22 października 2019 Halki, Filipa, Salomei

Podpisanie umów na realizację zadań publicznych

dodał 2019-07-20
Podpisanie umów na realizację zadań publicznych

W dniu wczorajszym, tj. 19 lipca 2019 roku, Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski podpisał dwie umowy na realizację zadań publicznych pod tytułem „Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Nordic Walking połączonych z uczestnictwem z cyklu zawodów Korona Polski – Małymi Krokami po Mistrzostwo” z Uczniowskim Klubem Sportowym ,,Active Family Pasłęk” oraz ,,Upowszechnianie Kultury fizycznej poprzez uczestnictwo w szkoleniach i rozgrywkach w piłce nożnej” z Akademią Piłkarską Polonia 2018.

Uczniowski Klub ,,Active Family Pasłęk” reprezentowany przez Panią Agnieszkę Rębowską – Prezes oraz Panią Dorotę Samojłowicz - Wiceprezes zrealizuje zadanie, które ma na celu zwiększenie dostępu do zajęć Nordic Walking dzieciom, młodzieży i dorosłym z terenu Gminy Pasłęk, upowszechnianie marszu z kijkami wśród dzieci i przygotowanie uczestników zajęć do zawodów Korony Polski.

Prowadzone będą zajęcia otwarte z nordic walking dla dzieci, młodzież oraz całych rodzin, zostanie zorganizowany wakacyjny spływ kajakowy, oraz Bieg i Marsz do Grubej Kaśki. Zadanie ma na celu również stworzenie przestrzeni biurowej, niezbędnej do rozwoju klubu.

Uczniowski Klub Sportowy ,,Active Family Pasłęk” jako wsparcie realizacji zadania własnego gminy Pasłęk w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu otrzyma 1 tys. zł.


Akademia Piłkarska Polonia 2018, reprezentowana przez Pana Radosława Kurgana – Prezesa, oraz Pana Pawła Wołczeckiego – Wiceprezesa zrealizuje projekt mający na celu rozwijanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, popularyzację sportu, prowadzenie zdrowego trybu życia, udział zawodników w rozgrywkach ligowych i turniejowych, promocję Miasta i Gminy Pasłęk.

W ramach zadania około 100 dzieci weźmie udział w szkoleniach i rozgrywkach piłkarskich, cyklu turniejów międzynarodowych w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Pasłęka oraz turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa Klubu. Koszt zadania wynosi 10 tys. zł, natomiast wsparcie pasłęckiego samorządu wynosi 5 tys. zł.


 

0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Zaciekawiony   2019-07-22

Dlaczegoż to ten klub sportowy ma obcą nazwę? A nie mógłby nazywać się po prostu Aktywna Rodzina Pasłęk? Czy ta obca nazwa ma przydać mu ważności i jakiegoś splendoru? Czy może to czyjś niezbyt mądry snobizm? Czy też to może taka moda? Czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić?


#Magda   2019-07-20

Ależ niektórzy nie są reprezentatywni...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało14 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


IV Pasłęckie Biegi Niepodległości

Pozostało17 dni

8 listopada 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Pawła II w Pasłęku odbędą się IV...