28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Polonia wygrywa z Błękitnymi Orneta

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2021-07-28

Zwycięstwem w meczu z Błękitnymi Orneta piłkarze Polonii zakończyli przygotowania do nowego sezonu. W meczu z Ornetą to podopieczni trenera Cierlickiego mieli optyczną przewagę na całym boisku i pewnie wygrali 2:1. W drugiej połowie zagrała młodzież Polonii i kilku testowanych zawodników. W najbliższą sobotę w Suszu w Wojewódzkim Pucharze Polski Polonia zagra z miejscową Unią.

Polonia Pasłęk – Błękitni Orneta 2:1 (1:1). Bramki: Kuczkowski 42' i Lenart 60' (k)

Skład; Bebłowski, Filaszkiewicz, Bildziuk, Czubak, Sambor, Kuczkowski, Konczewski M, Błażewicz, Żukowski, Lenart, Kamiński. Po przerwie zagrali: Skop, Augustyńczyk, Wiczyński, Chwoszcz, Lender, Suckiel, Szczęch, Hołowaty, Dudkowski, Łucewicz, Bakunowicz, Stelmach, Włodarczyk.