13 sierpnia 2020 Diany, Hipolita, Poncjana

Policja podsumowała działania policyjnego zespołu SPEED

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-07-01
Policja podsumowała działania policyjnego zespołu SPEED

Elbląscy policjanci podsumowali akcję kontroli kierowców. Działania prowadzili wspólnie ze specjalną grupą pościgową SPEED.

Wczoraj (30.06.2020r.) na ulicach Elbląga i na drogach w okolicach Pasłęka można było zobaczyć policyjne patrole, wyposażone w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, kontrolujące bez wyjątku wszystkich kierowców. Funkcjonariusze sprawdzali także, czy kierujący pod wpływem środków odurzających. Oceniali również stan techniczny pojazdów. Policjanci drogówki skontrolowali 61 aut. 38 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Ośmiu z nich o 50+. Stracili prawa jazdy. Policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne za fatalny stan techniczny. Nie było przypadku jazdy po alkoholu. Skierowali do sądu jeden wniosek. Ujawnili także 3 przypadki pieszych, którzy po zmroku poruszali się bez elementów odblaskowych.

Policjanci zapowiadają, że tego typu kontrole będą odbywały się cyklicznie.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#KRYSTYNA   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

A KIEDY POLICJA POKAŻE SIĘ NA UL. SPRZYMIERZONYCH TAM KIEROWCY ZROBILI SOBIE PAS STARTOWY DLA POJAZDÓW.


#Janosik#KRYSTYNA  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Takich ulic jest więcej, Sprzymierzonych, Partyzantów, Westerplatte, Wojska Polskiego, 3 Maja. Najlepiej by było postawić radary na tych ulicach.


#Optymista#Janosik  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Albo położyć na ulicach "leżących policjantów" czyli progi. Wprawdzie utrudni to jazdę normalnym ludziom ale możliwość tragedii znacznie zmaleje. Takim czy innym sposobem ale w końcu trzeba położyć kres szaleństwom na pasłęckich ulicach.


#Janosik#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Leżący policjant nic nie daje, po przejechaniu i tak przyśpieszają. A po drugi po co prawidłowo jeżdżący kierowca ma też cierpieć, a radar będzie tylko dla tych szybkich...


#Optymista#Janosik  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

No niech będzie i radar ale w końcu niech coś będzie, niech nie skończy się na gadaniu.


#Pięć#KRYSTYNA  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Wczoraj byłem na spacerze na Sprzymierzonych w ciągu 15 min widziałem 3 pojazdy znacznie przekraczające prędkość ! Pani z audi a6 przy wyjeździe stracilaby prawko.


#Psychoprosiak   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

To ogarnijcie jeszcze syna prezesa co się wozi czerwoną audi po mieście, czasami latając na oko ze 100km/h.


#Passat#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

A to on nie jezdzi razem z corka znanego pasleckiego biznesmena?


#Psychoprosiak#Passat  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ja tam nie wiem z kim on jeździ, wiem tylko tyle że jest idiotą i stwarza realne zagrożenie.


#Żulio#Passat  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Jakie miasto, tacy biznesmeni... : D


#Kierowca   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Ul 3ego maja pani z jorkiem dziś wyszła z bloku i prosto do sklepu ABC nie po pasach


#Mama#Kierowca  Ponad miesiąc temu, 2020-07-03

Co dzień tak chodzi


#Kierowca   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Bardzo dobra akcja policji. Polacy jeżdżą zdecydowanie za szybko zarówno w terenie zabudowanym jak i poza nim. Czekam cały czas na zmiany w taryfikatorze za wykroczenia w ruchu drogowym. 500 zł jako maksymalny mandat za przekroczenie prędkości to jedno wielkie nieporozumienie. Są to potencjalni zabójcy, których bronią jest rozpędzone auto. W starciu z pieszym albo rowerzystą wiadomo jak to się kończy. Dobrze, że uwagę zwrócono też na pieszych "samobójców", którzy chodzą bez żadnego odblasku, często nawet nie po tej stronie ulicy... Liczę też na zmiany w zakresie "świeżych kierowców", którym często brakuje wyobraźni, bo o umiejętnościach już nie wspomnę...


#Stary driver#Kierowca  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Czekasz i się szybko nie doczekasz. Rzecz rozbiła się o stonkę łażącą jak popadnie i o ilość przejść dla pieszych. W Pasłęku n.p jakiś debil namalował ich aż pięć na Jagiełły od ronda do Kopernika. I jak tam jeździć patrząc czy czasem małoletnie tupeciarstowo z jedynki po joincie wypalonym na parkingu za budką zebrane kupą przy przejściu czasem nie zachce przechodzić albo jakaś starsza osoba zachwycona rentą z poczty albo zakupem na bazarku nie wymyśli raptem skręcić na przejście.


#Monika   Ponad miesiąc temu, 2020-07-01

Mam pytanie- czyj pies rasy Beagel chodzi sam po ul 3 maja? Obok ośrodka zdrowia. Piesek jest chyba stary, wchodzi na ulicę, może mu się stać krzywda. Właścicielu zajmij się swoim czteronożnym przyjacielem!!!


#Pasleczanka#Monika  Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Właściciel mieszka w bloku przy Drzymały. Mają sąsiada ze straży miejskiej. Jak był szczeniakiem to wszyscy z nim chodzili, a dziś..


#Tutejszy   Ponad miesiąc temu, 2020-07-02

Policja niech się zajmie tymi na 7 - emce chyba że ich dogonić nie może. Łatwiej złapać kogoś na drodze do Rychlik bo przekroczy 40.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności