25 stycznia 2022 Pawła, Miłosza, Elwiry
Reklama Heops

Promowali zawód policjanta

dodał 2019-11-23
Promowali zawód policjanta

W Szkole Podstawowej w Rychlikach odbyło się spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Wzięli w nim udział policjanci z Pasłęka, którzy opowiadali o swojej pracy.

Dwójka policjantów: Monika Kaczyńska i Andrzej Karpiński to policjanci z Komisariatu Policji w Pasłęku, którzy zdecydowali się wziąć udział w szkolnym spotkaniu w szkole w Rychlikach. To również absolwenci tej szkoły. „O karierze nie tylko przy stoliku” tak nazwano rozmowy uczniów i zaproszonych gości. Policjanci odpowiadali na pytania i jednocześnie zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi formacji jaką jest Policja.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elbląg

0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

 • Prosiak
   1970-01-01

  Niestety ale policja to niezbyt dobry wybór na ścieżkę kariery. Szacunku w społeczeństwie za bardzo nie mają, zarobki słabe, przeszkolenie jeszcze gorsze. Cała ta formacja jest jakby z łapanki. Trzeba by wprowadzić kompletną reformę policji, w przeciwnym razie będzie tylko gorzej. Trzeba dać znaczące podwyżki, ale i diametralnie zwiększyć wymagania, przede wszystkim psychologiczne. No i kobiety w policji nie powinny się ruszać z za biurka. Niestety, ale tak policja, jak i wojsko, to nie miejsce dla kobiet.

  Napalony
   1970-01-01

  Monika to wolna czy zajęta? Ładna z niej kobieta.

  pytam
   1970-01-01

  Przesada z tymi spotkaniami, warsztatami. Czy ktoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę, ma kompetencje do mówienia uczniom o karierze?

  nivea
   1970-01-01

  Do pani sierżant Kaczyńskiej zgłaszam się na ochotnika na osobistą.

  • xc nivea
    1970-01-01

   Niby o gustach się nie dyskutuję, ale ten twój..., nie zazdroszczę.

  fakty
   1970-01-01

  Promocja promocją ale jeszcze trzeba przejsc testy itd. Łatwo mówić

  Duff
   1970-01-01

  Widzę, że ta wielokulturowość już na dobre jest wpajana dzieciom i młodzieży. Wytłumaczcie im jeszcze co dobrego przynosi. Sam chetnie posłucham.

  Polak
   1970-01-01

  Każdy zawód jest dobry, jeśli ma się do niego zamiłowanie. Wtedy praca, choćby ciężka a nawet niebezpieczna jest przyjemnością a nie przymusową pańszczyzną, gdzie jak zbawienia czeka się na koniec dniówki.

  równouprawnienie
   1970-01-01

  To prawda policjanci często narzekają że muszą pełnić służbę z kobietami. Problem polega na tym , że podczas interwencji trzeba uważać nie tylko na siebie ale też na partnerkę pełniącą służbę ,a to przecież nie na tym rzecz polega.W tej robocie potrzebne jest konkretne wsparcie drugiej osoby.

  Pak
   1970-01-01

  Policja.. Hmm.na jej widok nie czuć bezpieczeństwa. Tylko strach o co cię przyjebia w zły dzień i ile kasy z portfela poleci

kocham jarka
nasza