30 listopada 2020 Andrzeja, Maury, Konstantego

Polonia wygrywa w Zalewie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-11-08

Mecze Polonii z Ewingami Zalewo zawsze dostarczają kibicom sporą dawkę emocji. Tak też było i tym razem. Po dziewięciu minutach gry dość niespodziewanie prowadzenie objęli gospodarze. To trochę podrażniło naszych zawodników, którzy jeszcze z większą determinacja atakowali bramkę Ewingów. Swój dzień miał bramkarz gospodarzy, który popisywał się świetnymi interwencjami. W siedemdziesiątej siódmej minucie wyrównującą bramkę strzela Mateusz Musiński. W osiemdziesiątej trzeciej minucie po dośrodkowaniu Kuby Błażewicza zawodnik gospodarzy kieruje piłkę do własnej bramki, a tym samym daje to zwycięstwo Polonii i trzy punkty.
Ewingi  Zalewo – Polonia Pasłęk 1:2 (1:0). Bramki Musiński 77’ i 83’ samobójcza
Skład: Wieliczko, Urbański, Wiczyński (65’ Januszkiewicz), Kuczkowski, Musiński, Smolak (70’ Drapała), Błażewicz, Konczewski H (89’ Leśniewski), Filaszkiewicz, Kamiński (70’ Kopycki), Czerniewski.