3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

Proboszcz oskarżony o molestowanie

dodał 2019-06-18
Proboszcz oskarżony o molestowanie

Proboszcz z parafii św. Piotra Apostoła w Młynarach został oskarżony o molestowanie. Prokuratura Rejonowa w Elblągu wszczęła w tej sprawie śledztwo. Postępowanie dotyczy „dopuszczenia się tak zwanych innych czynności seksualnych" wobec nieletniej. Kuria w Elblągu zawiesiła księdza w obowiązkach kapłana i proboszcza. Zawiadomienie w sprawie nie jest anonimowe i dotyczy podobno kilku czynów.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko

Komentarze

 • Kati
   1970-01-01

  Dobrze, że napisaliście, ze zgłoszenie nie jest anonimowe. On jest pedofilem. Poznaliśmy go około 30 lat temu. Zauważyliśmy jak niezdrowo podnieca się tuląc i całując dziewczynki. Brał je na kolana i cały drżał. Do niczego więcej nie dochodziło, bo nie było to sam na sam z dziećmi. Zaczęliśmy go podejrzewać o skłonności pedofilskie i zerwaliśmy znajomość. Pewnie było więcej molestowanych dziewczynek, ale nie odważyły się na oskarżenie.

  1234
   1970-01-01

  proboszcz nie jest pedofilem wiem to z autopsji ,jest normalnym facetem ,lubi i szanuje dojrzałe kobiety a ,nie dzieci ,jest księdzem z prawdziwego zdarzenia ma duszę artystyczną przeciętny kowalski nie potrafi go zrozumieć,gdyby miał skłonności pedofilskie to by malował dzieci ,a nie akty kobiece

  • kobieta 1234
    1970-01-01

   Oj, tak, kochliwy był. Połowa kobiet w Młynarach straciła fejsbukowego adoratora.

  • Twój nick 1234
    1970-01-01

   A przecież malował dziewczynki

  Filip Czerski
   1970-01-01

  Ja to bym każdemu księdzu łeb przy samej dupie uciął i było by po sprawie

  • Tomek Filip Czerski
    1970-01-01

   Łukasz w pasleku też jest ksiądz pedofil i to uczy w szkole , widziałem zdjęcia

  Polak
   1970-01-01

  Dopóki ktoś - nieważne kto - nie zostanie prawomocnie osądzony, nie może być nazywany przestępcą, dlatego zasłaniają mu twarz. Inaczej niewinny człowiek może być zhańbiony. Niestety - w niedalekiej przeszłości zdarzało się że został osądzony i skazany a więc zhańbiony nawet człowiek zupełnie niewinny. Więc z tym trzeba być ostrożnym.

  Zenek
   1970-01-01

  Winny czy nie winny, ale dziwny na pewno. Konia z rzędem temu, kto rozumiał jego wiersze, kazania i zachowania. Do tego ignorancja ludzi na ulicy, infantylizacja liturgii, akty na ścianach własnoręcznie malowane... Błagam, dajcie Młynarom wreszcie normalnego księdza, nie urzędnika.

  • Ela Zenek
    1970-01-01

   Obecny Proboszcz jest wspaniałym księdzem, jego kazania są bardzo ciekawe, wiersze przepiękne, jest historykiem sztuki a jego malarstwo to jego pasja. Wstydż sie Zenek, człowiek został pomówiony, śledztwo się dopiero zaczęło , jest najlepszym proboszczem a za moich czasów było ich 3, Mamy nadzieję że zostanie oczyszczony z zarzytów i wróci do naszej Parafii

  • bogdan dziaslo Zenek
    1970-01-01

   a co bedzie elu jak zarzutu okaza sie prawda ? przeniosą ci biednego proboszcza i sprawa ucichnie , a on dalej bedzie krzywdził dzieci ?

  • anty Zenek
    1970-01-01

   A co będzie jak zarzuty się nie potwierdza? Kapłan będzie napiętnowany do końca życia.

  Do siasta kogel mogiel
   1970-01-01

  Do bogdana ciasta he he ty to chyba a raczej na pewno jesteś starym komunista . Wiesz ze w PO teraz to połowa komu chów i innej maści pedofilii pedałów bo PO jednoczy się właśnie z takimi i ty to popierasz . A udajesz nie wiadomo kogo a tak na prawdę jesteś jednym z nich .

  • szkoda gadać Do siasta kogel mogiel
    1970-01-01

   Ależ on nawet na komunistę za głupi. Mógłby im tylko po piwo latać.

  • bogdan dziaslo Do siasta kogel mogiel
    1970-01-01

   napisze tylko tyle ze stary duren jestes i podejrzewam ze byly ormowiec

  Kasia13
   1970-01-01

  Irytuje mnie zaslanianie twarzy przestępców! Zwłaszcza pedofilów. W innych normalnch krajach taką osobę się pietnuje i pokazuje ludziom, żeby wiedzieli z kim maja do czynienia i na kogo muszą uważać. U nas się ich chroni i traktuje w wyjątkowy sposób.

  • ela Kasia13
    1970-01-01

   Proboszcz nie został osądzony wyrokiem sądowym a co będzie jak okaże się niewinny bo panienka sobie coś ubzdurała dla kasiory, mam nadzieję że sprawa się szybko wyjaśni, nagonka na kościół katolicki jest w naszym kraju dość ostra

  • Tak Kasia13
    1970-01-01

   Co ty pieprzysz kobieto jaka nagonka na kościół, chciałaś powiedzieć na pedofilskich księży a nie na kościół. Skoro klecha ma zboczone skłonnośći to po cholere wstępuje do syminarium.

  malarz pokojowy
   1970-01-01

  Ajwaj - a taki z niego ,,artysta,, był co zamiast służyć Panu Bogu rysował akty.

  Organista
   1970-01-01

  Jak ma uczciwe zamiary i prawdziwe powołanie aby wstąpić do zakonu - na dzień dobry kastracja, zrobić z niego eunucha i będzie spokój wtedy wyszłaby cała ich uczciwość a tak czuję jeden z drugim że nie jest z nim wszystko tak jak powinno, chowa się pod płaszczykiem KK i skutki mamy jakie mamy.

  NIck
   1970-01-01

  Niby najwięcej pedofilii jest na budowach. Ostatnio kumpla przenieśli na inną budowę bo macał chłopaków.

  • Szok NIck
    1970-01-01

   To w Polsce dzieci pracują na budowach, co ten PiS z tym krajem zrobił

  • Nick NIck
    1970-01-01

   To jeszcze spuścizna PO. Za PIS biedne dzieci zmienili Ukraińcy. Za PO wyjechało kilka milionów za granicę i musieli brać do łopaty kogo popadnie.

  bogdan dziaslo
   1970-01-01

  ty nik to jaki popierdoleniec jestes , jeden z tych idiotow pisowskich , idz czlowieku na forum radio maryjne i tam wypisuj te idiotyzmy , tam cie beda popierac

  • kolega z podstawówki bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Ooo, bogdan, stary znajomy. Myślałem że zmarło ci się nieboraku ale na szczęście jeszcze żyjesz i dalej wypisujesz te swoje idiotyczne pierdoły. Że też na starość nie zmądrzałeś, no ale widać że twój mózg jak monolit, nie ma w nim miejsca na szare komórki.

  • bogdan dziaslo bogdan dziaslo
    1970-01-01

   nastepny debil pisowski ? umow sie z kolega wyzej i poodtykajcie sie pisorami

  • kolega z podstawówki bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Co, wypierasz się kolegi, który pozwalał ci ściągać ze swoich zeszytów? A nieładnie, nieładnie.

  • Sebo bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Może kiblował za potworne draństwo. Jak wiemy w ciupie nie ma internetu,.

  • amnestia jakaś bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Witaj bogdan-rycerzu, herbu Zakuta Pała. Jesteś przykładem osobnika który oprócz epitetów nic więcej niepotrafi napisac.

  • bogdan dziaslo bogdan dziaslo
    1970-01-01

   potrafię napisać ,ale juz mam was dosc ciemne radio maryjne masy , jesli jestes taki elokwentny i odwazny to umow sie dna dyskusie ,moze cos dotrze do twojej ciemnej paly

  • proste bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Nie zauważyłeś że jesteśmy na stronie na której każdy ma możliwość wypowiedzi? I niby o czym można by było z Tobą dyskutować skoro oprócz wyzwisk nic innego do tej pory nie napisałes?

  • NIck bogdan dziaslo
    1970-01-01

   Bodzio zjedź snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.

  Szpilka
   1970-01-01

  Różnica pedofilii kleru a pedofilia zboków świeckich jest ta, że kler robi to świadomie po mimo że wstępując do zakonu jest świadom całkowitej i jakiej kolwiek abstynencji seksualnej nie wspomnę o pedofilii i nikt tu nie nalatuje na sam kościół jedynie na tą czarną zaraze, która zbeszczescila KK.

  wyborca
   1970-01-01

  Oczywiście, pedofila to nie tylko przypadłość kleru (choć jak widać jest to grupa nadreprezentatywna) ale problem polega na tym, że kk instytucjonalnie kryje ten proceder. W Irlandii, w USA prawnicy reprezentujący ofiary pozostawili diecezje w skarpetkach, niektóre nawet bankrutowały (oczywiście finansowo, bo moralne bankructwo trwa od wielu stuleci). Kiedy wreszcie państwo polskie zmierzy się z tym problemem? Na prokuraturę Ziobry chyba raczej nie ma co liczyć..

  • lecz się z PIS u wyborca
    1970-01-01

   Jestem przekonany, że minister Ziobro zrobi z tym porządek co innym wcześniej się nie udało.

  • do wyborca wyborca
    1970-01-01

   A na jakiej podstawie oceniasz ta "nadreprezentatywnosc" ? Na podstawie nagonki medialnej czy opowiadan matki?

  Polak
   1970-01-01

  Międzynarodowe lewactwo, widząc że w Polsce ich robota idzie niemrawo. postanowiło przyśpieszyć i uderza w rodzinę i kościół, bo to największe przeszkody w ich niecnych zamiarach. Stąd ten wysyp różnych "parad" i odkrywania homoseksualistów w KK z pominięciem ich obecności w innych zawodach czy grupach społecznych. Ale jest i pozytywny wydźwięk tych działań, powodujących, że KK musi zdecydowanie się oczyścić z tych czarnych owiec, które znalazły się w nim. Bo do tej pory to różnie z tym bywało. Wniosek - brońmy Rodziny i Kościoła ale domagajmy się zdecydowanych kroków od hierarchów by Kościół był wolny od zła.

  nick
   1970-01-01

  Lewakom nie chodzi o ofiary pedofili tylko o zniszczenie koscioła. Bo zajmują się tylko pedofilią w kosciele a nie we własnym środowisku.

  • aha nick
    1970-01-01

   A każda pedofila jest zła. Zajmijcie się więc pedofilią wśród gejów, lezbijek i innych odmieńców. Szukajcie pedofili także wśród opiekunów dzieci w Domach Dziecka, na koloniach, w szkole, wśród urzędników itp. Piętnujce ich tak samo jak księży podejrzanych o pedofilię.

  nick
   1970-01-01

  Jak się za pedofilię ( w kosciele, bo gdzie indziej ich nie obchodzi) wzięli lewacy ( w tym geje i inne odmienności) to jest prawdopodobieństwo , że to kłamstwo albo mocno naciągane oskarżenie.

  • grzes nick
    1970-01-01

   Nie prawda biorą się wszędzie tylko w kościele na siłę zamiatają pod dywan i udają że nic się nie dzieje .

  • nick nick
    1970-01-01

   W szkołach też zamiatają, jak sie wyda to się zwalnia.

  L ski
   1970-01-01

  I niech mi nikt nie mówi że ktoś to wysysa z palca, bo taka osoba, która oskarża wie jakie są konsekwencje. To początek góry lodowej i b. dobrze niech i oni się wszyscy boją a nie straszenie nas wszystkich piekłem ale zanim do piekła powinni ponieść surową karę tu na ziemi ponieważ zepsuli reputację dla KK.

  mieszkaniec
   1970-01-01

  Po ogłoszeniu Prawomocnego wyroku. Podanie do wiadomości publicznej pełnego Imienia i Nazwiska oraz udostępnienie twarzy. Napietnowanie do końca życia. Może to coś pomoże? Dlaczego taka Bestia jest chroniona przez S. W. Niech współtowarzysze wiedzą za co jest skazany. A nie cała sprawa pod dywan. I do domu dla emerytów dla księży lub na inną misję.

  Alicja Ala
   1970-01-01

  Anieli święci to i do nas już ta zaraza dotarła, jak żyć ja się pytam.

  • Marco Alicja Ala
    1970-01-01

   Ta zaraza była od dawna, ukrywana przez KK.

  grzes
   1970-01-01

  Powinno być tak ,kończy święcenia i pisze zobowiązanie że w przeciągu np. 2 lat zakłada rodzinę jak tego nie zrobi to w tedy kastracja.

  • heh grzes
    1970-01-01

   Co ma kastracja do molestowania. Kastracja ma tylko sens w przypadku gwałtu

kocham jarka
Żwirownia 1140 px