14 lipca 2020 Ulryka, Bonawentury, Kamila

Sołtys dziękuje

dodał 2019-06-12
Sołtys dziękuje

W dniu 1 czerwca w sołectwie Nowe Kusy odbyła się uroczystość zorganizowana przez sołtysa Stanisława Wiśniewskiego oraz radę sołecką. Atrakcji dzieciom nie zabrakło. Zabawę najmłodszym dostarczyła para animatorów oraz dmuchane zabawki. Były też ciasta, wata cukrowa i gofry. Dla nieco starszych serwowano frytki i zupę grochową ugotowaną w kuchni polowej. Czas umilała muzyka oraz gry i zabawy. Sołtys Wiśniewski serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom, którzy wspierali organizację imprezy. Oto oni:

Lodziarnia Gwiazdka, Lodziarnia Jankowscy, Lombard Sknerus, Nauka Jazdy Korel, Salon Fryzjerski Agata, Kiosk Andrzej Giziński, Market Chiński, Kebab Rynek, Hubcio Bogusław Sierocki, Salon Fryzjerski Tomek, Wipasz Krosno, Kawiarnia MIR, Salon Fryzjerski Agnieszka Lebecka, JRG w Pasłęku, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pizzeria Italiano, Pizzeria Jedynka, Maciek Mularczyk Chin Kan, Lombard Unikat, Teresa Lubaszewska, Komis Euro, Sklep Spożywczo – Przemysłowy B. Tkacz.

sw

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Profesor życzliwy   2019-06-13

Tam co drugi jeździ pijany albo pod wpływem innych środków policja powinna być tam częstym gościem... Ludzie bez prawo jazdy jeżdżą piją podczas jazdy alkohol może czas coś z tym zrobić...


#Stary kierowca   2019-06-12

Wałkowanie zatrzymania pijanego gościa za kierownicą nie jest nudne - jest konieczne, by wbić niektórym ludziom do głów, że z procentami za kółko nie siadamy, bo możemy kogoś ZABIĆ.


#Profesor   2019-06-12

Zatrzymali to zatrzymali już wszyscy wiedzą stało się to już dosyć nudne walkowanie tego tematu prawda jest taka że życzliwy musiał w tym pomóc.. z czystej zazdrości? Chyba że żal ściskal tylnia cześć ciała... Źle zrobił siadl za kółko pod wpływem alkoholu teraz pewnie rozumie swój błąd ale po co dalej pisać tego typu komentarze... Nie on pierwszy nie ostatni na tej wiosce tylko nie każdy widzi siebie swoich bliskich tylko obcych niech każdy kto w kółko to walkuje komentując ten artykuł pomysli czy aż taki święty jest... Ja komentując To nigdy nie wsiadłem/am pod wpływem a osoby zawistne komentując napewno maja dużo na sumieniu pozdrawiam i życzę mniej zawiści do innych i więcej patrzenia na swoją dupe a nie na inne... A impreza była super dzieci się dobrze bawiły


#Prokurator#Profesor  2019-06-12

Potencjalny morderca niestety...


#Nick#Profesor  2019-06-12

Tak to prawda było super i dzieci się dobrze bawiły dobrze że bez alkoholu :)


#Nick   2019-06-12

I po imprezie zatrzymano goscia z promilami ...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności