz Panią Dorotę Samojłowicz - Wiceprezes zrealizuje zadanie, które ma na celu zwiększenie dostępu do zajęć Nordic Walking dzieciom, młodzieży i dorosłym z terenu Gminy Pasłęk, upowszechnianie marszu z kijkami wśród dzieci i przygotowanie uczestników zajęć do zawodów Korony Polski.

Prowadzone będą zajęcia otwarte z nordic walking dla dzieci, młodzież oraz całych rodzin, zostanie zorganizowany wakacyjny spływ kajakowy, oraz Bieg i Marsz do Grubej Kaśki. Zadanie ma na celu również stworzenie przestrzeni biurowej, niezbędnej do rozwoju klubu.

Uczniowski Klub Sportowy ,,Active Family Pasłęk” jako wsparcie realizacji zadania własnego gminy Pasłęk w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu otrzyma 1 tys. zł.


Akademia Piłkarska Polonia 2018, reprezentowana przez Pana Radosława Kurgana – Prezesa, oraz Pana Pawła Wołczeckiego – Wiceprezesa zrealizuje projekt mający na celu rozwijanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, popularyzację sportu, prowadzenie zdrowego trybu życia, udział zawodników w rozgrywkach ligowych i turniejowych, promocję Miasta i Gminy Pasłęk.

W ramach zadania około 100 dzieci weźmie udział w szkoleniach i rozgrywkach piłkarskich, cyklu turniejów międzynarodowych w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Pasłęka oraz turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa Klubu. Koszt zadania wynosi 10 tys. zł, natomiast wsparcie pasłęckiego samorządu wynosi 5 tys. zł.


 

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zaciekawiony   2019-07-22

Dlaczegoż to ten klub sportowy ma obcą nazwę? A nie mógłby nazywać się po prostu Aktywna Rodzina Pasłęk? Czy ta obca nazwa ma przydać mu ważności i jakiegoś splendoru? Czy może to czyjś niezbyt mądry snobizm? Czy też to może taka moda? Czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić?


#Magda   2019-07-20

Ależ niektórzy nie są reprezentatywni...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności