Policjanci przypominają o odpowiedzialnym zachowaniu

dodał Ponad tydzień temu, 2020-03-26
Policjanci przypominają o odpowiedzialnym zachowaniu

Na terenie Elbląga i Pasłęka będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów poruszających się oznakowanymi radiowozami. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by przypomnieć o odpowiedzialnym postępowaniu.

Na terenie Warmii i Mazur, tak jak w całej Polsce, z policyjnych radiowozów nadawane są komunikaty głosowe w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Mają one na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o zachowaniu środków ostrożności i odpowiedzialnym zachowaniu w tych trudnych dla wszystkich chwilach. Wszystko po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Policjanci będą apelować o pozostanie w domach, a w przypadku konieczności wyjścia, o unikanie kontaktu z innymi osobami i zachowanie dystansu między nimi.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblagu

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Xyzw   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

A na Westerplatte w "hotelowcu" patologia sobie grupka całą ciedzi na laweczkach a policja nic nie robi.


#XYZ#Xyzw  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Ty a morze to patola to u ciebie jest nie wszyscy na Hotelowej to patola wiec óważaj co piszesz


#Morze Bałtyckie#XYZ  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Hm.... Patola Może i nie ale nie ogarnięci w pisowni na pewno..)


#Oczy bola czytac Twoje texty#XYZ  Tydzień temu, 2020-03-27

XYZ nie skap paru groszy i kup sobie jednak slownik ortograficzny, przyda Ci sie.


#XYZ#Oczy bola czytac Twoje texty  Tydzień temu, 2020-03-27

Ile kosztuje?


#XYZ#XYZ  Tydzień temu, 2020-03-27

No pytam sie ile ten slownik kosztuje, bo bojem sie jechac do ksiengarni po proznicy. Wie ktos?


#Janusz#Xyzw  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

A co Ty pitolisz jo ich widziol loni ciongle siem dezynfekujom wewnecznie.


#Mieszanie Krwi#Xyzw  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Bo tam wszyscy spokrewnieni


#On   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

A biegać można?Bo raptem pełno biegających,skoro niby z dziećmi wyjść nie można i siedzą i głupieją w tych domach to tym bardziej biegacze nie powinno biegać.A swoją drogą na wsiach ludzie robią co chcą i chodzą gdzie chcą.I nikt się nie czepia


#Anna #On  Tydzień temu, 2020-03-27

Wyjść można, czy z dziećmi czy z psem, chodzi o to by się nie gromadzić, czyli jeśli idziemy z dziećmi To nie na plac zabaw, tylko chodnikami bądź np do lasu na spacer


#Nie odpowiedzialni   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Na ulicy 11 listopada również rodzice z dziećmi na placach zabaw spędzają czas między blokami lub koło szkoły ,młodzież na ławkach przy szkole,starsi na silowni ...skrajna nie odpowiedzialność .Jak mamy się pozbyć tego wirusa jak jest taka nie odpowiedzialność ! Dzieci można wziąć na balkon gdzie nie mają z nikim kontaktu a nie narażać je nie potrzebnie .Szanujmy się wszyscy i dbajmy o to aby pozbyć się jak najszybciej tego wirusa.Nic nie da to jeśli tylko nie liczni będą przestrzegac zasad.Policja powinna zaostrzyć patrole i ukarać takich delikwentów.


#BEATKA#Nie odpowiedzialni   Tydzień temu, 2020-03-27

MAJA GOSCIA NA KWARANTANNIE CO JEJ NIE PRZESTRZEGA I NA PLACU ZABAW SIEDZA.... A POTEM BEDA PLAKAC....OGARNIJCIE SIE


#Młody   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Gosciu ze Spółdzielczej non stop łamie kwarantannę


#MIKO#Młody  Tydzień temu, 2020-03-27

TEZ WIDZIALEM DZISIAJ JAK SOBIE WYSZEDL ..TYLKO GO SKONTROLUJA TO ZA JAKIS CZS ON WYCHODZI, MASAKRA JAKAS, KOMPLETNIE NIE ODPOWIEDZIALNY TYP


#Janinka#Młody  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

jak wiesz kto łamie kwarantannę to zadzwoń na policję


#Bolek   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

W parku ekologicznym malolaci tak samo nic sobie nie robią z zakazu całymi grupami imprezuja. Zamiast ostrzegania jedni i drudzy powinni mandat zapłacić to by poskutkowało.


#MARINO#Bolek  Tydzień temu, 2020-03-27

JAKBY OGRODZIC CALY PARKING PRZY LESIE TASMA TO BY SIE SKONCZYLY WYCIECZKI I B****L NA KOŁKACH.


#Gangus z Mosiru#Bolek  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Bo park nie ma gospodarza dziadek emeryt nie ogarnia i jest w grupie ryzyka


#Wnerwiony   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Z tego co tu czytam, wielu olewa zakaz zgromadzen i kwarantanny. To grozi nam wszystkim zarazeniami. To co jest do cholery, jest rygor czy go nie ma? Kazdy, kto to widzi niech natychmiast dzwoni na policje. I Ty "mlody", nie czaj sie, tylko telefonuj.


#Wnerwiony#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Teraz polityczne spory rzucajmy w kat, potrzebna jednosc aby wirus nas nie zjadl. A tu ponizej niejaki wyborca prorokuje nam rozlew krwi bratniej! Co za durak!!! Pewnie cieszy sie z tego, ze pisiorow bedzie wykrwawial. A jak sam przy tym oberwie?


#Jeden z wielu#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Moim zdanie w pierwszej kolejności powinni zamknąć granice dla polaków wracających z zagranicy którzy są tam na stałe..Jak tak to polska im jest beeee a teraz wracają na łeb na szyje i nas zarażają od stycznia powinien być tez zakaz wyjazdu za granice naszego kraju.Kupa baranów poleciała na ferie do Włoch itp. i przywieźli nam wirusa.Takie osoby powinny polecieć bez możliwości powrotu do polski do czasu kiedy epidemia minie......


#Wybić Lewaków #Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Patrz jaki frajer każdego chce sprzedać debil


#Jak ja nienawidzę idiotów#Wybić Lewaków   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

A ty skąd? Z kryminału kolejny grypser, git człowiek wyszedł? Kreatura nie człowiek. Obywatelskim obowiązkiem jest zawiadomić!


#Nosiciele#Wybić Lewaków   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Sprzedać? To prawie mordercy, tępić jak chwasty


#Ja#Wnerwiony  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Jednym rozporządzeniem nie zmienisz mentalności narodu. Zakaz? Ograniczenie? Nie dla mnie. Zobacz np. jak ludzie jeźdzą i parkują autami, to dotyczy każdej dziedziny życia. Łamanie ograniczeń mamy we krwi


#Rząd ma z kogo brać przykład skuteczności#Ja  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Pacz pan...a Jaruzelski potrafił....


#Nie zgadzam sie#Ja  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Nic podobnego. Nie ma porzadku, bo nie ma kary. Bezkarnosc rozzuchwala, nawet zdyscyplinowani odpuszczaja sobie, bo po co jak inni olewaja. Niech nastanie surowy przepis, kilka surowych kar i u wszystkich przestrzeganie na medal.


#QWE469   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

#Robity w Robitach pijaczki siedzą w altance i piją, palą załatwiają się gdzie popadnie niszczą ciężką pracę mieszkańców nic po sobie nie posprzątają mieszkańcy nie mają siły już z nimi walczyć nie wiedzą co robić, nawet niektórzy śpią w nocy na ławkach. Najlepsze jest jeszcze to że pewien mieszkaniec uważa że wszystko mu wolno to stawia wielki tir na samym skrzyżowaniu dróg w samych Robitach że ledwo można przejechać tylko czekać na wypadek.


#Ja   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Na spacer wyjść można.Nie można się grupować.Co do dzieci może niektóre matki nie mają ich z kim zostawić to wychodzą .Mają je same zostawiać w domu idąc po zakupy czy coś pilnego załatwić?Ogarnijcie się ludzie.Starszym osobom też nikt w tym mieście zakupów nie zrobi.Każdy sobie radzi jak może


#Bla bla#Ja  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Nie można. Jest zakaz.Mozna wyjść tylko po zakupy i do pracy.Ja rozumiem że ktoś nie ma z kim zostawić ale ja piszę o sytuacjach w których rodzice celowo wychodzą na dwór z dziećmi się pobawić .Na place zabaw np.To nie jest odpowiedzialne bo narażają swoje dzieci i innych na wirusa.To osoby które mają kwarantanne też mogą wychodzić? Bo im się w domu nudzi? To jest chore.Wszyscy powinniśmy dbać o własne bezpieczeństwo a nie narażać się i innych .


#Pasłęczanka #Bla bla  Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Dzisiaj wyszłam na spacer z dzieckiem., zrobiłam tak że z ręką na sercu nie minęłam się z nikim. Poszłam tam gdzie nie ma ludzi.. Ale ludzie z okien to na pewno już mnie ładnie ochrzcili.. Ludzie, nie każdy kogo widzicie na ulicy ma w dupie zaistniałą sytuację! Jak mogę zrobić tak aby nie spotkać człowieka to wyjdę z domu.


#Widziałem   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

Na spacerze widziałem panią z dziećmi, notabene żonę policjanta. Jeszcze idio...tka chwali się tym na faceboku.


#Korona   Ponad tydzień temu, 2020-03-26

nie da sie wszystkiego ogarnac niestety glupota ludzka bierze gore. dzisiaj w sklepie wlazło babsko bo inaczej nie da sie nazwac i kaszlala na wszystkie produkty spozywcze i w dupie miala to ze w sklepie moga byc tylko dwie osoby na raz (weszla na 3) a to jeden z wielu przypadkow


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności