27 maja 2019 Augustyna, Juliana, Magdaleny

Uczniowie TOR przy ZS w Pasłęku w agencji reklamowej Paki PRINTS

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15
Uczniowie TOR przy ZS w Pasłęku w agencji reklamowej Paki PRINTS

W środę 13 marca uczniowie I klasy w zawodzie Technik Organizacji Reklamy w ramach edukacji zawodoznawczej udali się do agencji reklamowej Paki Prints w Pasłęku, której właścicielem jest pan Piotr Borysiewicz. Agencja działa na rynku od 10 lat, jest znana w Pasłęku i cieszy się bardzo dobrą opinią, a zajmuje się przede wszystkim umieszczaniem reklam na gadżetach.

 

Pan Piotr przyjął nas bardzo miło, opowiadał o początkach firmy, na czym polega i jak wygląda jego praca. Właściciel pokazał jak przygotowuje się plik projektu, jak skonwertować zdjęcie do grawerowania laserowego, jak pracuje ploter laserowy oraz jak dokonuje się graweru ploterem na różnych materiałach. Pan Piotr zademonstrował również działanie prasy termotransferowej do sublimacji na produktach takich, jak kubek i tabliczka stalowa. Przy okazji uczniowie dowiedzieli się na czym polega nadruk metodą sublimacji. Młodzież mogła także obejrzeć pokaz wyrobu pieczątki.

Wycieczka zawodowa jest okazją, aby zobaczyć jak w praktyce wygląda praca w małej agencji reklamowej i okazuje się, że w tym zawodzie każdy może znaleźć zajęcie odpowiadające swoim predyspozycjom–można skupić się na czynnościach kreatywnych, graficznych, albo po prostu produkcyjnych. Na pamiątkę tej wizyty uczniowie otrzymali od firmy Paki Prints m.in. długopisy z grawerowanym napisem, który sami zaprojektowali. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za wspaniałą atmosferę, praktyczną i ciekawą lekcję oraz za długopisyJ. Nie da się ukryć, że nauka w formie wycieczki to atrakcja dla wszystkich uczniów, którzy z utęsknieniem czekają już na następne takie zajęcia.

info:ZS

0
0
0

Zaproszenie na wieczór autorski

Pozostało2 dni

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Bohaterów Grunwaldu w Pasłęku oraz Adam...


XXI Warmińsko Mazurskie Dni Rodziny 2019

Pozostało5 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na XXI...


Konkurs Wokalny Talent 2019

Pozostało11 dni

Organizatorem XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO TALENT 2019 jest Pasłęcki...