16 czerwca 2021 Aliny, Benona, Anety
Reklama Heops

TVP w Pasłęku

dodał 5 dni temu, 2021-06-11
TVP w Pasłęku

Wczoraj przez kilka godzin Pasłęk gościł ekipę TVP 1 zaproszoną do naszego grodu przez małżeństwo W. z Marianki. W konflikt państwa W. z sąsiadem uwikłana jest policja, prokurator, burmistrz Pasłęka, jedna z gazet olsztyńskich no i od wczoraj telewizja rządowa. Zamiast dogadać się z sąsiadem i wyjaśnić sobie nieporozumienia, młodzi mieszkańcy Marianki piszą listy, doniesienia i szukają haków na sąsiada. Takie działania nie przybliżają rozwiązania konfliktu z drogą w tle.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :Platformersi

Komentarze

 • X men
   3 dni temu, 2021-06-13

  Właściciel niech zasypie droge ziemią jak to bylo na drodze do Anglit przy lesie

  Krętek
   4 dni temu, 2021-06-12

  Jak działa ciało gminne Ciało gminne wymierza karę, dzielnie obrabiając dupę zgłaszającemu. Oczywiście, żadna z plot nie jest w jakikolwiek sposób związana z problemem. Problem pozostaje nierozwiązany. Kiedyś to było śmieszne, teraz jest tylko żenujące.

  truskawa
   4 dni temu, 2021-06-12

  bardzo fajny artykuł lepszy był by gdyby była napisana prawda a nie takie głupoty

  Malina
   4 dni temu, 2021-06-11

  Ta historia tylko pokazuje pustke i brak wyrozumienia oraz checi dogadnia innych ludzi. Jak pan W, zaginał na swieta , to sasiad urzyczyl swojego monitoringu, wspieral rodzine i pomagal w poszukiwaniach, zamiast dostac zaproszenie na grill w podziekowaniu, dostal donosy i rzadania o udostepnienie wlasnej ziemi za darmo, jestem ciekawa ile z nas wpuszcza obce osoby do domu? Nie ktorzy , z nas nie rozumieja, ze na pewne rzeczy ludzie ciezko pracuja i nic nie jest za darmo, nie mozna bez przerwy zerowac na innych..czasami trzeba wyjsc z wlasna incjatywa i probowac sie dogadać a nie tylko wyzywac i straszyc mediami, nalezy pamietac, ze kazdy kij ma dwa konce...

  spokojny
   5 dni temu, 2021-06-11

  Jednych i drugich do aresztu na 3 miesiące to się uspokoją

  Mieszkaniec Pasłęka
   5 dni temu, 2021-06-11

  Znam państwa W. od bardzo dawna i już od dawna dziwiłem się że tak długo wytrzymują z tym co robią im sąsiedzi za płotem . To co się tam działo to była masakra.To normalni uczciwi ludzie.

  • DZIENNIKARKA ZAANGAŻOWANA Mieszkaniec Pasłęka
    5 dni temu, 2021-06-11

   Łe no widzę że państwo W. to naprawdę pożądni ludzie. Wyrok za mobbing, próba samobójcza, męczenie nauczycieli a teraz jeszcze stalking sąsiadów. Ciekawe co jeszcze mają na sumieniu ???

  • Kartony Mieszkaniec Pasłęka
    5 dni temu, 2021-06-11

   Czy dobrze kojerze, że to Pan W miał wyrok za mobbing w Młynarach.

  Ratatat
   5 dni temu, 2021-06-11

  to ten pan, którego szukała straż i policja jak po % zrobił awanturę i chciał się targnąć na siebie?

  • Dzienikarka zaangażowana Ratatat
    5 dni temu, 2021-06-11

   Tak to ten

  Mieszkanka Pasłeka
   5 dni temu, 2021-06-11

  Najgorsze jest to że państwo W. to nie sąsiedzi to są terroryści. Jak jest coś nie po ich myśli to niszczą ludzi. Słyszałam jak niszczyli nauczycieli w szkole podstawowej. Współczuje ludziom którzy mieszkają koło nich.

  też sąsiad
   5 dni temu, 2021-06-11

  Z niektórymi to nie idzie w żaden sposób się dogadać! Także trzeba zrozumieć też druga stronę.

Żwirownia 1140 px
nasza2