30 października 2020 Zenobii, Przemyslawa

Polonia - Płomień Turznica 4:2

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-09-27

Po dwudziestu pięciu minutach meczu po dwóch bramkach strzelonych przez Kamila Kuczkowskiego wydawało się, że będzie to spacerek dla polonistów. W końcówce pierwszej połowy po prostych błędach naszej obrony goście doprowadzili do remisu. Druga połowa to nerwowa gra z jednej i drugiej strony. W 85 minucie do bramki gości głową strzela Paweł Kamiński. Ostatnie minuty meczu to ogromne nerwy. Po zamieszaniu pod naszą bramką samotnym rajdem na bramkę gości popisał się Kamil Kuczkowski i posłał piłkę do pustej bramki ustalając wynik meczu.

Polonia Pasłęk – Płomień Turznica 4:2 (2:2) Bramki: Kuczkowski 22’, 24’ i 90‘+4, Kamiński 85’

Skład: Wilczyński, Urbański, Kuczkowski, Konczewski H (87’ Konczewski M), Szymanowski, Filaszkiewicz, Kamiński (90+2 Chwoszcz), Januszkiewicz, Bildziuk (46’ Musiński), Czerniewski, Towarek