14 listopada 2019 Rogera, Serafina, Wawrzynca

Sympatyczne bobry

dodał 2014-07-05
Sympatyczne bobry

Te bardzo sympatyczne zwierzątka zadomowiły się na rzece Wąskiej i jej dopływach powodując wiele szkód. Niedawno działalność bobrów doprowadziła do przerwania wału na jednym ze stawów w Ośrodku Zarybieniowym PZW w Pasłęku. Dwa lata temu była zgoda na odstrzał bodajże 70 bobrów. Odstrzelono tylko jednego. Bobry nie boją się człowieka. Wiedzą, że nie może im nic zrobić. Wczesnym rankiem możne je często zauważyć w Jeziorku Miejskim i w Kanale Młyńskim. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#GURU   2014-07-06

Wyłapać wszystkie i oddać do ośrodka z pieskami .


#Morder   2014-07-06

Przecież bobry dobrze wiedzą... JP wywiad z bobrami zrobiłeś?


#Mariusz   2014-07-06

Do nic... To chyba normalne że robią to nieświadomie, ale są tereny na których ich występowanie powoduje więcej złego niż dobrego. Tak właśnie jest w naszym rejonie.


#Nic   2014-07-06

Jeżeli to one to robią to nieświadomie.. Nie wiedzą, że robią źle, dobrze im tu to może chcą zamieszkać. Nie są niczemu winne żeby je odstrzeliwać od razu.


#Mariusz   2014-07-06

Najlepsze jest to, że bobry wiedzą. że nic im nie możemy zrobić... Dziennik ustaw i inne przepisy mają opanowane. Do tego adwokat ich wybroni... Jak widzą czlowieka to nie gwiżdżą przypadkiem? ;)))


#Jazu   2014-07-05

Kolejny idioto przestudiuj ze zrozumieniem budowe zeremi i sposoby ich utrzymania przez te zwierzeta. Wtedy strzelaj z pi.dy do woli.


#Podpis   2014-07-05

System nor jest strukturą znacznie rozbudowaną, wielopiętrową, wyposażoną w kilka komór gniazdowych. Łączna długość korytarzy może osiągać 50m, ale znane są siedliska w których przekroczyła 100 lub nawet 200 m===Jazu kopie im te nory lopata. Kolejny idiota na tej stronie.


#Jazu   2014-07-05

Sympatyczny szkodniku, problem polega na tym, ze bobry nieczego nie ryja, choc byly juz wielokrotnie o to oskarzane. Niestety czlowiek to najglupsze stworzenie - lubi wierzyc w gonwo warte zabobony i broni tych bzdur jak niepodleglosci, szczesliwy jest, jeśli moze sobie pomordowac przy okazji, zamiast poczytac, dowiedziec się, ewentualnie wyciagnac wnioski, jeśli ma ku temu predyspozycje. Najprawdopodobniej czesciowo racje ma gwiazdka. Eh, mozna tak powtarzac do u.ranej smierci...


#Szkodniki   2014-07-05

Ciekawe czy jak rozryją wały przy "jeziorku" to też będą "sympatyczne" , i czy tylko jeden zostanie "odstrzelony" ;)


#Antoni   2014-07-05

...co to za określenie? sympatyczne bobry? to pewnie są też i niesympatyczne bobry!


#*   2014-07-05

Może się mylę , ale fotografie wskazują , że budowla wodna felernie została wykonana , a woda swoje zrobiła. Być może bobry najpierwsze to zauważyły i wykorzystały okazję.


#Jazu   2014-07-05

A to szczwane i bezczelne bestie, tylko czekać aż w przebraniach dziobaków zaczną rabować banki, a za skradzione pieniądze szaleć w pasłęckich dyskotekach, a przepraszam - w klubach.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało15 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało17 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...