19 czerwca 2019 Gerwazego, Protazego

Sołtys dziękuje

dodał Tydzień temu, 2019-06-12
Sołtys dziękuje

W dniu 1 czerwca w sołectwie Nowe Kusy odbyła się uroczystość zorganizowana przez sołtysa Stanisława Wiśniewskiego oraz radę sołecką. Atrakcji dzieciom nie zabrakło. Zabawę najmłodszym dostarczyła para animatorów oraz dmuchane zabawki. Były też ciasta, wata cukrowa i gofry. Dla nieco starszych serwowano frytki i zupę grochową ugotowaną w kuchni polowej. Czas umilała muzyka oraz gry i zabawy. Sołtys Wiśniewski serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, którzy wspierali organizację imprezy. Oto oni:

Lodziarnia Gwiazdka, Lodziarnia Jankowscy, Lombard Sknerus, Nauka Jazdy Korel, Salon Fryzjerski Agata, Kiosk Andrzej Giziński, Market Chiński, Kebab Rynek, Hubcio Bogusław Sierocki, Salon Fryzjerski Tomek, Wipasz Krosno, Kawiarnia MIR, Salon Fryzjerski Agnieszka Lebecka, JRG w Pasłęku, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pizzeria Italiano, Pizzeria Jedynka, Maciek Mularczyk Chin Kan, Lombard Unikat, Teresa Lubaszewska, Komis Euro, Sklep Spożywczo – Przemysłowy B. Tkacz.

sw

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Profesor życzliwy   6 dni temu, 2019-06-13

Tam co drugi jeździ pijany albo pod wpływem innych środków policja powinna być tam częstym gościem... Ludzie bez prawo jazdy jeżdżą piją podczas jazdy alkohol może czas coś z tym zrobić...


#Stary kierowca   6 dni temu, 2019-06-12

Wałkowanie zatrzymania pijanego gościa za kierownicą nie jest nudne - jest konieczne, by wbić niektórym ludziom do głów, że z procentami za kółko nie siadamy, bo możemy kogoś ZABIĆ.


#Profesor   Tydzień temu, 2019-06-12

Zatrzymali to zatrzymali już wszyscy wiedzą stało się to już dosyć nudne walkowanie tego tematu prawda jest taka że życzliwy musiał w tym pomóc.. z czystej zazdrości? Chyba że żal ściskal tylnia cześć ciała... Źle zrobił siadl za kółko pod wpływem alkoholu teraz pewnie rozumie swój błąd ale po co dalej pisać tego typu komentarze... Nie on pierwszy nie ostatni na tej wiosce tylko nie każdy widzi siebie swoich bliskich tylko obcych niech każdy kto w kółko to walkuje komentując ten artykuł pomysli czy aż taki święty jest... Ja komentując To nigdy nie wsiadłem/am pod wpływem a osoby zawistne komentując napewno maja dużo na sumieniu pozdrawiam i życzę mniej zawiści do innych i więcej patrzenia na swoją dupe a nie na inne... A impreza była super dzieci się dobrze bawiły


#Prokurator#Profesor  6 dni temu, 2019-06-12

Potencjalny morderca niestety...


#Nick#Profesor  Tydzień temu, 2019-06-12

Tak to prawda było super i dzieci się dobrze bawiły dobrze że bez alkoholu :)


#Nick   Tydzień temu, 2019-06-12

I po imprezie zatrzymano goscia z promilami ...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zawody ŚDS

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 10:00 

W środę 19 czerwca planowana jest kolejna impreza o charakterze sportowym. Na stadionie...


Zaproszenie na Palinockę

Pozostało4 dni

Po raz trzeci już w gminie Godkowo odbędzie się plenerowe spotkanie związane z Nocą...


Artystyczne Lato 2019

Pozostało4 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają w...