2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Rajd rowerowy

dodał 2018-07-26
Rajd rowerowy

W miniony wtorek w naszym mieście gościli rowerzyści ze Sztumu, którzy w ramach rajdu rowerowego odwiedzają najciekawsze zakątki Warmii. Wśród uczestników rajdu był burmistrz Sztumu Leszek Tabor, wielki entuzjasta sportu. Pan burmistrz co roku startuje w sztumskim biegu z okazji Konstytucji 3 Maja i uczestniczy w wielu marszach nordick walking. Był również Ryszard Mazerski znany trener lekkiej atletyki, wychowawca wielu medalistów mistrzów Polski. Pan Ryszard jest również przewodniczącym komisji edukacji i sportu Powiatu Sztumskiego. Uczestnikom rajdu bardzo spodobał się pasłęcki Park Ekologiczny oraz Pasłęcka Starówka. Burmistrz Sztumu zainteresował się projektem pasłęckiej tężni, która powstaje w naszym parku. Pan Tabor w swoim mieście skopiuje pasłęcki pomysł.

mp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Abc   2018-07-27

ścieżka na Sprzymierzonych nie nadaje się do niczego.


#Lol#Abc  2018-07-27

Fakt więcej wystających krawężników niż asfaltu, fuszerka straszna, kto to odbierał ?


#Marek Chrapan#Abc  2018-07-27

Prawie wszystkie chodniki (ze ścieżkami rowerowymi) po przecież krótkim okresie użytkowania wyglądają jak martwe fale po ciężkim sztormie. Dla lubiących trening błędnika to nawet przyjemne "bujanie się" na rowerze, nie trzeba wyprawiać się na morskie wody


#Emeryt   2018-07-27

Za taki stan zarośniętych i nie równych ścieżek oraz zarośniętych zasuszonych gazonów czy trawników ktoś jest odpowiedzialny.Czasami się widzi ludzi z łapanki że coś tam skubią a ja pytam gdzie są ludzie ,którzy podpisali umowę o dbanie o Pasłęcką zieleń.


#Ja   2018-07-26

Jeszcze Steffena. Jakiś rajd samochodowy jest tam planowany? Tyle słupków nastawiane


#Ja   2018-07-26

Znak przy lidlu kierujący do parku - brakuje kilku liter. Parking przed przychodnią - wypada kostka, Sprzymierzonych - na całej długości wzdłuż ścieżki rowerowej przy krawężniku wyrasta trawa....Tego nie widzieli?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności