12 kwietnia 2021 Juliusza, Luboslawa, Zenona
Reklama Heops

Proboszcz oskarżony o molestowanie

dodał 2019-06-18
Proboszcz oskarżony o molestowanie

Proboszcz z parafii św. Piotra Apostoła w Młynarach został oskarżony o molestowanie. Prokuratura Rejonowa w Elblągu wszczęła w tej sprawie śledztwo. Postępowanie dotyczy „dopuszczenia się tak zwanych innych czynności seksualnych" wobec nieletniej. Kuria w Elblągu zawiesiła księdza w obowiązkach kapłana i proboszcza. Zawiadomienie w sprawie nie jest anonimowe i dotyczy podobno kilku czynów.

jp


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Kati   2019-08-29

Dobrze, że napisaliście, ze zgłoszenie nie jest anonimowe. On jest pedofilem. Poznaliśmy go około 30 lat temu. Zauważyliśmy jak niezdrowo podnieca się tuląc i całując dziewczynki. Brał je na kolana i cały drżał. Do niczego więcej nie dochodziło, bo nie było to sam na sam z dziećmi. Zaczęliśmy go podejrzewać o skłonności pedofilskie i zerwaliśmy znajomość. Pewnie było więcej molestowanych dziewczynek, ale nie odważyły się na oskarżenie.


#1234   2019-06-24

proboszcz nie jest pedofilem wiem to z autopsji ,jest normalnym facetem ,lubi i szanuje dojrzałe kobiety a ,nie dzieci ,jest księdzem z prawdziwego zdarzenia ma duszę artystyczną przeciętny kowalski nie potrafi go zrozumieć,gdyby miał skłonności pedofilskie to by malował dzieci ,a nie akty kobiece


#Twój nick#1234  2019-07-25

A przecież malował dziewczynki


#Kobieta#1234  2019-06-24

Oj, tak, kochliwy był. Połowa kobiet w Młynarach straciła fejsbukowego adoratora.


#Kasia13   2019-06-19

Irytuje mnie zaslanianie twarzy przestępców! Zwłaszcza pedofilów. W innych normalnch krajach taką osobę się pietnuje i pokazuje ludziom, żeby wiedzieli z kim maja do czynienia i na kogo muszą uważać. U nas się ich chroni i traktuje w wyjątkowy sposób.


#Ela#Kasia13   2019-06-19

Proboszcz nie został osądzony wyrokiem sądowym a co będzie jak okaże się niewinny bo panienka sobie coś ubzdurała dla kasiory, mam nadzieję że sprawa się szybko wyjaśni, nagonka na kościół katolicki jest w naszym kraju dość ostra


#Tak#Ela  2019-06-27

Co ty pieprzysz kobieto jaka nagonka na kościół, chciałaś powiedzieć na pedofilskich księży a nie na kościół. Skoro klecha ma zboczone skłonnośći to po cholere wstępuje do syminarium.


#Filip Czerski   2019-06-20

Ja to bym każdemu księdzu łeb przy samej dupie uciął i było by po sprawie


#Tomek#Filip Czerski  2019-06-20

Łukasz w pasleku też jest ksiądz pedofil i to uczy w szkole , widziałem zdjęcia


#Polak   2019-06-19

Dopóki ktoś - nieważne kto - nie zostanie prawomocnie osądzony, nie może być nazywany przestępcą, dlatego zasłaniają mu twarz. Inaczej niewinny człowiek może być zhańbiony. Niestety - w niedalekiej przeszłości zdarzało się że został osądzony i skazany a więc zhańbiony nawet człowiek zupełnie niewinny. Więc z tym trzeba być ostrożnym.


#Zenek   2019-06-19

Winny czy nie winny, ale dziwny na pewno. Konia z rzędem temu, kto rozumiał jego wiersze, kazania i zachowania. Do tego ignorancja ludzi na ulicy, infantylizacja liturgii, akty na ścianach własnoręcznie malowane... Błagam, dajcie Młynarom wreszcie normalnego księdza, nie urzędnika.


#Ela#Zenek  2019-06-19

Obecny Proboszcz jest wspaniałym księdzem, jego kazania są bardzo ciekawe, wiersze przepiękne, jest historykiem sztuki a jego malarstwo to jego pasja. Wstydż sie Zenek, człowiek został pomówiony, śledztwo się dopiero zaczęło , jest najlepszym proboszczem a za moich czasów było ich 3, Mamy nadzieję że zostanie oczyszczony z zarzytów i wróci do naszej Parafii


#Bogdan dziaslo #Ela  2019-06-19

a co bedzie elu jak zarzutu okaza sie prawda ? przeniosą ci biednego proboszcza i sprawa ucichnie , a on dalej bedzie krzywdził dzieci ?


#Anty#Bogdan dziaslo   2019-06-19

A co będzie jak zarzuty się nie potwierdza? Kapłan będzie napiętnowany do końca życia.


#Do siasta kogel mogiel   2019-06-19

Do bogdana ciasta he he ty to chyba a raczej na pewno jesteś starym komunista . Wiesz ze w PO teraz to połowa komu chów i innej maści pedofilii pedałów bo PO jednoczy się właśnie z takimi i ty to popierasz . A udajesz nie wiadomo kogo a tak na prawdę jesteś jednym z nich .


#Bogdan dziaslo #Do siasta kogel mogiel  2019-06-19

napisze tylko tyle ze stary duren jestes i podejrzewam ze byly ormowiec


#Szkoda gadać#Do siasta kogel mogiel  2019-06-19

Ależ on nawet na komunistę za głupi. Mógłby im tylko po piwo latać.


#Bogdan dziaslo   2019-06-18

ty nik to jaki popierdoleniec jestes , jeden z tych idiotow pisowskich , idz czlowieku na forum radio maryjne i tam wypisuj te idiotyzmy , tam cie beda popierac


#Amnestia jakaś #Bogdan dziaslo   2019-06-18

Witaj bogdan-rycerzu, herbu Zakuta Pała. Jesteś przykładem osobnika który oprócz epitetów nic więcej niepotrafi napisac.


#Bogdan dziaslo #Amnestia jakaś   2019-06-18

potrafię napisać ,ale juz mam was dosc ciemne radio maryjne masy , jesli jestes taki elokwentny i odwazny to umow sie dna dyskusie ,moze cos dotrze do twojej ciemnej paly


#Proste#Bogdan dziaslo   2019-06-19

Nie zauważyłeś że jesteśmy na stronie na której każdy ma możliwość wypowiedzi? I niby o czym można by było z Tobą dyskutować skoro oprócz wyzwisk nic innego do tej pory nie napisałes?


#NIck#Bogdan dziaslo   2019-06-19

Bodzio zjedź snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć.


#Kolega z podstawówki#Bogdan dziaslo   2019-06-18

Ooo, bogdan, stary znajomy. Myślałem że zmarło ci się nieboraku ale na szczęście jeszcze żyjesz i dalej wypisujesz te swoje idiotyczne pierdoły. Że też na starość nie zmądrzałeś, no ale widać że twój mózg jak monolit, nie ma w nim miejsca na szare komórki.


#Bogdan dziaslo #Kolega z podstawówki  2019-06-18

nastepny debil pisowski ? umow sie z kolega wyzej i poodtykajcie sie pisorami


#Sebo#Kolega z podstawówki  2019-06-18

Może kiblował za potworne draństwo. Jak wiemy w ciupie nie ma internetu,.


#Kolega z podstawówki#Bogdan dziaslo   2019-06-19

Co, wypierasz się kolegi, który pozwalał ci ściągać ze swoich zeszytów? A nieładnie, nieładnie.


#Miły#Kolega z podstawówki  2019-06-19

Nie kłam. Bogdan nie miał kolegów


#Kolega z podstawówki#Miły  2019-06-19

To prawda, nikt z nim kolegować się nie chciał, taki miał wredny charakter. Ale tak prosił, że litowałem się nad nim i dawałem mu spisywać. Może miał trudne dzieciństwo i z tego ta głupia wredność?


#NIck   2019-06-18

Niby najwięcej pedofilii jest na budowach. Ostatnio kumpla przenieśli na inną budowę bo macał chłopaków.


#Szok#NIck  2019-06-19

To w Polsce dzieci pracują na budowach, co ten PiS z tym krajem zrobił


#Nick#Szok  2019-06-19

To jeszcze spuścizna PO. Za PIS biedne dzieci zmienili Ukraińcy. Za PO wyjechało kilka milionów za granicę i musieli brać do łopaty kogo popadnie.


#Nick   2019-06-18

Jak się za pedofilię ( w kosciele, bo gdzie indziej ich nie obchodzi) wzięli lewacy ( w tym geje i inne odmienności) to jest prawdopodobieństwo , że to kłamstwo albo mocno naciągane oskarżenie.


#Grzes#Nick  2019-06-18

Nie prawda biorą się wszędzie tylko w kościele na siłę zamiatają pod dywan i udają że nic się nie dzieje .


#Nick#Grzes  2019-06-19

W szkołach też zamiatają, jak sie wyda to się zwalnia.


#Malarz pokojowy   2019-06-19

Ajwaj - a taki z niego ,,artysta,, był co zamiast służyć Panu Bogu rysował akty.


#Organista   2019-06-19

Jak ma uczciwe zamiary i prawdziwe powołanie aby wstąpić do zakonu - na dzień dobry kastracja, zrobić z niego eunucha i będzie spokój wtedy wyszłaby cała ich uczciwość a tak czuję jeden z drugim że nie jest z nim wszystko tak jak powinno, chowa się pod płaszczykiem KK i skutki mamy jakie mamy.


#Szpilka   2019-06-18

Różnica pedofilii kleru a pedofilia zboków świeckich jest ta, że kler robi to świadomie po mimo że wstępując do zakonu jest świadom całkowitej i jakiej kolwiek abstynencji seksualnej nie wspomnę o pedofilii i nikt tu nie nalatuje na sam kościół jedynie na tą czarną zaraze, która zbeszczescila KK.


#Wyborca   2019-06-18

Oczywiście, pedofila to nie tylko przypadłość kleru (choć jak widać jest to grupa nadreprezentatywna) ale problem polega na tym, że kk instytucjonalnie kryje ten proceder. W Irlandii, w USA prawnicy reprezentujący ofiary pozostawili diecezje w skarpetkach, niektóre nawet bankrutowały (oczywiście finansowo, bo moralne bankructwo trwa od wielu stuleci). Kiedy wreszcie państwo polskie zmierzy się z tym problemem? Na prokuraturę Ziobry chyba raczej nie ma co liczyć..


#Do wyborca#Wyborca  2019-06-18

A na jakiej podstawie oceniasz ta "nadreprezentatywnosc" ? Na podstawie nagonki medialnej czy opowiadan matki?


#Lecz się z PIS u#Wyborca  2019-06-18

Jestem przekonany, że minister Ziobro zrobi z tym porządek co innym wcześniej się nie udało.


#Alicja Ala   2019-06-18

Anieli święci to i do nas już ta zaraza dotarła, jak żyć ja się pytam.


#Marco#Alicja Ala  2019-06-18

Ta zaraza była od dawna, ukrywana przez KK.


#Polak   2019-06-18

Międzynarodowe lewactwo, widząc że w Polsce ich robota idzie niemrawo. postanowiło przyśpieszyć i uderza w rodzinę i kościół, bo to największe przeszkody w ich niecnych zamiarach. Stąd ten wysyp różnych "parad" i odkrywania homoseksualistów w KK z pominięciem ich obecności w innych zawodach czy grupach społecznych. Ale jest i pozytywny wydźwięk tych działań, powodujących, że KK musi zdecydowanie się oczyścić z tych czarnych owiec, które znalazły się w nim. Bo do tej pory to różnie z tym bywało. Wniosek - brońmy Rodziny i Kościoła ale domagajmy się zdecydowanych kroków od hierarchów by Kościół był wolny od zła.


#Nick   2019-06-18

Lewakom nie chodzi o ofiary pedofili tylko o zniszczenie koscioła. Bo zajmują się tylko pedofilią w kosciele a nie we własnym środowisku.


#Aha#Nick  2019-06-18

A każda pedofila jest zła. Zajmijcie się więc pedofilią wśród gejów, lezbijek i innych odmieńców. Szukajcie pedofili także wśród opiekunów dzieci w Domach Dziecka, na koloniach, w szkole, wśród urzędników itp. Piętnujce ich tak samo jak księży podejrzanych o pedofilię.


#L ski   2019-06-18

I niech mi nikt nie mówi że ktoś to wysysa z palca, bo taka osoba, która oskarża wie jakie są konsekwencje. To początek góry lodowej i b. dobrze niech i oni się wszyscy boją a nie straszenie nas wszystkich piekłem ale zanim do piekła powinni ponieść surową karę tu na ziemi ponieważ zepsuli reputację dla KK.


#Mieszkaniec   2019-06-18

Po ogłoszeniu Prawomocnego wyroku. Podanie do wiadomości publicznej pełnego Imienia i Nazwiska oraz udostępnienie twarzy. Napietnowanie do końca życia. Może to coś pomoże? Dlaczego taka Bestia jest chroniona przez S. W. Niech współtowarzysze wiedzą za co jest skazany. A nie cała sprawa pod dywan. I do domu dla emerytów dla księży lub na inną misję.


#Grzes   2019-06-18

Powinno być tak ,kończy święcenia i pisze zobowiązanie że w przeciągu np. 2 lat zakłada rodzinę jak tego nie zrobi to w tedy kastracja.


#Heh#Grzes  2019-06-18

Co ma kastracja do molestowania. Kastracja ma tylko sens w przypadku gwałtu


Żwirownia 1140 px
nasza2