Uwaga - Zmiana czasu

dodał 2020-03-27
Uwaga - Zmiana czasu

W ostatnią niedzielę marca przechodzimy z czasu zimowego na letni i wówczas przestawiamy wskazówki zegarów z godziny 2:00 na 3:00. W tym roku będzie to w nocy z 28 na 29 marca. Czyli śpimy o godzinę krócej. Zmiana czasu spotyka się z krytyką wielu fachowców. Prawdopodobnie ostatni raz zmienimy czas w marcu 2021 roku.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Czas   2020-03-27

Fachowców??? Ciekawe kogo..


#Roman#Czas  Ponad miesiąc temu, 2020-03-29

Szef PSL, a w ślad za nim UE odkryli,że w tym roku, jesienią, zbędną będzie zmiana czasu. Nareszcie PiS będzie mogło zaoszczędzić pieniądze, niekoniecznie naszym kosztem. Nerwy pasażerów pociągów także będą w stanie lepszym, odstresowującym przeżycia z epoki koronawirusa, o ile ta epoka nie będzie zbyt trwałą. Co prawda, jeszcze w tej sprawie nie zabrał głosu p. poseł Kaczyński, liczyć jednak można na to, że zmiany czasu nie zauważy, podobnie jak ataku upierdliwego koronawirusa. Odpowiednie służby chronią go przed niepokojącymi wiadomościami. Czy dobrze czynią? Nie wiem. Sam chronił swą matkę przed wieścią o śmierci brata w wyniku wiadomego zamachu, więc i jego chronić trzeba zapewne.


#Lol   Ponad miesiąc temu, 2020-03-29

Psu na bude to-już rano bylo widno fajnie i znowu cofamy się nie tylko z czasem ,ale ze wszystkim-takie mam przemyślenie po przebudzeniu!


#Przyrost naturalny#Lol  Ponad miesiąc temu, 2020-03-29

Za to wieczorem Maryśkę zaciągniesz do wyra godzinę później, jak już jej się spać będzie chciało.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności