24 października 2020 Rafala, Marcina, Antoniego
Reklama Heops

Uwaga na silne wiatry

dodał 2020-02-10
Uwaga na silne wiatry

Służby meteo ostrzegają przed silnym wiatrem. W Pasłęku i okolicy już wieje i będzie wiało jeszcze mocniej. Prędkość wiatru może osiągać 45 km/h a w porywach do 95 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje do godzin wieczornych 10 lutego 2020 roku, ale może zostać przedłużone. Szczególną ostrożność muszą zachować kierowcy podróżujący przez tereny zalesione i zadrzewione. To samo dotyczy spacerowiczów. Uwaga na linie energetyczne, tablice reklamowe i inne obiekty mogące uleć sile wiatru.

meteo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   2020-02-11

Do wiatrów, także tych politycznych, powinniśmy się przyzwyczajać. Mgr prawa Ziobro, przy pomocy dr prawa Dudy, zmiata jak wicher "sabina" wszystko, cokolwiek mu nie pasuje. Czyni to przy pomocy swoich wice, którzy mają obowiązek tłumaczyć jego decyzje., także przy pomocy TVP INFO. Nie boi się nawet p. posła Kaczyńskiego, gdyż ma przewagę, bodaj 18 posłów, bez których p. poseł Kaczyński będzie nikim, a nawet często przywoływanym na posiedzenia Trybunału Stanu.


#Rozśmieszony#Roman  2020-02-11

Trybunał Stanu to jak postrach dla niegrzecznych dzieci. Już parokrotnie miał prze nim stanąć polski patriota pan Jarosław Kaczyński a nigdy nie było do tego powodu. Co innego zgraja sprzedawczyków i zdrajców z SLD, PO, PSL i z innych pomniejszych płazów, którym by to się należało jak psu micha ale nie wiem czy i oni staną przed tym, jak widać, mitycznym trybunałem.


#Kanie   2020-02-10

Ale zaplon


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
Żwirownia 1140 px
nasza2