6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

Spotkanie Wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej

dodał 2019-12-21
Spotkanie Wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia w dniu 18 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej odbyła się uroczysta Wigilia z udziałem zaproszonych gości, uczestników oraz kadry.

Wśród przybyłych gości byli: Pan dr Wiesław Śniecikowski Burmistrz Pasłęka, Pani Agnieszka Pocełujko Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku wraz z pracownikiem socjalnym Panią Sylwią Zielińską, Pani Elżbieta Marszałkowska były kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku i Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzecznej, Pani Małgorzata Hurman Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Godkowie, Pani Izabela Charmuszko Sekretarz Gminy Godkowo, Pan Zbigniew Lichuszewski Wójt Gminy Rychliki.

Zebraliśmy się jak co roku żeby pielęgnować ten piękny zwyczaj jakim jest wspólna Wigilia. Świąteczny nastrój wypełniły tradycyjne dania wigilijne. Nie zabrakło dzielenia się opłatkiem i wspólnego kolędowania.
W tak ciepłej, rodzinnej atmosferze wspólnie dotarliśmy do punktu kulminacyjnego spotkania, jakim było wręczenie wszystkim zebranym podarunków.

Serdecznie dziękujemy za obecność i świąteczne życzenia wszystkim zebranym gościom i raz jeszcze w imieniu kadry i uczestników życzymy zdrowych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych oraz szczęśliwego Nowego Roku.

k

 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Rodzic   2019-12-21

Najważniejsze, że uczestnicy byli zadowoleni. Szacunek dla Pań terapeutek za przygotowanie pięknej Wigilii.


#ON   2019-12-21

#ON# Jeżeli mi wiadomo to od chwili powstania ŚDS Rzeczna kierownikiem była pani Alicja Karulewska , co za fałsz i zakłamanie i ktoś się pod tym bez zastanowienia podpisuje.


#Ja#ON  2019-12-21

Pani Ela pelnila tam funkcje kierownika przez rok czasu i jak mi wiadomo byl to bardzo dobry okres dla tej placowki, no coz wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu, nie tylko wspanialy kierownik ale tez cudowny, dobry czlowiek. Tak wiec plucie jadem i posadzanie o falsz jest bezpodstawne. Mimo wszystko Wesolych Swiat , zycze obiektywizmu i bezstronniczosci


#Obiektywny   2019-12-21

Inicjatywna godna pochwał. Pamiętajmy o tych których los w życiu nie oszczędził. Dajmy im poczuć choć trochę atmosferę Świąt. Doceńmy że są miejsca i ludzie którzy każdego dnia dają kawałek siebie potrzebującym. Czepianie się kropek, kto kim jest a kto był jest takie typowo polskie. Polecam skupić się nad pomaganiem, inicjatywą bezinteresowną bez oczekiwania na pochlebstwa i ordery. Osób potrzebujących naszego wsparcia wokół nas jest wiele. Rozejrzyjmy się to nic nie kosztuje.


#Ciekawe   2019-12-21

A bylym Kierownikeni to nie byla p. Alicja Karulewska?


#Ortofob   2019-12-21

To nasz doktor w skrócie "dr" ma już kropkę? Jak w Ameryce! Dostawcie mu jeszcze krzyżyk.


#Alicja   2019-12-21

Czy dom samopomocy ma juz nowego dyrektora?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności