6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

Przedwyborczy lans

dodał 2020-03-16
Przedwyborczy lans

Przy okazji walki z epidemią koronawirusa trwa bezczelna kampania prowadzona na nasz koszt przez obecnego lokatora Pałacu Namiestnikowskiego. Kandydat A. Duda odwiedza m.in. szpitale, strażaków i przytułki dla bezdomnych mówiąc, że wypełnia obowiązki głowy państwa. Trzeba mieć tupet żeby tak się zachowywać w tragicznej dla wielu rodaków sytuacji. Pytany przez dziennikarzy czy nie należy przełożyć terminu wyborów prezydenckich odpowiada, że nie ma takiej potrzeby, wszystko odbywa się zgodnie z prawem. A ja widzę w oczach pana Dudy strach przed drugą turą wyborów, w której dojdzie do plebiscytu. Ten plebiscyt może być końcem kariery politycznej tego pana. Zresztą w najnowszej historii Polski, bez względu na wynik wyborów, A. Duda zapamiętany zostanie jako marionetka w rękach naczelnika Kaczyńskiego.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wyborca   2020-03-16

Jeździ z wesołkowatą miną po kraju i opowiada kocopały. To, że Duda jest parodią Prezydenta, każdy widzi. To, że prowadzi kampanię wyborczą na koronawirusie, nie dziwi. Przecież ta opcja polityczna doszła do władzy cyniczną grą na katastrofie Smoleńskiej. A jak pokazuje przykład komisji Macierewicza, można z niej nawet nieźle żyć.


#Ale beka#Wyborca  2020-03-17

Ależ ten nasz Prezydent nieodpowiedzialny. Jeździ po kraju, rozmawia ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w walkę z koronowirusem, naraża swoje zdrowie tylko po to by WYBORCA miał powody Go opluć. A powinien jak chociażby p.Tusk wszystko oglądać z helikoptera i dostał by brawa od WYBORCY. A nie , zapomniałem że p.Duda raczej z PIS-u. Czyli kicha, obojętnie co nie zrobi to WYBORCA Go zgnoi.


#Wyborca#Ale beka  2020-03-17

Bidulka jeździ po kraju i naraża swoje zdrowie. Bohater. W razie czego, respirator dla niego będzie. Władza zadbała o to, żeby mieć w pierwszej kolejności dostęp do leczenia, przekształcając w szpital zakaźny rządową placówkę w Warszawie. Może komuś umknęło, to przypomnę. Kaczyński zawiesił wczoraj Benię Krynicką za mówienie prawdy na temat stanu przygotowań polskich szpitali na epidemię koronawirusa. To oznacza, że społeczeństwo nie jest i nie będzie rzetelnie informowane o tym co się dzieje. Nawet wtedy, kiedy sytuacja wymknie się spod kontroli. Dobrze wiesz, że Duda nie jest samodzielny, a ośrodek decyzyjny jest szopie na Nowogrodzkiej.…Strach pomyśleć, w jakim celu jeździ po kraju ten twój prezydent.


#Miej umiar starcze#Wyborca  2020-03-18

Benia Krynicka? Jeszcze niedawno była pissówą czy jak tam zwał a teraz BENIA . Kabaret :)


#Pytanko#Miej umiar starcze  2020-03-18

Co tam wyborco u Twojej nowej znajomej BENI ? Nadal sieje zamęt?


#Psycho#Miej umiar starcze  2020-03-19

Nie wychodź z domu ,już jedziemy z Fromborka.


#Jacek K jak Protas#Wyborca  2020-03-16

Jest kandydatka na jego poziomie, no może jest bardziej parodystyczna, ale razem mają około 70% poparcia i teraz powiedz wyborco czy ten kraj nie jest parodią ??


#Podpis#Jacek K jak Protas  2020-03-17

Ta to chociaż nie blokuje, dwóch karetek, sali szpitalnej w szpitalach gdzie jedzie i co jakiś kawałek gdzie przejeżdża, trzeba trzymać zapas krwi dla niego i lekarzy na ostrym dyżurze


#He he#Podpis  2020-03-17

Bo nawet tego nie potrafi. To kompletny tłuk.


#Ja   2020-03-19

JP ale ty śmieszny jesteś i te twoje Po na Kidawe nawet słowa nie napiszesz taką ona cudowna. Tuska marionetka. Bez pozdrowień


#Jola   2020-03-18

Gospodarska wizyta w orlenie jak za czasów Gierka, kabaret na kołach. Czy kandydat nie widzi, że ludzie pukają się w czoło?


#Głos z pasłęka wszystkich Polaków   2020-03-18

Popieram jak najbardziej decyzję o A. Dudzie koniec tej ich ebanej szopki cyrk na kułkach mogą sobie podczepic Pod samochód z wziętych pieniedzy państwowych i przejechać przez polske może ludzi rozweselą a władze niech oddają komuś kto potraafi zrobić cos dla ludzi a nie kuwa robić Pod siebie i dla siebie pewien jestem chwilą moment wyjdą wszystkie brudy jeżeli nie chcą się dostosować do ludzi akysz kuwa


#Wyborca   2020-03-17

Jesteśmy na szarym końcu w Europie z ilością łóżek, lekarzy, pielęgniarek na pacjenta. Jeszcze nie tak dawno mówili medykom, niech jadą. A w czasie epidemii, 6 marca Andrzej Duda przekazał 2 mld na propagandę zamiast na służbę zdrowia.


#Złoty środek   2020-03-16

No i co ja mogę Panu redaktorowi poradzić... no nic tradycyjnie, to co zwykle - odpocząć, odciąć się, bo ta polityczna choroba groźniejsza jest 100 razy bardziej niż koronawirus. Koronawirusa przejdziemy, wyleczymy, ale tej polityki to za Chiny ludowe z człowieka się wyplenić nie da! Proszę się nie martwić, nie jest Pan wyjątkiem, powiem to każdemu uzależnionemu od polityki - nie ma nic gorszego. To daje bardzo podobne objawy jak COVID-19, też się prawie człowiek dusi, powietrza brakuje a z nerw to tak gul lata, że masakra. A obecna sytuacja na świecie niesie piękne przesłanie dla każdego - ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE i miłość bliźniego!


#Taka prawda#Złoty środek  2020-03-16

Redaktor powinien zejść z tonu, bo jest w grupie ryzyka a stress go jeszcze bardziej osłabia.


#O ja cie#Taka prawda  2020-03-17

Jadem się struł ?


#Stara prawda#O ja cie  2020-03-17

Kto jadem wojuje od jadu ginie.


#Miastowy   2020-03-16

Tak dla przypomnienia ten człowiek zamiast dać 2mld na walkę z rakiem dał na TVP.


#Polak#Miastowy  2020-03-16

Wcześniej dawało PO z PSL,jeszcze wcześniej SLD z PSL. Tymczasem w służbie zdrowia od lat jest co raz gorzej i żadna z wyżej wymienionych tego nie uzdrowiła i nie uzdrowi, bo ten system to worek bez dna. Walka z rakiem w ostatnim jego stadium to walka z wiatrakami, bez profilaktyki np, w postaci zdrowego jedzenia, będzie coraz gorzej. Najgorsze jest jednak to, że większość będzie głosować na wyżej wymienionych, za parę lat sytuacja się odwróci, zwolennicy pis podniosą krzyk ze PO z SLD i PSL dali na TV 4 melony zamiast na szpitale, aż się to wreszcie zawali. Nadzieja, że się wtedy obudzimy i wywalimy socjalizm z naszego kraju i głów raz na zawsze. Pozdrawiam rodacy


#Pasłęcki obserwator#Polak  2020-03-17

W jednym przyznaję Ci absolutną rację. To profilaktyka, po polsku zapobieganie. Żywność jest tak nasycona chemią, jak nigdy dotąd i nas po prostu systematycznie i niedostrzegalnie truje. Dużo mniej chorowalibyśmy, gdybyśmy jedli zdrową żywność. Ale zdrowa żywność jest droga, dużo droższa niż ta zatruta, którą jemy. I tu widzę rolę władzy, niezależnie jakiej ale tylko ona to może. 1. Zorganizować powszechną dyskusję na ten temat z udziałem lekarzy pokazywaną w TV. 2.Przedstawić społeczeństwu plusy i minusy. Plusy to zdrowie, minusy to koszt. 3. Wprowadzić dopłaty dla rolników, bo bez chemii plony drastycznie spadną. 4. Wprowadzić zakaz exportu dotowanej zdrowej żywności. 5.Zaproponować Eurokołchozowi takie rozwiązanie dla całości UE i jeśli się zgodzi obniży to nam koszty przez dopłaty.


#Pasłęcki obserwator#Pasłęcki obserwator  2020-03-17

Efekt będzie taki, że przez ileś tam lat będzie państwo polskie stać na mniej w innych dziedzinach ale stopniowo będzie wzrastać ogólna zdrowotność całego społeczeństwa i spadać koszt leczenia. Najtrudniejsze będą do przetrwania te przejściowe lata ale jeśli ludzie będą dobrze poinformowani o celu tych trudności i będą wierzyć państwu, że to nie jakiś przekręt a rzeczywista zmiana na lepsze, to to się uda.


#Ab#Pasłęcki obserwator  2020-03-17

Profilaktyka to również szeroko rozumiana służba zdrowia. Całe zło zaczyna się u lekarza rodzinnego. Tu jest za mało pieniędzy, lekarzy i uprawnień. Uzyskać pod koniec miesiąca skierowanie na podstawowe badania graniczy z cudem bo limity. Morfologia, USG, gastroskopia i tym podobne badania powinne być corocznie obowiązkowo wystawiane i egzekwowane przez lekarza pierwszego kontaktu. O możliwości zrealizowania tych badań to inna bajka. Znowu brak lekarzy, sprzętu i pieniędzy.


#Pasłęcki obserwator#Ab  2020-03-17

Profilaktyka to bardzo szerokie zagadnienie. Ja pisałem tylko o jednym zagadnieniu, niestety najważniejszym, najdroższym i najtrudniejszym do przeprowadzenia. To nie uda się bez szerokiego uświadomienia społeczeństwa o grożącym nam niebezpieczństwie, tym groźniejszym ze niewidocznym na codzień, podstępnym.


#Dasz biednym pieniądze na tą zdrową żywność#Pasłęcki obserwator  2020-03-17

Przestań śnić obsrywator.


#Pasłęcki obserwator#Dasz biednym pieniądze na tą zdrową żywność  2020-03-17

Jesteś wulgarny i jeśli odpowiadam, to nie Tobie ale tym którzy to wszystko czytają. Zdrowa żywność musi być dotowana by być dostępną dla wszystkich i dlatego nie może być eksportowana, by nie dotować z polskich pieniędzy zagranicznych konsumentów. Żeby starczyło na dotacje, muszą być uszczuplone inne wydatki, mniej ważne. Trudno, nasze zdrowie musi być na pierwszym miejscu, bo chorującego człowieka nic nie cieszy, ani bogactwo ani nawet najlepsze dobra doczesne. Ale żeby była społeczna akceptacja dla takich działań, trzeba ludziom to dokładnie wytłumaczyć, np. Tobie, byś nie plótł bez zastanowienia.


#Kasa misiu kasa#Pasłęcki obserwator  2020-03-17

Jeszcze raz cię obsrywator pytam: Skąd na to ludzie wezmą ludzie pieniądze. I ile tej niby zdrowej żywności można w Polsce wyprodukować. A w ogóle to wiesz choć cokolwiek o produkcji żywności? Tak na początek: Skąd zdrowe ziarno weźmiesz, jak wszystko po modyfikacji? Żaden rolnik nie sieje swojego ziarna, żadna cebulka tulipana czy gladioli na drugi rok nie zakwitnie jak trzeba tylko w pędy pójdzie. I jakie państwo dokłada do tej produkcji? Polskie? Znasz się na tym jak świnia na gwiazdach. Pieprzysz aby pieprzyć doopą nie ruszając.


#Pasłęcki obserwator#Kasa misiu kasa  2020-03-17

Słuchaj chamie - istnieją banki nasion z których można odtworzyć pierwotne odmiany. Wymaga to czasu ale nie jest niemożliwe.


#Kładę Ci łopatą do głowy#Miastowy  2020-03-16

Widzisz miastowy, jak rządzi PiS to starcza i na TVP i na walkę z rakiem i na 500+ i na 13kę i nawet na leczenie Twojej niewiedzy a jak rządziła PO to na nic nie starczało, bo "nie było piniędzy".


#No i co#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-16

Płacisz więcej za wszystko w barach i podatkach to i starcza a pensja nie rośnie stąd się to bierze i ty jako szary człowiek dokladasz się do tego wszystkiego a sam utrzymujesz patologie z 500 plus i jesteś coraz biedniejszy a to początek podnoszenia cen i podatków.


#Cejrowski#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-16

Jak na wszystko wystarczy to czemu dług publiczny rośnie i coraz więcej danin i opłat trzeba płacić?? Całe szczęście że podatków nie podnoszą ;)) Pis Po jedno zło


#Duszek#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-16

Za Gierka chodził taki wierszyk; Nie cieszta się osły ,że wam pensje podrosły ja ceny podwoje i tak wyjdę na swoje.Tyle jest warte to co napisałeś o 13 pensji i 500 plus.


#Andrzej dupa#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-16

wystarcza gamoniu ,


#No i co#No i co  2020-03-16

PO nic nie dawało a podatki i daniny tez były, bo zawsze będą bo tak działa zawsze każde państwo.


#Misio#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-17

Za Gierka, też niby starczało aż się zesr...ło, tak to bywa jak żyjesz w świecie kreatywnej księgowości i drukowania pieniędzy


#Walcz o swoje#No i co  2020-03-17

Skoro nie potrafisz wywalczyć podwyżki to siedź cicho nieudaczniku. Albo kup koło i walnij się w czoło.


#L ski#Andrzej dupa  2020-03-17

"Starcza" to może być demencja a "starczy" to wiek - gamoniu


#No i co#Walcz o swoje  2020-03-17

Patol jakiś odpisał co za czyjeś pieniądze oddycha, bij konia dalej przed komputerem.


#Proste#No i co  2020-03-17

Zabolało koło na czole ?


#Marpas#Kładę Ci łopatą do głowy  2020-03-17

zobaczymy czy tak samo bedziecie mowic za 10 lat albo wczesniej jak przyjedzie splacac pusto drukowane bez pokrycia zlotówki...


#No szacun   2020-03-17

"Fakt" poinformował, że prezes PiS Jarosław Kaczyński w niedzielę wziął udział w mszy świętej w jednym z kościołów na warszawskim Starym Mieście. Jak dodaje dziennik, Kaczyński przyjął komunię, którą ksiądz podał mu bezpośrednio do ust - duchowny wcześniej miał zdezynfekować ręce


#Wszystko na pokaz#No szacun  2020-03-17

Od kiedy on taki wierzący się zrobił? Po cholerę ochroniarzy naraża?


#Wyborca   2020-03-17

Wczoraj, jeszcze przed podjęciem decyzji w zwołaniu posiedzenia rady gabinetowej, podano informacje, że minister Woś złapał wirusa. Wczoraj, nie przeszkadzało to w zwołaniu posiedzenia rady. Dzisiaj, pięknie wystrojony Andrzej, w morzu biało-czerwonych flag ogłasza, że z uwagi na Wosia, posiedzenie się nie odbędzie. Jak to można nazwać. Lans na koronawirusie? Wstyd Andrzeju Duda.


#Wyborca   2020-03-17

Prezydent Macron: Rząd zawiesza opłaty socjalne i podatki. Zawiesza czynsze opłaty za gaz wodę i elektryczność. Żaden przedsiębiorca nie zbankrutuje żaden pracownik nie zostanie bez środków do życia. A w Polsce, jak podał Rzecznik Praw Obywatelskich. Na kontach Funduszu Gwarantowanych Świadczeń pracowniczych było ponad 5mld zł, a zostało 700mln. Pisowski bal trwał prawie przez 5 lat koniunktury.


#Wyborca   2020-03-17

Jeszcze tydzień temu ważniejsza była propaganda niż koronawirus. Duda musi odejść.


#Dobra rada#Wyborca  2020-03-17

Przestań dupku uprawiać kampanię polityczną!


#Wyborca#Dobra rada  2020-03-17

Jak w temacie. O Dudzie to napisz/powiedz.


#Po chooj te rządowe zapewnienia że jest ok   2020-03-17

Dziś w moim bankomacie można było wybrać tylko 500 PLN, zawsze wybierałem po 4 tys. bo więcej przez "gardło urządzenia" nie przechodziło. Zaraz ludzie rzucą się na bankomaty i inflacja gotowa.


#Rymło mi się#Po chooj te rządowe zapewnienia że jest ok  2020-03-17

Dlaczego wyrażasz się w sposób wulgarny? Nie lepiej wyrazić się w sposób kulturalny?


#Nadzieja   2020-03-16

Głos Pasłęka spada na psy!


#Ehhhhhh#Nadzieja  2020-03-17

Na psy? Niżej, bo nawet dno stawu i pięć metrów mułu ma wyższą wartość niż ta "gazeta". Podziękujmy panu "redaktorowi", który zamiast pisać dla miasta, traktuje LOKALNĄ gazetę jak swój pseudo-pamiętnik i tylko prowokuje do kłótni w komentarzach, by kliknięcia się zgadzały.


#ZIOMAL   2020-03-16

OJ TAK TAK ŻLE!!! TO CZEGO WRACAJĄ DO KRAJU CHOROWAĆ TAKI PIS ZŁY...ZA GRANICĄ LEPIEJ???? JEŚLI PIS ZŁY NIE BIERZ 500+,300+,13-STKI+,14-STKI+ TO JEST BE.... TO KIEGO WACKA WSZYSCY BIEROM. PSL,PO,SLD DAŁO..?ALE TO BYŁO DOBRZE WSZYSTKO SPRZEDAĆ ZA BEZCEN? WY CHYBA SZYBCIEJ PISZECIE NIŻ MYŚLICIE TO JEST POLSKA.....


#Zimus   2020-03-16

A wam czerwonym robala zal dupe ściska nie JP jest głowa państwa i wypełnia to co głowa państwa powinna robić czyli interesuje się krajem a nie Jak Lewaki tylko sobą i co ukraść Powinni jeszcze zrobić porządek z takimi lajzami jak wy.... A nie siedzi dyktator już ktura kadecie na fotelu lokatora pasłęckiego zamku i nic sensownego nie robi a reszta dupowlazow razem z nim się pasie wiesz JP o kogo chodzi


#Specjalnie małą literą do doopy z takimi polakami #Zimus   2020-03-16

Zainstaluj polską klawiaturę i wyszukiwarkę błędów. Co to za Polak co poprawnie pisać po polsku nie potrafi? Wiadomo, oszołomiony katopisopolak.


#Anty#Wyborca  2020-03-16

Wyborco.Jak przychodzi do konkretów to zmieniasz temat. Jesteś niepoważny. Zapodaj link jak prosiłem i podyskutujemy na argumenty.


#Bogdan dziaslo   2020-03-16

pisory wynieść sie na strony radia z ryjem , tu gamoni nie potrzeba


#Kolo   2020-03-16

Tylko pierwsze pojawiły się plakaty Po kidawy to pan p. Nic nie pisał ciekawe czemu


#Ja to ja   2020-03-16

Zobaczymy co redaktor tego brukowca będzie pisał 10Maja,pewnie nie napisze nic bo będzie mu głupio.


#Wyborca   2020-03-16

" Czuję wsparcie i kolegów i koleżanek z PiS, bo jesteśmy jedną drużyną i chcemy wygrać te wybory - powiedziała kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta."


#Wyborca#Wyborca  2020-03-16

Ministerstwo Zdrowia podaje, że pod koniec tygodnia liczba zakażonych będzie 4 cyfrowa. A jeszcze 10 dni temu, Andrzeja Duda dofinansował partyjną propagandę i pokazał środkowy palec służbie zdrowia. 6marzec, 2-godziny przed północą, haniebna szopka Andrzeja i Mateusza. Pamiętajmy o tym, kiedy będą umierać nasi bliscy.


#Jarosław Schetyna#Wyborca  2020-03-16

Ja by był z peło postąpił by tak samo bo to te same niemerytoryczne miernoty


#Anty#Wyborca  2020-03-16

Nie ma forsy na szpitale? To zamknąć kilka i forsa będzie- czyje to słowa? Gdzie była ta opcja że pieniądze albo na TVP albo na służbę zdrowia bo jakoś nie mogę się tego doszukać? Zapodaj linka wyborco.


#Wyborca#Anty  2020-03-16

Żyjesz przeszłością. To PiS odpowiada za pandemię w Polsce. Spóźnili się z prewencją i profilaktyką, odpowiadają za braki środków w szpitalach. Do końca lutego Szumowski spał. A teraz na konferencjach w teatralnych gestach zaklina rzeczywistość. Przypomnę, jeszcze tydzień temu ważniejsza była propaganda niż koronawirus.


#Boooooooo tak   2020-03-16

Pana świat i jego postrzeganie jest jak obserwacja przez maleńki otworek. Nie wiele widać Co do rozumienia , przedstawia to Pan zazwyczaj jak sugestię co do właściwej linii z pogardą dla inności. By zrozumieć to o czym piszę polecam pewne przemówienie pana Trampa o elitach Waszyngtońskich i politycznych zależnościach. Te reguły związane z globalizacją i złodziejstwem elit urządzają urządzonych w tzw.demokraci tworząc z pozostałych niewolników goniących króliczka. Na koniec powiem stop nieukom ,leniom i poustawianym cwaniaczkom. Idzie reset i rewolucja.


#Polska nie Polin   2020-03-16

Juda juda juda juda auuuuu


#Sanepid   2020-03-16

Adrian na sile szuka wirus a w koronie, pozniej cudowe ozdrowienie i slupki w ranking ach podskocza. Ale wyglada na to ze nawet wirus go nie chce.


#Grześ   2020-03-16

Ludzie pamiętajcie PiS to największej zło na całym świecie.


#Rozśmieszony#Grześ  2020-03-16

W kosmosie drogi Grzesiu, w kosmosie! Nie żałuj sobie, idź na maxa.


#Rodowity#Grześ  2020-03-16

Jaki problem wyjeżdaj do Niemiec jak Ci tu nie pasuje


#Misio#Rodowity  2020-03-16

A jak tobie pasuje dyktatura jedynej słusznej partii, to wal do Rosji


#Za PIS   2020-03-16

Trzeba mieć tupet??? Jurek a Kidawy plakatów nie widzisz w Pasłęku , tak samo się ogłasza więc co się czpiasz.


#Złoty środek#Za PIS  2020-03-16

Trzeba mieć tupet - to można tak bardzo łagodnie napisać człowiekowi, któremu coś się wymsknie przypadkiem. Pan redaktor nic nie pisze przypadkiem, wszystko jest z premedytacją i z dużą dozą nienawiści i podłości!


#Przez ciula nie będzie posiedzenia sejmu   2020-03-16

"Super Express" opisał, że w ubiegłą środę polityk wyprawił hucznie swoje imieniny. Miało być ponad 200 osób, w tym dyrektor szpitala w Garwolinie, którego niedawno odwiedził prezydent Andrzej Duda. Jak pisze "Super Express", na imprezie bawił się też syn posła. „To piłkarz, grający na co dzień w klubie na północy Włoch. Nasze źródło twierdzi, że ojciec osobiście odebrał go stamtąd ledwie kilka dni wcześniej”. Według naszych informacji poseł Woźniak może mieć postępowanie dyscyplinarne w partii. – To skrajna nieodpowiedzialność, kiedy Polacy starają się dostosować do sytuacji, zdają egzamin i siedzą w domach, on urządzą balangę. Powinien mieć miesięczną kwarantannę teraz – mówi ważny polityk PiS.


#Kolejny idiota chciał zabłysnąć   2020-03-16

Koronawirus w Polsce. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Grzegorz Woźniak, w jednej z podwarszawskich miejscowości zorganizował imprezę imieninową, w której udział wzięło około 200-250 osób. Przyjęcie odbyło się w lokalu na kilka godzin po konferencji Mateusza Morawieckiego, podczas której premier apelował o unikanie dużych skupisk ludzi.Byli m.in. radny PiS i dyrektor szpitala w Garwolinie Krzysztof Żochowski oraz syn posła Woźniaka - Tomasz Woźniak, który jest piłkarzem Genoa CFC i niedawno wrócił z Włoch


#Duff   2020-03-16

ha ha. Redaktorku.. Muszę Cię zmartwić...


#Mieszkaniec   2020-03-16

Nie wiesz jak zapamiętaj; chodzącego w gumofilcach brudnymi w gnoju i stajniami nad jeziorkiem,


#Krystyna   2020-03-16

kupił sobie reklamę za 2 mld zł w tvpis


#Ciekawy#Krystyna  2020-03-16

A w Głosie Pasłęka ma za darmo i co Ty na to?


#Rymło mi się   2020-03-16

Wierzyć chcecie, czy nie chcecie, sprawiedliwość jest na świecie. Może nie na całym świecie ale w pasłęckiej gazecie. No bo co na to powiecie, że redaktor w tej gazecie, wierząc ze mu się to uda, mówi że jego jest Duda. Jakby mówił - pokazuje w swej gazecie na plakacie: Tu jest Pan Prezydent Duda - na niego głosować macie!!! Nie pokazał wszak Kidawy ani innej marnej zjawy. Tylko plakat Imć Andrzeja, bo w nim wszystkich jest nadzieja. Tak więc wierzyć mi tu chceta albo może i nie chceta, Duda ma w Pasłęckim Peło ukrytego swego kreta!!!!


#Rymło mi śię#Rymło mi się  2020-03-16

Mieli wszak Litwini drzewiej u Krzyżaków Wallenruda, Ma i swego kreta w Peło pan prezydent Andrzej Duda. Już nie pomnę, Wallenruda albo może Wallenroda, lecz nie będę nigdzie szukał bo mi na to czasu szkoda.


#Wk   2020-03-16

A jak zostaniesz zapamiętany Ty pseudo pisarczyku ?


#No i co   2020-03-16

Nie było gorszego prezydenta niż ten Pan ze zdjęcia.


#Jarosław Schetyna#No i co   2020-03-16

Ale byli na tym samym poziomie, Komorowski, Kwaśniewski i trochę niżej Wałęsa


#Tylko spokój   2020-03-16

Dajcie spokój...., za mało było wejść na stronę, ludzie mają teraz większe problemy, więc redaktor zachowuje się jak zawsze, siejąc zamęt, nawet "w tragicznej dla wielu rodaków sytuacji".


#Spokojny#Tylko spokój  2020-03-16

Ludzie w Pasłęku mają teraz większe problemy? Moim zdaniem nie. Mają takie problemy jak zawsze. Chyba że uważasz większym problemem run na sklepy. Wykupią ponad miarę a potem będą mieli problemy z nadmiarem. Oczywiście, trzeba być przezornym ale raczej tak jak tu pisał jeden przezorny, że ma pewien żelazny zapas i sukcesywnie go uzupełnia w miarę ubywania a nie pustki w domu i raptem wszyscy do sklepów i w panice i ścisku kupować co się tylko da. Problemem mogą być tylko utrudnienia spowodowane obawą przed zarażeniem ale i to w końcu minie. Masz jednak rację, zalecając spokój. Ten jest nam potrzebny, choć redaktor stara się jak może, by siać ferment. Ale wszyscy go znamy i mało kto da się nabrać na jego nędzne sztuczki.


#Rozśmieszony   2020-03-16

Klikam na Głos Pasłęka a tu niespodzianka - na samej górze MÓJ PREZYDENT ANDRZEJ DUDA. Co jest - myślę sobie - czyżby redaktor przeszedł na jasną stronę mocy? Czytam pod obrazkiem - a tu syk jadowitej żmii. Czyli wszystko po staremu. Jest jak było i "oby było jak było".


#Xl   2020-03-16

(Do kolejnego matola,) ale wchodzisz w kakao ,musisz zabrać z sobą widły, żeby się dobrze zakotwiczyc


#Tutejszy   2020-03-16

A Pasłęcka Gazeta Wyborcza dalej szczuje.( taka tam ferma troli).


#Xl   2020-03-16

Jak zwykle dajesz jadem (naczelny)dużo lepiej pasuje bezczelny,prosisz się sam na wizytę pewnych służb .


#Do kolejnego matoła#Xl  2020-03-16

A co ty za służbę robisz? Jaką sprzątaczą czy po tobie jp na konia by wsiadał, że chcesz go odwiedzić.


#Jarosław Schetyna   2020-03-16

Pis PEO jedno zło. niedługo pis powoła ministra od koronowirusa, ministra od masek i ministra od płynów dezynfekujących. PO jak by rządziło zrobiło by tak samo. A kwota wolna od podatku to 2009–2016 – 3091,00 zł a w 2000 było 2295,79 zł. Tak że dale proszę głosować na pis albo peo lub pesel czy tez lsd, bo oni wszyscy chcą naszego dobra i dlatego mamy go coraz mniej


#JAN#Jarosław Schetyna  2020-03-16

Brawo, w samo sedno. Jedyne merytoryczne wypowiedzi widuje ze strony Bossaka, ale jak widać po sondażach, merytoryka w naszym kraju nie ma znaczenia, ważniejsze jest czy pan Duda jeździ a pani Kidawa nie może , a tak naprawdę ich wyborcy nie znają w większości ich programów, bo w sumie i tak kandydaci nie dotrzymują obietnic to po co program znać


#Rafik   2020-03-16

Nie szczujcie .wszyscy mają oczy i uszy. Nawet u nas próbujecie zakłócać ludzi. Gdyby nie PiS dzisiaj siedzieliśmy w namiotach na ulicy. Zmienić czas kanał w tv i posłuchać innych stacji.ogarnij się i siej ferment


#Ojoj#Rafik  2020-03-16

Gdyby nie pis to nie byłoby wirusa wym prl-bis. Zamknęli by granice wcześniej zanim to się tu przywlokło.


#Ab   2020-03-16

Głos Pasłęcki to prawie jak Gazeta Wyborcza. Ciekawe jak Pasłęczanie zapamiętają JP ?


#Boooooo dlaczego tak   2020-03-16

A co Pan sądzi o orędziu potykającej się o słowa Pani Kidawie-Błońskiej. Bo jak mniemam ta zasłużona opcja polityczna jest bliska Pana sercu. Tym bardziej, że od lat jest Pan beneficjentem tej ponad wszystko uczciwej opcji.


#Miro   2020-03-16

Ty Jurek chyba jesteś ostatnim, który może kogoś osądzać "że ma tupet". I nie chodzi o Dude, bo pis i po to jedno i to samo pod innym płaszczykiem, ale o wasze wały pasłęckie panowie kryształowi


#Verso   2020-03-16

W konstytucji jest przecież zapis w jakiej sytuacji mogą być przełożone wybory,zapraszam zerknąć Rozdział XI art.228 punkt 7. Proszę nie siać zamętu polityczną grą.


#WRC   2020-03-16

Kundel od rana zaczął ujadać.


#Ucho   2020-03-16

A gdzie się schował kocur z prezesem???!!!


#śmiechu warte   2020-03-16

duda ciąga na te żenujące spotkania radnych z pis których przebierają za ratowników medycznych paranoja


#Pl   2020-03-16

napij się zimnej wody!!!


#Kichawa   2020-03-16

Zapomniał o plakatach na placu tysiąclecia waszej kichawy-błoń.....?


#Pasłęczanin   2020-03-16

Przed....ski czy ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Twoja inteligencja redaktorka jest poniżej gowna w szambie. To jest pan prezydent i szacunku więcej. PS Jak był Komorowski to wstydzilem sie za jego zachowanie... Kiedy w koncu przestaniesz mieszać ?


# POwodzenia   2020-03-16

Nie zawsze się zgadzam z redaktorkiem , ale jak widzę Dudusia to nie starcza mi inwektyw żeby wyrazić co o nim myślę !!!


#Oki   2020-03-16

Oj zabraknie kasy na obiecanki wyborcze. Chyba, że będą drukować.


#Kwik   2020-03-16

Co Redaktorze, sondaże zobaczyłeś i próbujesz pomóc nieudacznikom z koalicji obywatelskiej? Już wyborcza i paru polityków nagłośniło aferę z radnym PiS przebranym za ratownika z karetki, który witał prezydenta w szpitalu. Najgorsze jest dla nich to, że gość naprawdę okazał się lekarzem.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności