24 września 2020 Gerarda, Ruperta, Tomiry

Promowali zawód policjanta

dodał 2019-11-23
Promowali zawód policjanta

W Szkole Podstawowej w Rychlikach odbyło się spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Wzięli w nim udział policjanci z Pasłęka, którzy opowiadali o swojej pracy.

Dwójka policjantów: Monika Kaczyńska i Andrzej Karpiński to policjanci z Komisariatu Policji w Pasłęku, którzy zdecydowali się wziąć udział w szkolnym spotkaniu w szkole w Rychlikach. To również absolwenci tej szkoły. „O karierze nie tylko przy stoliku” tak nazwano rozmowy uczniów i zaproszonych gości. Policjanci odpowiadali na pytania i jednocześnie zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi formacji jaką jest Policja.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elbląg

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pak   2019-11-24

Policja.. Hmm.na jej widok nie czuć bezpieczeństwa. Tylko strach o co cię przyjebia w zły dzień i ile kasy z portfela poleci


#Równouprawnienie   2019-11-23

To prawda policjanci często narzekają że muszą pełnić służbę z kobietami. Problem polega na tym , że podczas interwencji trzeba uważać nie tylko na siebie ale też na partnerkę pełniącą służbę ,a to przecież nie na tym rzecz polega.W tej robocie potrzebne jest konkretne wsparcie drugiej osoby.


#Polak   2019-11-23

Każdy zawód jest dobry, jeśli ma się do niego zamiłowanie. Wtedy praca, choćby ciężka a nawet niebezpieczna jest przyjemnością a nie przymusową pańszczyzną, gdzie jak zbawienia czeka się na koniec dniówki.


#Duff   2019-11-23

Widzę, że ta wielokulturowość już na dobre jest wpajana dzieciom i młodzieży. Wytłumaczcie im jeszcze co dobrego przynosi. Sam chetnie posłucham.


#Nivea   2019-11-23

Do pani sierżant Kaczyńskiej zgłaszam się na ochotnika na osobistą.


#Xc#Nivea  2019-11-23

Niby o gustach się nie dyskutuję, ale ten twój..., nie zazdroszczę.


#Fakty   2019-11-23

Promocja promocją ale jeszcze trzeba przejsc testy itd. Łatwo mówić


#Pytam   2019-11-23

Przesada z tymi spotkaniami, warsztatami. Czy ktoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę, ma kompetencje do mówienia uczniom o karierze?


#Napalony   2019-11-23

Monika to wolna czy zajęta? Ładna z niej kobieta.


#Prosiak   2019-11-23

Niestety ale policja to niezbyt dobry wybór na ścieżkę kariery. Szacunku w społeczeństwie za bardzo nie mają, zarobki słabe, przeszkolenie jeszcze gorsze. Cała ta formacja jest jakby z łapanki. Trzeba by wprowadzić kompletną reformę policji, w przeciwnym razie będzie tylko gorzej. Trzeba dać znaczące podwyżki, ale i diametralnie zwiększyć wymagania, przede wszystkim psychologiczne. No i kobiety w policji nie powinny się ruszać z za biurka. Niestety, ale tak policja, jak i wojsko, to nie miejsce dla kobiet.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności