28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka
Reklama Heops

Restauracja NOVA ze "Złotym Widelcem"

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-09-07
Restauracja NOVA ze

 

Restauracja NOVA z Pasłęka otrzymała nagrodę „Złotego Widelca" podczas X jubileuszowej edycji Polska od kuchni – akcji promującej polską gastronomię. Gala odbyła się 2 września w warszawskiej Scenie Relax. Restauracja NOVA z Pasłęka otrzymała wyróżnienie w kategorii restauracja autorska. Szefem kuchni tejże restauracji jest znany restaurator i uczestnik programu Hell's Kitchen Jakub Wolski. 

W tym roku statuetki „Złotego Widelca" dla najlepszych restauracji w Polsce wręczono w kategoriach: restauracja hotelowa i restauracja autorska, kuchnia polska i staropolska, śródziemnomorska, międzynarodowa, orientalna oraz stek house. Restauracja NOVA zaprasza codziennie na przepyszne dania, jeszcze z letniej karty. Niebawem ruszamy z jesienną kartą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. NOVA to miejsce idealne na spotkania rodzinne jak i biznesowe, możecie Państwo również zorganizować tam uroczystości oraz konferencje. NOVA dysponuje dwiema przestronnymi salami oraz restauracją na około 100 osób. Znajdziecie ich tuż przy trasie S7 na wysokości zjazdu Pasłęk Południe. 

Inwestycja realizowana w ramach projektu "W krainie ślimaka". Utworzenie i wdrożenie sieciowego, regionalnego produktu turystycznego. Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia w ramach Osi Priorytetowej 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia.
 
0
0
0
0
0
0

Żwirownia 1140 px
nasza2