27 października 2021 Iwony, Sabiny

Rekordowa wygrana Polonii

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-10

Trzy punkty w tym meczu były pewne dla piłkarzy Polonii. Jedyną niewiadomą było to, ile bramek strzelą podopieczni trenera Sebastiana Cierlickiego piłkarzom ze Zwierzewa. W pierwszej połowie po bramkach Radka Lenarta w pierwszej i dziewiątej minucie, Kamila Kuczkowskiego w piętnastej minucie i trzech bramkach Kuby Błażewicza (18”, 32” i 43”) prowadzimy 6:1. W drugiej połowie strzeliliśmy jeszcze osiem bramek i ostatecznie wygrywamy 14:2.

Polonia Pasłęk – Szeląg Kormoran Zwierzewo 14:2 (6:1) Bramki: Lenart 1', 9', 51', 80', Kuczkowski 15', 88', Błażewicz 18', 32', 43', 70', Kamiński 56', 77', Bakunowicz 60', Włodarczyk 67'

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz, Wiczyński,(46' Sambor) Kuczkowski, Bakunowicz, Błażewicz, Lenart, Czubak(62'Chwoszcz) , Kopycki(57' Włodarczyk), Kamiński, Bildziuk.