15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Świąteczne spotkanie w Skowronach.

dodał 2019-01-09
Świąteczne spotkanie w Skowronach.
Hej Kolęda, kolęda czyli gminne kolędowanie za nami.

 

W sobotnie popołudnie 05.01.2019 r. spotkaliśmy się z mieszkańcami w świetlicy wiejskiej w Skowronach. Wszyscy przybyli mieli możliwość m. in. wysłuchania kolęd w wykonaniu dzieci i dorosłych. Odbyły się występy: Coolturalnych, Melodii z Godkowa oraz grupy ze szkoły podstawowej w Godkowie pod opieką p. Aliny Basaj. Na widzach bardzo duże i ciepłe wrażenie zrobiły Jasełka przedstawione przez dzieci z III klasy SP w Godkowie (przygotowanie p. Małgorzata Urbańska). Na najmłodszych czekał kącik malucha, gdzie wraz z opiekunami wykonywały maski karnawałowe, zdobiły pierniczki i spędzały kreatynie czas.

Na wszystkich gości czekała nie tylko moc wrażeń artystycznych ale i pyszny poczęstunek. Nie zabrakło wigilijnych pierogów, krokietów, czerwonego barszczu z uszkami. Punktem końcowym spotkania była licytacja gadżetów WOŚP prowadzona przez p. Mariolę Buń. Udało się uzbierać kwotę 880 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w tym spotkaniu. Jak zawsze było niezmierni miło mi państwa gościć. Dziękuję Wójtowi A.Bondarukowi oraz tym radnym, którzy swoją obecnością docenili pracę GOKSiRu, nauczycieli, a co najważniejsze dzieci z gminy Godkowo.

Inf. GOKSiR Godkowo

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   2019-01-09

GOKSiR zawsze organizowal super imprezy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności