20 lutego 2019 Leona, Ludomira, Zenobiusza

Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01
Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze

Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze na wolne stanowisko urzędnicze ds. gospodarki nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Pasłęku.
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są do 4 lutego 2019 roku do godz. 15.30.
Poniżej ogłoszenie o naborze w formie elektronicznej.


Załączone pliki

  Czwarty nabór

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Monika   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-03

Panie w urzędzie i tak nie mają co robić podpieraj głowę albo na fb przesiaduja, dołożyć im dodatkowego zakresu obowiązków i oszczędności dla gminy jak w sam raz.


#Najlepsza praca tylko po znajomości   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-02

Kompletny brak szacunku do potencjalnych pracowników już na etapie rekrutacji. Wymagania nieadekwatne do śmiesznego wynagrodzenia. Jeśli burmistrz ma konkretne wymagania odnośnie kandydatów to powinien równo wymagać od wszystkich. Przypomnę, że burmistrz od swojego fąfla Henia nie wymagał nawet wykształcenia i wepchnął go na stanowisko wiceburmistrza pomijając ogłoszenie naboru. Nikt nie chce pracować w U.M. w takiej atmosferze gdy znajomości są ważniejsze od kwalifikacji. Pytanie do innych czytelników: jakie stanowisko teraz piastuje Heniu bo się pogubiłem w jego dynamicznej karierze?


#Wyborca świadomy   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-02

Zmień Wiesiu jednego nadętego urzędnika/miałeś dobrą okazję ale wolałeś go chronić/ to i pracownicy się znajdą i atmosfera w urzędzie nie będzie taka gęsta. Jak pytam skąd się biorą rożne "nie" to słyszę, że tak zadecydował przyboczny. Czy do Ciebie takie sygnały nie docierają?


#Damian   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

Nie dziwi mnie, że nie mogą znaleźć osoby do tej pracy skoro oferują podobno warunki płacy jak po byle administracji lub pedagogice. Konkretnym fachowcom trzeba płacić "trochę" więcej.


#Piotruś#Damian  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

Skończ administrację tylko na dobrej państwowej uczelni a później się wymądrzaj. Najpierw trzeba udowodnić swoją wartość a później żądać zarobków. Znam wielu co posiadają dyplomy inż. i mają niestety sianko w głowie. Pozdrawiam


#Nick   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

za siódmym razem zostanie ogłoszony przetarg i kto da mniej ten dostanie pracę.


#AnNA   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

Jeżeli będzie tam panować dalej taka niemiła atmosfera, pracownicy będą inwigilowani i obarczani sprawami nie należącymi do ich obowiązków służbowych, przy czym wynagrodzenie będzie dalej krążyło przy najniższej krajowej to nawet ogłoszenie 6, 7 i 8 naboru nie przyniesie rozwiązania...


#Marta   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

Za piątym będzie już minimum gimnazjalne. Panie burmistrzu zrób Pan porządek z "dziwnymi egzaminami" gdzie wymagana jest znajomość ustawy na pamięć. Szkoda że szanowna komisja która wymaga tak wiele a sami tego nie znają. Zniechęciliście dużo osób i macie rezultat. Po co Panu ten pomocnik Panie burmistrzu? Weź Pan kogoś wykształconego nie mianowanego! O ile można znieść 1500 na start to proces rekrutacji jest nieporozumieniem. Wywal Pan tego obrotowego co pracowników się czepia i wprowadza chorą atmosferę w urzędzie.


#Stażysta   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-02-01

Spoko , będzie wkrótce piąty nabór.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało9 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało18 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...