13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Przypominamy - spotkanie motocyklistów

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27
Przypominamy - spotkanie motocyklistów

4 lipca 2020 r. (sobota) Pasłęcka Grupa Motocyklowa wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pasłęku organizuje spotkanie miłośników jednośladów połączone z Mszą świętą, święceniem motorów, paradą ulicami Pasłęka (Chrobrego, Krasickiego, Jagiełły, Westerplatte, 3 Maja, Polna, Ogrodowa, Kopernika, Spacerowa, Partyzantów) oraz ogniskiem w Parku Ekologicznym. Impreza skierowana jest wyłącznie do uczestników tego wydarzenia.

Program:

13.00 – Msza Święta w kościele Św. Bartłomieja w Pasłęku

13.30 - święcenie motorów

14.00 – Parada motorów ulicami Pasłęka

14.30 – ognisko w Parku Ekologicznym

ma


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jeden z wielu   Dwa tygodznie temu, 2020-06-28

Lata światłości dla tej grupy chyba już minęły.Kiedyś działali bardziej prężnie.Może lata światłości wrócą dla Jamazu? Panowie do roboty........


#NoMoto   Dwa tygodznie temu, 2020-06-28

"Impreza skierowana jest wyłącznie do uczestników tego wydarzenia. " To znaczy, że jeśli nie jestem motocyklistą nie mogę przyjść do Parku Ekologicznego, popatrzeć na motory, zagadać, zjeść, wypić itd?


#Tom   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Pasłeka? Znaczy się ta Pasłęka? Równie dobrze mogliby napisać że zlot odbywa się w dupie, ludzie predzej wiedzieli by gdzie to jest


#Rymło mi się#Tom  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Tom, a wiesz gdzie twój dom? Gdy rzekniesz, żeś jest w chałupie, to pomyślą: w czarnej dupie. A więc nie rżnij tutaj głupa, bo pomyślą - Tom to d**a.


#Nażądy są potrzebne   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Lepiej mieć siostrę w burdelu niż brata na japończyku ! Kosiarki na start !


#Naipierw szkoła podstawowa potem pisanie#Nażądy są potrzebne  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Bardziej potrzebny jest Ci słownik ortograficzny, niż "narządy".


#Dziecko komunijne   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Zastanawia mnie jedno dlaczego motocykliści mogą mieć mszę w sobotę o 13-tej a dzieci komunijne tylko o 18-tej ( kościół św.Bartłomieja)dziwne to wszystko.....


#Luzik   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Zaraz, zaraz tu jest temat o zlocie motocykli a nie o Trampie czy Dudzie - tobie się chyba strony pomyliły albo swoją frustrację wylewasz gdzie popadnie żeby sobie ulżyć a komuś podnieść ciśnienie czyli jesteś zwykły pieniacz.


#Są i tacy wśród nas#Luzik  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Facetowi tak pilno do zmiany, że wciska się wszędzie, gdzie wypada i gdzie nie wypada. Zaraz zacznie pisać na murach, jak nadzieje się nie spełnią a może zorganizuje nawet podziemną Gwardię Ludową.


#Janosik   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Najpierw święcenie a później można zapier...


#Niespełnione marzenia małego dziecka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

Ambasador Stanów Zjednoczonych skomentowała obecność wojsk amerykańskich w Polsce i plany dotyczące "Fortu Trump", czyli stałej amerykańskiej bazy wojskowej. Według zapowiedzi Andrzeja Dudy - miała zostać wybudowana w Polsce. To było sformułowanie rozdmuchane przez prasę. Nigdy termin "Fort Trump" nie został użyty w wewnętrznych rozmowach strony amerykańskiej. Ja sama nigdy go nie użyłam - stwierdziła Mosbacher. Gdy przypomniano jej, że tego sformułowania użył w swojej rozmowie z Trumpem Andrzej Duda, dodała: - Tak, podczas swojego pierwszego z nim spotkania. A ja potem powiedziałam, że nie powinno się używać tego terminu. Fort Trump nigdy nie miał szansy stać się rzeczywistością.


#Płać kolejnemu okupantowi   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-06-27

O rzekomych powodach braku porozumienia pomiędzy Polską a USA, agencja Reutera pisała w połowie czerwca. Podstawowymi problemami mają być pieniądze, czyli to jak dużo Polska chce wydać na ściągnięcie do siebie dodatkowych amerykańskich żołnierzy, gdzie mają oni stacjonować oraz wspomniany stopień podporządkowania się Amerykanów stacjonujących w Polsce polskiemu prawu. Są to nieoficjalne doniesienia, jednak agencja Reutera należy do najbardziej wiarygodnych mediów na świecie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności