Reklama Heops

Powstanie tor samochodowy

dodał 2022-01-15
Powstanie tor samochodowy

Wczoraj burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski gościł prezesa firmy Sarna Artura Dybicha. Podczas spotkania gość przedstawił projekt budowy toru samochodowego na terenie gminy Pasłęk w obrębie geodezyjnym Marzewo. Inwestycja planowana jest na 37 hektarach położonych przy drodze Marzewo – Sambród. W projekcie mówi się o budowie toru samochodowego wykorzystywanego również do nauki jazdy i wyścigów gokartów. Jest też przewidziana budowa hotelu. Koszt inwestycji szacowany jest na około 60 mln złotych.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :szczupak

Komentarze

 • Kierowca obserwator
   2022-01-16

  Super że coś takiego powstanie w naszej gminie popieram i napewno będę klientem tegoż TORU

  sebastian
   2022-01-15

  super pomysl brakuje tego w naszym regionie

  Pasłęczanin
   2022-01-15

  "Inwestycja planowana jest na 37 hektarach położonych przy drodze Marzewo – Sambród"... czyli gdzie bo Marzewo to powiat elblski a Sambród to powiat ostródzki. Poza tym czy ktoś bierze pod uwagę to że to jest bardzo atrakcyjny teren przyrodniczy? Są lasy zwierzyna blisko kanał elbląsko-ostródzki. Te gokarty to dramat będzie bardzo głośno

  • ten sam Pasłęczanin
    2022-01-17

   Teren atrakcyjny przyrodniczo a same żwirownie. Przejedź się tą droga i zobacz. Na terenie elbląski jest jeszcze tam bardzo dużo miejsca.

  • Pis pisiora pisiorem pogania Pasłęczanin
    2022-01-16

   Typowy cebulak jestes. Jak ma powstać jakas inwestycja to tacy jak ty marudzą a po co a na co a przyroda a teren atrakcyjny itd itp.. , jak nic się nie dzieje to marudzisz ze nie ma co robić w naszym mieście i że władza nie robi nic zeby coś nowego powstało i tak w kółko narzekacie. Więc Januszu Zamilcz i nie marudź więcej.

  • Pasłęczanin Pasłęczanin
    2022-01-16

   Januszku kochany... Ty to pewnie przejazdem widzisz tą przyrodę jadąc serpentyną. Chcesz gogarty to zrob sobie tor kolo bloku bo pewnie mieszkasz w 40m2 z rodzicami albo sam jesteś rodzicem.

  • Brawo dla tego Pana Pasłęczanin
    2022-01-16

   Do Pasleczanin Pewnie sam mieszkasz z rodzicami a jak nie to z rodziców pomocą mieszkanie albo dom bo sam w życiu jedynie potrafisz marudzić i narzekać, taka natura Janusza cybulaka. Powinieneś pomyśleć ile korzyści może przynieść taka inwestycja ...lasów i pięknych terenów u nas ci pod dostatkiem ,ale ciężko wyjść/wyjechać z domu jak się jest na smyczy rodziców lub musisz liczyć każdy grosz

  jajaja
   2022-01-15

  Ciekawy pomysł. Szacun dla prezesa, wystarczy przejechać obok firmy. Europa

  Łyżwiarka
   2022-01-15

  A co z lodowiskiem? Ferie idą.

kocham jarka
Żwirownia 1140 px