19 lutego 2019 Arnolda, Konrada, Marcelego

Popadało i zalało

dodał 2018-07-31
Popadało i zalało

Czekaliśmy na deszcz jak na zbawienie. Niestety przyroda jest nieprzewidywalna. W wyniku wczorajszych gwałtownych opadów deszczu zalane zostały piwnice, garaże i pomieszczenia, w których pozostawiono otwarte okna dachowe. Sporo interwencji mieli strażacy z JRG i OSP. Na zdjęciach widzą Państwo sytuację z ul. 3 Maja. Wydaje się, że firma, która ma dbać o drożność kanalizacji burzowej zapomniała o swoich obowiązkach.

jp

0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#OJOJ   2018-08-02

No właśnie, autorowi się wydaje A może to wina Nawałki i Lewandowskiego No chyba że Tuska


#SPRAWDZACZ   2018-08-02

Ja jestem za tym żeby poprzednia firma "równie profesjonalnie" czyszcząca kanały wróciła i wyczyściła je o 40 tys taniej. Wszystkim nam wtedy będzie żyło się lepiej.


#Mieszkaniec   2018-07-31

Taka profesjonalna firma ze Sztumu i nie radzi sobie ze studienkami burzowymi a ktoś to spawdza? studzienki pozapychane korzeniami drzew .ul Wojska Polskiego. itd,co więcej firma ze Sztumu była droższa o ponad 40 tys od miejscowego przedsiębiorcy, można ?można


#PAN KRACY#Mieszkaniec   2018-08-02

Typowi Polacy, na wszystkim się znający, najlepsi w narzekaniu. Mistrzowie świata w znajdowaniu winnych. Skąd się w ludziach bierze poczucie że można się wypowiadać na tematy których specyfiki się nie rozumie.


#Spostrzegawczy   2018-08-01

Proszę o interwencje po tym zalaniu na chodniku idąc do gabinetu dr Rojka jest ogromna dziura na chodniku,moze dojść do zlamania nogi


#Mieszkaniec   2018-08-01

Jednym z powodów że tyle wody spływa po ulicach jest fakt, że coraz więcej mieszkańców wykłada sobie podwórka polbrukiem. Kiedyś woda wsiąkała w grunt, dziś z podwórek wyłożonych polbrukiem woda spływa na ulicę. Co do skrzyżowania koło hotelowej wiele razy było mówione, że jest tam stara kanalizacja deszczowa i nie nadąża z odbieraniem wody....


#Wielka szkoda   2018-07-31

Skrzyżowanie Piłsudckiego i Westerplatte to tragedia nie tylko dla kierowców ale i mieszkańców ponieważ za każdym razem piwnice a tam mają chyba piece grzewcze , opał i nie tylko są zalewane, gdzie ciagle jest wzywana straż z pompami, rozumiem przypadek ale nie za każdym razem gdy tylko trochę popada nie wspomnę o deszczach ulewnych , czy administrator nie powinien wniknąć w ten szczegół.Przecież ten budynek taki piękny szlak trafi,już widać otpadający tynk .


#Kazik#Wielka szkoda  2018-08-01

A co mnie to obchodzi że tymi odpadają.miszkania tam są wynajmowane więc niech sami zrobią kasę biorą


#Ninia#Wielka szkoda  2018-07-31

w dupie za moje pieniądze jakimś patusą mają remontować chatę ??Ty człowieku jesteś normalny...


#Obserwujący   2018-07-31

Wszystkie te kłopoty wynikają ze złego zarządzania miastem. Burmistrz zamiast budować sobie za pożyczone pieniądze parki rozrywki i inne mniej potrzebne rzeczy, powinien zadbać o rzeczy podstawowe, jak np. wystarczającą drożność kanalizacji burzowej. Niestety, parki widać a rur nie i kto by podziwiał geniusz burmistrza? Mądrość władzy widać w czasie trudnym, taka burza to sprawdzian mądrości włodarza.


#Mieszkaniec Pasłęka   2018-07-31

W Pasłęku dwa te same miejsca zalewane po każdym większym deszczu - 3 Maja jak na zdjęciach i Boh. Westerplatte na dole na skrzyżowaniu z Piłsudskiego. Wystarczy zadbać i coś zrobić z burzówką w tych dwóch miejscach.


#Jan   2018-07-31

Proszę zobaczyć studienki robią po łepkach wszystko bylo zapchane przed deszczamy ,a nadzór kto nad tym ma pytam? przyjadą jedna ulicę zrobią kasa wzięła ,źal


#Szuwarek   2018-07-31

Jest to tzw. syndrom przemodlenia.


#Znicz   2018-07-31

Bardzo wzorowa postawa strażaków . Bez wezwania sami zainteresowali się stanem wody w piwnicach przy ul.Westerplatte.Godne naśladowania,gdyż podczas nieobecności domowników jest szansa na zminimalizowanie strat związanych z zalaniem.


#Kolo   2018-07-31

A do szpitala też dojść nie.mozna było tyle wody.Straz pompowała.Bo z tym żalaniem jest tak że zrobione dobrze tylko.podpiete pod stare rury które są poprostu stare niedrożne i już niezadagrzaja odbierać.trzeba poprowadzić nowe a nie wpinać ile się da.


#Takie tam   2018-07-31

Po pierwsze, chcieliście deszczu, a jak popadało to narzekają (typowo polskie zachowanie), a druga zaś sprawa. Po co udrażniać kanalizę jak nie pada ? (to też takie polskie zachowanie). Typowo Polskie miasto z typowymi mieszkańcami. Nic nowego :)


#Mieszkaniec 3 M   2018-07-31

To wykonawca i projektańci tej przebudowy 3 maja kilka lat temu coś źle zrobili....nigdy za tak nie zależało..A po remoncie od kilku lat większy deszcz i jest basen.....może ktoś by módl się bardziej przyjrzeć tej sprawie...


#Duff#Mieszkaniec 3 M  2018-07-31

Dokładnie. Mieszkalem ponad 20 lat przy tej ulicy i nigdy tak nie zalewało. Nigdy. Czego sie nie dotkną pseudo firmy wygrywajace pseudo przetargi to jest lipa.


#E Jaworowicz#Mieszkaniec 3 M  2018-07-31

Szanowny Panie, zbadamy tę sprawę


#Kalwa   2018-07-31

To nie firma dbający o burzówki zawiodła ale nadmiar modłów o deszcz dał znać o sobie


#Matka z dzieckiem   2018-07-31

Nie tylko 3- Maja była zalana ale rutynowo koło dawnej "hotelowej "było tragicznie ,auta musiały zawracać bo przejechać się nie dało,woda sięgała do swiateł aut samochodowych.Byle deszcz a ulica zamienia się w rwący potok o przejściu pieszego chodnikiem nie ma mowy ponieważ kierowcy - bezmuzgowcy chyba celowo robią "fontanny"nie zostawiając na pieszych suchej nitki.


#Potrzebna zmiana   2018-07-31

"nieprzewidywalna"kto by sie spodziewal w lato deszcz w zime mroz..niemozliwe....hyhyy


#Szuwarek   2018-07-31

Oczywiście znajoma firma poprzednia , robiła to lepiej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało8 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało10 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało19 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...