15 lipca 2020 Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Podpisanie umowy z organizacją pozarządową

dodał 2019-03-20
Podpisanie umowy z organizacją pozarządową

18 marca 2019 roku, Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Kultur Wschodniosłowiańskich im. Św. Cyryla i Metodego w Pasłęku reprezentowanym przez p. Olgę Kuszka – Prezesa oraz p. Andrzeja Srokę – Wiceprezesa, na realizację zadania publicznego pod tytułem: „Działania edukacyjne, kulturalne i społeczne na rzecz wzmocnienia pozycji mniejszości narodowych i grup etnicznych w życiu społecznym miasta i gminy Pasłęk. Tradycje i zwyczaje wschodniosłowiańskie”. Stowarzyszenie, wyłonione w I edycji konkursu ofert na zlecenie zadań organizacjom pozarządowym działającym na terenie Gminy Pasłęk na 2019 rok, otrzymało kwotę 5 000 zł.

info. UMiG


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tymek   2019-03-21

Akcja wisła czy ktoś wie o czymś takim wywożono ludzi z południa na północ . A tu dawano im rozgrabione już budynki wszystko było w ruinie bo wszystko szło do Warszawy tu nikt z nikim się nie liczył ani do tej pory się nie rozliczył. I jestem za tym żeby pamiętać jak było a historia lubi się powtarzać i to wszystko.


#Oburzony#Tymek  2019-03-21

Akcja "Wisła" choć była mocna krzywdząca dla ludzi nią dotkniętych, była koniecznością w tamtych warunkach, by zastopować bezsensowne upowskie morderstwach na Polakach. Z resztą akurat w Pasłęku ukraińska ludność znakomicie dała sobie radę, opanowując niektóre dziedziny lokanej rzeczywistości, tak ze nawet Polacy mogli się czuć dyskryminowaną mniejszością. Tak więc Tymek, ja też chcę by pamiętać jak było ale wszystko a nie wybiórczo. A jeśli chcesz rozliczeń, to bądź ostrożny, bo rozliczenia mogą być obustronne,


#Historyk#Oburzony  2019-03-22

Bzdury piszesz ludku nie masz bladego pojęcia o Akcji "Wisła " Tak jak Wielki Głód Na Ukrainie który zafundował im Stalin a Polakom Hitler i ZSRR


#Oburzony#Historyk  2019-03-22

Jeśliś taki historyk, to sprostuj moje "bzdury" i napisz, jak było naprawdę a nie tylko wyniośle się wymądrzasz. Jeśli chodzi o historię, to każdy chce ją pisać po swojemu, najczęściej ze szkodą dla wizerunku Polski. Czy Ty też jesteś z takiej branży?


#Paroll   2019-03-21

To tak jak WAŁĘSA miał dać każdemu a dał dla komunistów bo bał się że się wyda że był współpracownikiem komuny i o czym to gadać . Jak polak polakowi jest wilkiem zakłamanie było jest i będzie.


#Wyjaśniam#Paroll  2019-03-21

Pamiętaj, że Polak piszemy dużą literą, to z ortografii. A to, kto komu jest wilkiem, to akurat tu nie Polak Polakowi, tylko komuch Polakowi i Polak komuchowi. To chyba zrozumiałe.


#Roky   2019-03-21

Tak właśnie działają ci co są za PO jak by mogli zjednoczyli by się nawet samym diabłem żeby tylko być przy władzy. I sieją propagandę jak tylko się da w Brukseli itp.


# PATRIOTA   2019-03-20

BRAVO OBURZONY !!!! POPIERAM !!!!!!!!!


#Oburzony   2019-03-20

Wzmacnianie tych mniejszości narodowych zawsze wychodziło nam bokiem. Niemiecka V kolumna przed 1939 r, ukraińskie mordy na polskich obywatelach przed 1939 r , czy ostatnie żydowskie finansowe żądania wobec Polski i ich nachalna wroga Polsce propaganda. Po co ich wspierać naszą kasą? Niech się sami finansują. Wystarczy, że mają swobodę działalności i to im powinno wystarczyć. Czy na Ukrainie wspierają Polaków? Nawet nie chcą im oddać przedwojennych budynków, czy to świeckich, czy sakralnych.


#Rodowity Polak#Oburzony  2019-03-20

Aleś Ty baran . Weź się za robotę a nie babrasz się w przeszłości ! Puknij się w czerep


#Polak#Rodowity Polak  2019-03-20

Tyś głupszy niż baran. Nie wiesz, że kto nie zna swojej przeszłości, nie zasługuje na przyszłość.


#Robert   2019-03-20

ten Oburzony to ma coś nie tak z myśleniem - jakie oddać co komu za co ?


#Oburzony#Robert  2019-03-20

To, że ty nie wiesz co i komu należy oddać, to źle świadczy o twojej wiedzy. Na Ukrainie, żyją jeszcze Polacy, którzy żyli tam od wieków i nie mogą się doprosić o zwrot swoich budynków użyteczności publicznej w tym i kościołów. Niektóre zwrócono, większość nie zwrócono.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności