15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

PROMOCJE W SKLEPACH: JAK MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ?

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-23
PROMOCJE W SKLEPACH: JAK MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ?

Nawet jeśli nie musisz oszczędzać, na pewno zgodzisz się z tym, że sam proces oszczędzania jest sprawą bardzo przyjemną. Ale jak znaleźć sklep, w którym zakupy będą maksymalnie opłacalne? Czy nie zdarzają się jakieś pułapki, podczas gdy jesteśmy zachęcani do zakupienia towar nawet z niewielką zniżką? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule.

Zniżki, pozwalające zaoszczędzić

Z jakich ofert promocyjnych można skorzystać w trakcie dokonywania codziennych zakupów? Jak wiemy, każdy ze sklepów, który działa na większa skalę, proponuje swoim klientom różne korzystne promocje, które mogą przejawiać się w różnych postaciach. Oferta promocyjna nie musi być tylko zwykłą obniżką ceny, która obowiązuje przez określony czas i jest widoczna np. w gazetce danego sklepu, ale może też przybierać inne formy. 

Systematycznie przeglądaj dostępne gazetki online w popularnych sklepach na portalu Rabato i zawsze będziesz wiedzieć o najbardziej aktualnych zniżkach i możliwościach oszczędzania własnych pieniędzy.

Można sporo zaoszczędzić, kiedy posiada się kartę stałego klienta. Wówczas, będąc posiadaczem takiej karty, mamy możliwość skorzystania z promocji, do których nie mają dostępu osoby nie posiadające tego typu karty. Są to zatem oferty promocyjne, które można nazwać lojalnościowymi. Dodatkowo, robiąc zakupy i posiadając kartę stałego klienta, można nie tylko zyskiwać zniżki na określone produkty tu i teraz, ale również zbierać punkty lojalnościowe na przyszłość, które także przyczyniają się do obniżenia ceny jakiegoś towaru. Warto zwrócić też uwagę na bony, które są oferowane przez niektóre sklepy z okazji urodzin klientów lub z okazji obchodzenia przez sklep np. kolejnej rocznicy funkcjonowania na rynku.

Wyprzedaże są kolejnym punktem na liście “jak zaoszczędzić”. W trakcie ich trwania ceny produktów zostają znacząco obniżone. Ważne jest jednak, aby prześledzić wcześniejsze ceny interesujących nas towarów, żeby nie dać się oszukać, co jest możliwe podczas ofert wyprzedażowych. Trzeba również zwrócić uwagę na to, czy zakupiony na wyprzedaży towar podlega zwrotowi, w razie, gdybyśmy chcieli takiego dokonać..

Systematycznie przeglądaj dostępne gazetki online w popularnych sklepach na portalu Rabato, a zawsze będziesz wiedzieć o najbardziej aktualnych zniżkach i możliwościach oszczędzania własnych pieniędzy.

Jak nie dać nabrać się na rabaty?

Zasady uczciwej konkurencji między sklepami są kontrolowane przez państwo, a więc wątpliwym jest, by zniżka była dla Ciebie niekorzystna. Może jednak okazać się tak, że cena ze zniżką w jednym sklepie jest taka sama, jak cena bez zniżki w innym. Jeśli chcesz oszczędzać na produktach – systematycznie przeglądaj gazetki promocyjne i porównuj zawartą w nich ofertę. Na stronie Rabato zrobisz takie porównanie w trybie online, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Możesz także zainstalować aplikację mobilną: oferty, dostępne dla użytkowników takich aplikacji są zawsze bardziej opłacalne niż oferta sklepu obowiązująca dla wszystkich innych klientów. Oczywiście nie zapominaj też o tym, że karty klubowe są dodatkowym elementem oszczędzania, a niektóre z nich pozwalają gromadzić również punkty, które następnie można wykorzystać na ciekawe lub użyteczne rzeczy w przyszłości.

Zatem jeśli chcesz oszczędzać, pamiętaj o następujących zasadach:

-W sposób wyważony podchodź do każdej promocji i kupuj tylko potrzebne Ci produkty;

- Porównuj oferty promocyjne w różnych sklepach;

-Kupuj towary lepszej jakości.

 

 Obecnie oszczędzanie na zakupach to przyjemna i łatwa sprawa. Spróbuj i Ty już dzisiaj wydawać mniej pieniędzy, zachowując zwykły dla siebie styl życia!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności