25 sierpnia 2019 Luizy, Ludwika, Józefa

Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze

dodał 2019-02-01
Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze

Przypominamy o ponownym (czwartym) naborze na wolne stanowisko urzędnicze ds. gospodarki nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Pasłęku.
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są do 4 lutego 2019 roku do godz. 15.30.
Poniżej ogłoszenie o naborze w formie elektronicznej.


Załączone pliki

  Czwarty nabór

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Monika   2019-02-03

Panie w urzędzie i tak nie mają co robić podpieraj głowę albo na fb przesiaduja, dołożyć im dodatkowego zakresu obowiązków i oszczędności dla gminy jak w sam raz.


#Najlepsza praca tylko po znajomości   2019-02-02

Kompletny brak szacunku do potencjalnych pracowników już na etapie rekrutacji. Wymagania nieadekwatne do śmiesznego wynagrodzenia. Jeśli burmistrz ma konkretne wymagania odnośnie kandydatów to powinien równo wymagać od wszystkich. Przypomnę, że burmistrz od swojego fąfla Henia nie wymagał nawet wykształcenia i wepchnął go na stanowisko wiceburmistrza pomijając ogłoszenie naboru. Nikt nie chce pracować w U.M. w takiej atmosferze gdy znajomości są ważniejsze od kwalifikacji. Pytanie do innych czytelników: jakie stanowisko teraz piastuje Heniu bo się pogubiłem w jego dynamicznej karierze?


#Wyborca świadomy   2019-02-02

Zmień Wiesiu jednego nadętego urzędnika/miałeś dobrą okazję ale wolałeś go chronić/ to i pracownicy się znajdą i atmosfera w urzędzie nie będzie taka gęsta. Jak pytam skąd się biorą rożne "nie" to słyszę, że tak zadecydował przyboczny. Czy do Ciebie takie sygnały nie docierają?


#Damian   2019-02-01

Nie dziwi mnie, że nie mogą znaleźć osoby do tej pracy skoro oferują podobno warunki płacy jak po byle administracji lub pedagogice. Konkretnym fachowcom trzeba płacić "trochę" więcej.


#Piotruś#Damian  2019-02-01

Skończ administrację tylko na dobrej państwowej uczelni a później się wymądrzaj. Najpierw trzeba udowodnić swoją wartość a później żądać zarobków. Znam wielu co posiadają dyplomy inż. i mają niestety sianko w głowie. Pozdrawiam


#Nick   2019-02-01

za siódmym razem zostanie ogłoszony przetarg i kto da mniej ten dostanie pracę.


#AnNA   2019-02-01

Jeżeli będzie tam panować dalej taka niemiła atmosfera, pracownicy będą inwigilowani i obarczani sprawami nie należącymi do ich obowiązków służbowych, przy czym wynagrodzenie będzie dalej krążyło przy najniższej krajowej to nawet ogłoszenie 6, 7 i 8 naboru nie przyniesie rozwiązania...


#Marta   2019-02-01

Za piątym będzie już minimum gimnazjalne. Panie burmistrzu zrób Pan porządek z "dziwnymi egzaminami" gdzie wymagana jest znajomość ustawy na pamięć. Szkoda że szanowna komisja która wymaga tak wiele a sami tego nie znają. Zniechęciliście dużo osób i macie rezultat. Po co Panu ten pomocnik Panie burmistrzu? Weź Pan kogoś wykształconego nie mianowanego! O ile można znieść 1500 na start to proces rekrutacji jest nieporozumieniem. Wywal Pan tego obrotowego co pracowników się czepia i wprowadza chorą atmosferę w urzędzie.


#Stażysta   2019-02-01

Spoko , będzie wkrótce piąty nabór.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało4 godziny 53 minut

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało20 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....


Dożynki gminne

Pozostało21 dni

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...