10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Segregujesz? Zyskujesz!

dodał 2018-05-13
Segregujesz? Zyskujesz!
Po raz szósty pasłęczanie wzięli udział w Festynie Ekologicznym. Organizatorem tej cyklicznej imprezy, której celem jest promowanie selektywnej zbiórki pozostałości jest Urząd Miejski w Pasłęku i Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu. Tym razem wspierał ich CEZ ESCO oraz VEOLIA Północ.

 

Mimo że festyn rozpoczął się o godzinie 10-tej, pierwsi chętni, którzy chcieli wymienić swoje ekośmieci na rośliny, pojawiali się na Stadionie Miejskim dużo wcześniej. „Na ochronie środowiska Twoje zdrowie zyska” – to właśnie konkurs, który cieszył się największym powodzeniem. Polegał on na tym, że w zamian za przyniesione selektywne odpady komunalne (np. zużyte baterie, makulatura, czy też sprzęt elektryczny i elektroniczny) można było otrzymać nagrodę w postaci drzewka, kwiatka lub innej sadzonki. Były też konkursy dla dzieci i dorosłych oraz występy artystyczne, które nawiązywały do tematów, związanych z ochroną środowiska , prawidłowym segregowaniem odpadów i recyklingiem. Informację o ilości zebranych odpadów przekażemy Państwu po otrzymaniu oficjalnego komunikatu od organizatora. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wczorajszego festynu.

aw

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Znudzony   2018-05-14

Bolo - nie wiem co i jak będzie. Może być różnie. Ani ja, ani nikt z tych tu piszących też nie wie. A bywa czasem zupełnie inaczej, niż się wydaje.


#Bolo   2018-05-14

znudzony niebawem obudzisz się z ręką w nocniku.


#Wyborca#Bolo  2018-05-14

I pewnie zapewne będzie. Odbudowa siły Polski to oksymoron. Polska nigdy nie była silna.


#śmieszek   2018-05-14

Wróżysz z fusów kawy czy jakieś konkrety?


#Znudzony   2018-05-14

Cała ta paplanina tutaj psu na budę się zda. W każdej partii zdarzy się jakiś patologiczny typ. Problem tkwi w czym innym a mianowicie w celach, do których dąży każda partia. O ile PiS dąży do odbudowy siły Polski, to PO była i jest nastawiona na wyciągnięcie jak największych korzyści materialnych i innych dla swoich członków a zwłaszcza dla swojej wierchuszki. Stąd powszechna wyprzedaż wszystkiego państwowego co się dało. Teraz PiS z mozołem stara się z powrotem coś odkupować. A to, co tu ktoś napisze, to nic nie znaczy, to tylko pusta pyskówka, dla zabicia czasu - aby dokopać przeciwnikom. Śmieszne.


#Abc   2018-05-14

Burdell u mieszkaniu sekretarza PO Gawłowskiego , o którym dowiedzieliśmy się w sobotę , juz w niedziele się wyprowadził... Poinformowała zona Gawłowskiego. Szybkie są.... he he he Klientów pewnie by zabrakło, a "interes musie się kręcić" .


# he he hee#Abc  2018-05-14

Gawłowskiego kręcenie lodów w tym przypadku ma dwuznaczne albo i potrójne znaczenie.....


#He he hee# he he hee  2018-05-14

Były jakies delegacje partyjne PO z Pasłeka do Szczecina albo w okolice?


#Hgf#He he hee  2018-05-14

Do warszawy. Ten burdelik był w Warszawie, ale juz pozamiatane. Trzy "lokatorki" się wyprowadziły, jak podała żona Gawłowskiego.


#He he#Hgf  2018-05-14

Jedna dała Dziubce ten no.... wywiad.


#Spokojny   2018-05-13

Nie byłem tam ale z komentarzy wynika, że kilku chamów może zepsuć każdą, nawet najlepszą inicjatywę. Skąd się to chamstwo bierze? Ano głównie stąd, że ludzie często biorą przykład z góry. A górę wyrżnęli nam Niemcy i Rosjanie. Ci ostatni wystrugali nam nową górę z kryminalnych mętów, których zatrudnili jako nową władzę. Nowa władza trwała kilkadziesiąt lat i zaraziła nas chamstwem, nobilitowanym jako zaradnością, które w rzeczywistości jest chamskim rozpychaniem się łokciami. Z drugiej strony, organizatorzy powinni ograniczyć ilość fantów na osobę aby wszyscy mogli skorzystać a nie tylko chamy.


#Abc#Spokojny  2018-05-13

ponoć Gawłowski miał b****l z prostytutkami w mieszkaniu. Taka to POwska elita. Komusze syny mjaa pociąg.... prostytutki, narkotyki, łapówki ....


#Madzia#Abc  2018-05-13

W PIS DU żo twój wnosi nowego do sprawy jesteś taki inspektor od Rózowej Pantery.


#Bleee#Abc  2018-05-13

oj tam oj tam, trala lala... nie boordel tylko gastronomia, ... czyli lodziarnia (info z netu).


#Znawca#Abc  2018-05-13

Chamy z festynu i Gawłowski to ten sam sort.


#Hellou#Abc  2018-05-13

A co twoja matka tam u niego robiła ?


#Abc#Hellou  2018-05-14

nic , nie była tam. Nie gustuje w męskich prostytutkach. A co, obsługiwałes jakies panie z Pasłeka? Albo nie, nie odpowiadaj, o twoim życiu intymno-zawodowo-"gastronomicznym" nie chce nic wiedzieć .


#Pocztylion#Abc  2018-05-14

Popytaj mamusi wszystko ci opowie, przecież już wróciła


#Aha#Pocztylion  2018-05-14

Pomyliłeś ze swoją mamuśką? współczuję... he he heee


#Pocztylion#Aha  2018-05-14

Sobie współczuj biedaku


#Aha#Pocztylion  2018-05-14

A co mnie obchodzi gdzie się szlaja twoja mamuśka. Obrzydzenie na ciebie a nie współczucie mnie bierze. Tfu!


#Dociekliwy   2018-05-14

Media, w tym i prasa są m.in. od tego, żeby wszelkie patologie nagłaśniać. Sprawę Gawłowskiego nagłośniono i siedzi. Sprawę tego byłego radnego PiS nagłośniono i nie siedzi? PO nie krzyczy? Dziwne, Rachonia chcą wywalić a byłemu radnemu dali spokój? A może to nieprawda, bo nie wierzę aby PO odpuściła byłemu radnemu z PiS-u. No, chyba że przeszedł do PO, to zzzzzzzzzzupełnie co innego.


#Niezłe jaja#Dociekliwy  2018-05-14

Rafał Piasecki najpierw zrezygnował z członkostwa w PiS, a następnie zrzekł się mandatu radnego Bydgoszczy. Przed opinią publiczną na początku reprezentował go przede wszystkim mecenas Piotr Bartecki, który przyjął "odważną" taktykę obrony swojego klienta. Adwokat tłumaczył, że Rafał Piasecki maltretował żonę "wołając o miłość". Sięgnął też po argument matematyczny. Tłumaczył, że "są tylko cztery nagrania z ostatnich czterech lat", co daje średnią jednej awantury rocznie.


#Bezstronny#Niezłe jaja  2018-05-14

No to jest jakaś różnica między Piaseckim i Gawłowskim. Piasecki zrzekł się funkcji a Gawłowski nie. Piaseckiemu Kaczyński by nie odpuścił, Gawłowskiego Schetyna broni. Czyli PiS trzyma jakiś standard a PO idzie w zaparte.


#Aż strach pomyśleć#Dociekliwy  2018-05-14

PO to potęga, ale tylko w Pasłęku.


#Pytam   2018-05-14

Ilu jeszcze posłów i działaczy PO ma burdele w mieszkaniach? No ? Przyznać się .... :)))) Na razie Kropiwnicki i Gawłowski, sa jeszcze jacys w oklicy? Może budyń, ma chyba z 8 mieszkań w Gdańsku.... to byłaby spora "siec gastronomiczna".


#Mistrzu#Pytam  2018-05-14

Zbonikowski to pierwszy poseł PiS, któremu w tej kadencji Sejm uchylił immunitet. Łukasz Zbonikowski pod względem afer obyczajowych i liczby śledztw prowadzonych w jego sprawach nie ma sobie równych nie tylko w PiS, ale w całym Sejmie.


#Zboczeniec pisioekowy#Pytam  2018-05-14

Ekspress Bydgoski szczegółowo zrelacjonował agresywne zachowanie Rafała Piaseckiego, który "wyzywał żonę, bił ją i wyrzucał jej rzeczy przez okno". Dodatkowo polityk, który wyznaje jedynie "tradycyjne wychowanie", bił Karolinę Piasecką "w imię Boże, żeby zrozumiała, jak powinna funkcjonować prawdziwa chrześcijanka". Zobacz: Radny PiS znęcał się nad żoną i dziećmi?! "Biję cię w imię Boże" Sprawa katowanej żony radnego partii rządzącej okazuje się jeszcze bardziej bulwersująca. Karolina Piasecka razem z prawnikiem pojawiła się w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedziała o tym, jak była kopana, bita w ciąży i zastraszana. Polityk Prawa i Sprawiedliwości bił ją po twarzy szmatą, gdy odmówiła przyjścia do łóżka w samym zegarku, który jej kupił...


#Do kompletu#Pytam  2018-05-14

Bił nie tylko żonę. Nowe, szokujące informacje o byłym radnym PiS Rafał Piasecki, były radny PiS z Bydgoszczy, znęcał się nie tylko nad żoną. Ofiarą jego przemocy miała paść także teściowa i córki polityka.To zakompleksiony facet - w rozmowie z "Faktem" mówi o Piaseckim jeden z siąsiadów. Radny miał na oczach swoich dzieci popychać swoją teściową i próbować wyrzucić ją z domu. Zdewastował także samochody rodziców Karoliny, umieszczając na nich wulgarne napisy. Córki miał zamykać w toalecie i zmuszać do picia mleka


#Ojej#Pytam  2018-05-14

Asystent europosła PiS zmuszał żonę do prostytucji przez OSIEM LAT! "Bił mnie, krzyczał: Brudna sz*ato, wypie**alaj do BURDELU! Może o nim coś napiszesz.


#Aha#Ojej  2018-05-14

Nie znam takiego przypadku, pewnie kłamiesz.


#Spokojny#Aha  2018-05-14

Kłamstwo to jeden z fundamentów PO, bo PO to Przestępcza Organizacja, zwana też potocznie mafią. Mafia to związek polityków i kryminalistów, co ostatnio zaczyna się ujawniać dzięki pracy służb. Przykład - Gronkiewicz-Walc, Gawłowski, a wkrótce będzie więcej.


#Cynk#Aha  2018-05-14

W TVP takich przypadków nie pokazują, jeszcze ktoś by na oczy przejrzał


#Pielęgniarka#Spokojny  2018-05-14

Musisz koniecznie zmienić dilera


#Pytam#Pielęgniarka  2018-05-14

ty się "pielęgniarko" znasz, narkotyki, zegarki, burdelle. Fanka PO jesteś czy pracownica "gastronomii" u Gawłowskiego ?


#Aha#Spokojny  2018-05-14

Oczywiście PO ma związki z mafią, a własciwie sama jest mafią.


#Immunitet #Spokojny  2018-05-14

A co tam u senatora Koguta słychać ?


#Druga pielęgniarka#Pytam  2018-05-14

Sam sobie kupujesz, czy Antek ci swoje proszki podsyła ?


#Teraz znasz#Ojej  2018-05-14

Poseł PiS maltretował żonę Poseł Łukasz Zbonikowski został oskarżony przez swoją małżonkę o przez domową. Sprawa została skierowana do sądu, ale nikt nie spodziewał się, że taki będzie jej finał. Polityk partii rządzącej miał znęcać się nad partnerką, traktować ją jak śmiecia, wyzywać, a nawet naruszać nietykalność cielesną.


#Ojej #Aha  2018-05-14

Musiałbyś coś jeszcze czasami przeczytać, oprócz wytycznych z KC


#Nick#Immunitet   2018-05-14

Senatorowie PO głosowali przeciw odebraniu Kogutowi immunitetu? A to heca. ... Trzeba było glosować za odebraniem.


#Jaja#Nick  2018-05-14

A spytaj ty któregoś senatora obojętnie z jakiej parti, czy on choć raz wiedział za czym głosuje, to grupa ludzi całkowicie zbędnych, ci z PIS to SMS, dostali z KC ale gdzie toto umie SMS -a przeczytać


#Dzisiaj #Aha  2018-05-14

Wysłano do 63 ministrów i wiceministrów zapytanie, czy oddadzą nagrodę. Odpisało 44. Spośród nich odpowiedzi, że nagrodę „odda” udzieliło 6. W tym o przekazaniu nagrody na Caritas poinformowało...2. Jeszcze jakieś wątpliwości, o uczciwościu rządu PiS?


#Gfd   2018-05-14

My tu gadu gadu, a tymczasem Gawłowskiemu robią jesien średniowiecza.....


#Zbigniew#Gfd  2018-05-14

Nie długo zaczną dla Szyszki


#Nick#Gfd  2018-05-14

no tak, we więźniu nie ma burde... znaczy usług gastronomicznych.....


#Roman   2018-05-14

Ilości zakrętków nie zapodano. Przepraszam za gramatykę wypowiedzi lecz, gdy uczyli końcówków, na wagarach byłem.


#Łone   2018-05-13

Festyn fajny znacznie lepszy niż rok temu. Fajne atrakcje dla dzieci i lokalizacja mimo wszystko lepsza niż rok temu. Zawiedli cebulacy Pasłęccy bartachło i bydło! To co się działo to było BYDŁO! Chamstwo wpychało się w kolejkę. Miało być 10 drzewek na osobę ale przy mnie gościu rozdrabniał kartki z 2600 punktów na 8x300. = 80 drzewek jeden szmaciarz a takich było kilku. TO powinien być wymiar symboliczny tak aby każdy dostał coś fajnego a nie kilku cwaniaków zgarnęło 300 drzewek a reszta dostała albo kwiatka albo suche zioła! Ostatni raz oddawałem tak moje zbierane rok elektrośmieci.


#On   2018-05-13

No Polaki cebulaki macie swój temat:) Zajrzę wieczorem, będzie co poczytać:)))


#Kasia   2018-05-13

Lokalizacja imprezy to nieporozumienie. wymiana odpadów na kwiatki powinna mieć symboliczny wymiar edukacyjny dla najmłodszych a nie że ktoś ciagnie przyczepę elektrośmieci. Śmieszne to. I te kłótnie w kolejkach ehhhhh


#Bimex   2018-05-13

Pan pracujący w Urzędzie Pracy w Pasłęku wbił się na beszczela. Trochę kultury proszę Pana wypada prezentować! Panicz z Cichej w białej koszulce też po chamsku z resztą nie dziwi mnie to bo cicha prezentuje niski poziom kultury!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...