15 lipca 2020 Henryka, Wlodzimierza, Dawida

Przegrana w Iłowie

dodał 2019-11-10
Przegrana w Iłowie

W sobotnim meczu Polonia okazała się słabsza od swojej imienniczki z Iłowa i przegrała w wyjazdowym pojedynku 3:0 (2:0). Spotkanie od początku było bardzo zacięte. Gospodarze nie stworzyli sobie wiele okazji, ale zamieniali na gole błędy naszej drużyny. Nasza drużyna także miała swoje sytuacje, ale piłka nie wpadła do siatki - Gratuluję Polonii Iłowo zwycięstwa - mówił po meczu trener Piotr Zając. - Graliśmy dziś w wielu aspektach za słabo, by myśleć o zdobyciu punktów. Gospodarze byli konkretniejsi, a nam niewiele wychodziło. Nie kończyliśmy akcji, robiliśmy dużo indywidualnych błędów, przegrywaliśmy stykowe piłki. Zagraliśmy dziś po prostu słabiej. Oczywiście sytuacja kadrowa była trudna, ale nie jest to żadnym usprawnieniem. W sobotę postaramy się zaprezentować z lepszej strony.

Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 3:0 (2:0) Polonia: Wieliczko - Krzykwa, Rosenau, Czerniewski, Olejniczak, Gilarski, Żukowski, Konczewski, Szymański (60' Bildziuk), Kamiński, Błażewicz

ma


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic   2019-11-11

Raczej juz trzeba nowej miotly w klubie w postaci zmiany trenera...


#Mieszkaniec Pasłęka#Kibic  2019-11-11

Widać jak kiepsko jesteś zorientowany, zmiany trzeba zacząć od zarządu klubu, to bezwględny warunek wszelkich zmian na lepsze.


#Kibic #Mieszkaniec Pasłęka  2019-11-12

Może i jestem źle zorientowany ale jedno wiem napewno że zarząd i tak nie pomaga i nie płaci. W tym klubie jeszcze trochę i światło zgaśnie.


#Asystent szaraka   2019-11-10

I jak zwykle tłumaczenia to źle to niedobrze to trawa za śliska po prostu Polonia jest słabiutka i koniec tematu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności