28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Polonia wygrywa w Pucharze Polski

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-08-01

Można powiedzieć, że mecz z Unią Susz to był spacerek dla piłkarzy Polonii. Tylko przez minutę prowadzili gospodarze w tym meczu, w szóstej minucie przegrywaliśmy 1:0. Szybko jednak wyrównał Paweł Kamiński a trzy minuty później na 1:2 podwyższył Kamil Kopycki. W 40 minucie Kamiński strzela swoją drugą bramkę i jest 1:3. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca bo na przestrzeni jednej minuty padają dwie bramki. W 45 minucie dla gospodarzy i minutę później pierwszą z trzech swoich bramek strzela Kuba Błażewicz. Poczatek drugiej połowy znowu należy do gospodarzy, którzy zdobywają gola na 3:4. Końcówka meczu to jednak popis podopiecznych trenera Cierlickiego. Bramki strzelili Kuba Błażewicz w 70' i 77' oraz Kamil Kopycki w 70'.

Unia Susz – Polonia Pasłęk 3:7 (2:4). Bramki: Kamiński 7', 40', Kopycki 10', Błażewicz 45+1',77'i 77', Kuczkowski 71'

Skład: Bebłowski (46' Skop), Chwoszcz, Konczewski M (78' Augustyńczyk), Kuczkowski (60' Włodarczyk), Lenart, Czubak, Błażewicz, Kopycki, Kamiński, Sambor, Bildziuk (52' Lender)