11 grudnia 2018 Damazego, Waldemara, Daniela

Rok wyborów i inwestycji

dodał 2017-12-22
Rok wyborów i inwestycji

Nadchodzący rok 2018 będzie rokiem wyborów do samorządu i ważnych dla miasta inwestycji. W listopadzie okaże się czy zabiegi prezesa i lokatora Pałacu Namiestnikowskiego doprowadzą do przejęcia samorządów przez PiS. W Pasłęku może być to trudne do wykonania ponieważ czeka nas sporo ciekawych inwestycji. Pisaliśmy już o budowie marketu budowlanego Mrówka, rozbudowie firmy DRE i powstaniu nowego zakładu produkującego okna. Rozpocznie się też realizacja inwestycji na ul. Boh. Westerplatte (myjnia i stacja paliw). Budowa stacji paliw jest możliwa również przy ul. Kraszewskiego. Ciekawie zapowiada się inwestycja na terenach odlewni ORWO. Niebawem inwestor z Lubawy ma przedstawić koncepcję zabudowy tej części miasta. To nie koniec inwestycji. Docierają do nas sygnały o dużym przedsięwzięciu, które ma być zrealizowane w okolicy węzła południowego trasy S 7. Ożywienie gospodarcze miasta i gminy Pasłęk będzie miało ogromny wpływ na wyniki jesiennych wyborów samorządowych.

jp

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Duff   2017-12-23

a jaka w tym zasługa nierobów z urzedu miasta i gminy?!


#Bolo   2017-12-23

Znam lepszych, też młodych i już przygotowanych do pracy w administracji samorządowej.


#Moherowe sombrero   2017-12-23

spokojnie zagłosuję na PiS


#Roma777   2017-12-23

A może LOKATORZY gminy...poszliby wreszcie tam,gdzie ich miejsce...co za tupet!!!!


#Xxx   2017-12-23

Myślę że na święta redaktor jakąś lekturę do czytania wystawi ,a później pisanie opinii przez obywateli którzy tylko czekają .żeby się kłócić,a "naczelny" redaktor będzie miał co czytać w święta.


#Sąsiad   2017-12-23

Ja na waszym miejscu nie rozpisywał bym się o producencie okien i jego inwestycjach.Byli pracownicy dostają wezwania do Urzędu Skarbowego w celu "przesłuchania w charakterze świadka na okoliczność świadczenia pracy w firmie A... ". Może wreszcie się za niego wezmą!!!


#Obserwator   2017-12-22

Redaktor wciąż na niepewnym koniku jedzie, to i nie dziw, że panikuje.


#Wyborca   2017-12-22

Czyżby redaktora panika dopadła rok przed wyborami ? Kibicuję PiS !


#Informator   2017-12-22

A ja wiem że ma być inwestycja na zbiorniki gazu w okolicach Pasłęka aby każdy miał gaz z rurki a nie butli. Nie opłaca się ciągnąć rurociągu z Elbląga więc taniej wybudować zbiorniczki.


#Wyborca   2017-12-22

Liczył głosy i dostawiał iksy będzie Błaszczak, czyli ta opcja zwycięży w wyborach. A Śniecikowski inteligentny jest i nie zdziwiłbym się, gdyby w przyszłym roku wykonał woltę polityczną i znalazł się w Pisie. Przecież i tak standardy rządzenia mamy podobne do tych ze szczebla centralnego. Nic by sie nie zmieniło. Nawet czytając netgazetę ma sie wrażenie, że to lokalny serwis internetowy TVP-info. Bum inwestycyjny - Mrówka hehe, i może jeszcze ze dwie Biedronki.


#Bb#Wyborca  2017-12-23

he he ... zrobiłes mi dzień.... dostawiał ixy... he he he


#Bolo   2017-12-22

Róbcie sobie chłopaki kampanię gdzie indziej. Nieudaczników i cwaniaczków należy gonić. Potrzebni są młodzi ludzie bez obciążeń.


#Zgrywus   2017-12-22

Jerzy Jaki nowy zakład produkujący okna? Przecież ten zakład już istnieje On porostu się rozbudowuje.Moze już pora pisać poprawnie i ze zrozumieniem dla czytających. Wprowadzenie czytelników w błąd !


#Roman   2017-12-22

W naszej karczmie, wieczorem wczoraj, pojawił się nasz wsiowy Antek. Podzielił się z nami radosną wiadomością, że glosować można przez postawienie w kwadraciku wyborczym znaku swastyki. W znaku tym linie krzyżują się. Od m-ca nie jest już PiS-owcem, lecz narodowcem. Zamiast piwa dostał kopniaka w sempiternę (jak nazywał to miejsce niejaki Zagłoba).


#Jak ja nie lubię kretynów   2017-12-22

Choćbyśta się zesrali w drobny mak, pluli i dmuchali pod wiatr to i tak Burmistrzem zostanie Pan Śniecikowski jeśli tylko zgłosi ochotę na kandydowanie.


#Nicko#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-23

Nie lubisz kretynów a w lustro się boisz spojrzeć wyciągnij palec z d...y napoleona bo zaraz go złamiesz


#Ja#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-22

Wygra, zgadza sie. Ale nie dlatego ze jest tak dobry, tylko dlatego ze brak jakiegokolwiek sensownego kontrkandydata, wiec z takiej wygranej watpliwy powod do dumy


#Aha#Jak ja nie lubię kretynów  2017-12-22

tak silną klikę stworzył?


#Xd   2017-12-22

i tak zagłosuje na p.Kopańskiego.czas na zmiany


#Na co wy liczycie#Xd  2017-12-22

A kto to jest ten Kopański? To ten sam bubek, który na swoim blogu kasuje niewygodne komentarze i blokuje dostęp do strony? Tak samo będzie załatwiać interesantów. Jak niewygodny to paszoł won i nakaz strażnikowi na nie wpuszczanie do urzędu.


#Aaa#Na co wy liczycie  2017-12-22

Kopański to dla nie wiedzących pracowity i uczciwy człowiek. Nie uwikłany w śliskie biznesy. Pomyślcie tylko bez uprzedzeń. Pomyślności i otwartych głów.


#PASŁĘCZANIN   2017-12-22

Za każdym razem dodawne przez administratora ogłoszenia nawiązują do PISu, ile już tego można czytać . Panie P. strona głosu Pasłęka ma na celu ukazać co się dzieje w mieście a nie przedstawiać czyjeś poglądy polityczne , niech si,ę Pan zmiłuje. PS. BOICIE SIĘ O SWOJE STOŁki i tyle. Idą święta na tym się skupcie. Pozdrawiam.


#Mikołaj   2017-12-22

Bym coś napisał ale mi już się nie chce .Wesołych i spokojnych świąt Wszystkim życzę.


#Melon   2017-12-22

W Pasłęku pozostanie JOW (jednomandatowy okręg wyborczy), więc po co bić tendencyjną pianę o nadciągającej apokalipsie. Władza prędzej, czy później zepsuje każdego - jedyna recepta, wziąć sprawy w swoje ręce i zagłosować w wyborach. Nie głosując pozwalasz wybrać innym.


#Mikołaj   2017-12-22

I poco ten " JAD", zazdrość, zawiść .Idą Święta ,czas radości i życzliwości drugiemu człowiekowi. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ.Polityka ta duża i ta mała zawsze była i będzie brudna. Życzę wszystkim zdrowych Wesołych Świąt .


#Maxym   2017-12-22

Może czas na ulice Zwycięstwa ,Bankowa w końcu się zająć


#Nick   2017-12-22

Ho ho ho ale się nam redaktor odpalił czyżby nowe dropsy łykał przez 3 kadencje nic się nie działo albo inwestycje były skutecznie blokowane a teraz manna z nieba najpierw konkrety niech inwestorzy zaczną skończą i zatrudnia to będziemy mówili o sukcesie ale nie jest to na pewno zasługa napoleona on tylko szkodzi niż pomaga


#Propaganda grubego   2017-12-22

A jeśli w nadchodzącym roku rozpocznę budowę domu, to też będzie zasługa lokatora pasłęckiego zamku ????


#Zobacze to uwierze   2017-12-22

Pisac mizemy do ....srnej !!


#Rafcio   2017-12-22

Tutaj nie będą szczekac pisiory tylko Ci co oczekują ze Burmistrz ma im DAĆ prace za 4 tysiące netto. Nik nie będzie pytał o kwalifikacje i wykształcenie Tylko przekładanie papierków w biurze od 7 do 15. To są moje spostrzeżenia po przeczytanych komentarzach na tej stronie co pojawiały się zawsze pod artykułami gdzie była dyskusja "jaki to nasz burmistrz je zły i nie ma kompetencji" .


#Gazeta polska   2017-12-22

no pisiory otumanione radyjkiem torunskim ,zaczynajcie :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Wydarzenie odddbyło się 5 godzin temu 

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...