9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Poszli na bezgotówkowe zakupy - ze sklepu chcieli wynieść alkohol i słodycze

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31
Poszli na bezgotówkowe zakupy - ze sklepu chcieli wynieść alkohol i słodycze

Policjanci z Pasłęka zatrzymali 20 i 41-latka, którzy usiłowali wynieść z samoobsługowego sklepu towar o łącznej wartości blisko 700 złotych. Wśród skradzionych przedmiotów prym wiodły czekolady oraz alkohol. Obaj mężczyźni za swój czyn odpowiedzą teraz przed sądem.

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około południa. Do samoobsługowego sklepu w Pasłęku weszły 4 osoby. Było to dwóch mężczyzn w wieku 20 i 41 lat oraz dwie towarzyszące im kobiety w wieku 28 i 35-lat. Mężczyźni zabrali z półek towar o wartości blisko 700 złotych. Były tam słodycze oraz alkohol a także inne produkty spożywcze. Z towarem tym próbowali opuścić sklep oczywiście nie płacąc za produkty. Przeszkodził im w tym pracownik ochrony, z którym to sprawcy zaczęli się szarpać. Na miejsce wezwano patrol policji. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani pod zarzutem kradzieży rozbójniczej. Wcześniej byli już notowani za podobne przestępstwa. Teraz odpowiedzą przed sądem za swój kolejny czyn. Kodeks Karny za kradzież rozbójniczą przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności - informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Xyz   Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-02

O zadnej kradzieży nic mi nie wiadomo.Za to jeden z nich chciał ukrasc jednej Pani telefon.Ochroniarz wybiegł zw typami i telefon wyszarpał.Jednemu dołożył jednak było ich dwóch i niestety oberwał dosc mocno.Pasłęcka patologia przechodziła obok i nie zwracała uwagi.Reszta zajęta handlem albo gapieniem się.Jeden starszy Pan przytrzymywał jednego z typów i tu pokłon.Natomiast drugi siedział na ochroniarzu.Żenada jaka znieczulica w ludziach.Tylu ich było.Policja fakt znany od zawsze,przyjechała za pozno.Z rozmowy pod Biedrą wynikało, ze 20 min. od wezwania..


#Wojtr   Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-01

Ja proponuje przeprodzic kontrole firm w pasleku szczegolnie tych malych .zapytajmy pana od drzewek jak sie rozlicza z ludzmi ?a teraz pytanie gdzie kontrol?.)Panie burmistrzu takie firmy w pasleku ?a rozumiem polubili pana strone na fejsie


#Hmmm   Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-01

Zlodzieje oddalili się chowając za garażami przy działkach na ogrodowej. Auto którym się poruszali było na elbląskich numerach. A podczas próby aresztowania kobiet które z tego co widziałem notabene stawiały większy opór niż owi mężczyźni wyszło ładne przedstawienie.


#Hmm   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

A wiadomo co z tym ochroniarzem ? Słyszałem że podobno mocno pobity.


#Ktoś #Hmm  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

Jakim ochroniarze,m?


#Hmm#Ktoś   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

No z biedronki... ten który wyszedł za nimi


#Xxx#Ktoś   Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-01

Ochroniarz byl wczoraj normalnie w pracy, podbite oko i zdrapka na twarzy.


#Hj   Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-01

tylko że Policja nie dojechała na czas, zdążyli uciec.


#Hehe#Hj  Ponad 2 mieiące temu, 2020-02-01

Jak uciec, jak jest napisane że ujęli , może co najwyżej udało im się oddalić od miejsca przestępstwa, ciekawe czy zdążyli wypić łyka i zagryźć czekoladką


#Hej   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

Jakoś redaktor nie napisał czy to pasłęcka patologia, czy na gościnnych występach


#On   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

Patoli nie sieja sami z siebie takich robia,zenada totalna


#Grześ   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

To pewnie pisiory 500 im brakło to poszli kraść biorą przykład od swoich panów.


#He he#Grześ  Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

Idzie Grześ przez wieś, wór z rozumem niesie, rozum z dziurawego wora sypie się za Grzesiem. Wyszedł Grześ za wieś, lekko worek trzyma, bo ni w worku ani w głowie u Grzesia rozumu ni ma. Wrócił Grześ na wieś, może rozum kupi, nikt mu jednak nie chciał sprzedać - Grzesio nadal głupi.


#Janusz   Ponad 2 mieiące temu, 2020-01-31

zlodzieje jedne bysta się za robotę wzięli a nie kradnieta złodzieje wy jedne bysta się obsrali


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności